×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Мъжете полудяват по жените, които имат тези черти


02 Март 2021, Вторник, 21:40 ч.
Автор: Флагман.БГ

Ето кои са те

Ще се изненадате, когато научите, че светът на науката е разбрал за развитието на романтичните взаимоотношения. По въпросите на любовта и привличането огромна роля играят множество психологически фактори. Смятате, че не сте от най-харесваните и желаните, докато вашата самоуверена приятелка е направо мъжемелачка? Има си причина и за това. Ние ще ви разкрием какви женски черти, навици и особености привличат мъже на подсъзнателно ниво.

Устните
Резултатите от проучването показват, че устните са най-привлекателната част от тялото на жената. Когато си мислиш колко милиони мъже жадуват за жени като Анджелина Джоли и Скарлет Йохансон, трудно е да се спори с това. Според редица проучвания, червеното и розовото червило привличат вниманието на мъжете за по-дълго време. Ето защо, когато се съмнявате в избора на червило, изберете червено - това е класика, която наистина работи.

Силен контакт с очите
Очите не са само огледалото на душата, те са и ефективен начин да се задържи вниманието на любовника. Оказва се, че вашите зениците се разширяват още повече, когато някой ви привлича. Затова никога не пропускайте възможността да хвърлите поглед на обекта на своите желания.

Бели зъби
Проучванията показват, че правите бели зъби са по-привлекателни и със сигурност повечето хора не искат да гледат гниещи жълти зъби. Дори не трябва да ви напомняме, че трябва да ги миете поне два пъти дневно. Ще се изненадате колко много хора не спазват устна хигиена. Гледайте зъбите си и ще видите колко повече внимание ще получавате от представителите на противоположния пол.

Широка усмивка
Когато говорим за широка усмивка, имаме предвид щастливо детско лице с искрена и любезна усмивка. Изследване доказвам че мъжете са много по-привлечени от усмихнати жени. Малко хора успяват да привлекат противоположния пол с мрачен и зъл израз на лицето. 

Високо глас
Високият глас е очевидно по-секси. Изследователите твърдят, че причината за това е фактът, че високите гласове, като правило, съответстват на по-малък размер на тялото, което нашето общество счита за по-привлекателно. Така че имайте предвид, че е малко вероятно цигарите да ви помогнат да срещнете другата си половинка, тъй като те са склонни да задълбочават гласа, както и да оцветяват зъбите в жълто... да не говорим за риска от развитие на рак.

Любимото червено
За да се определи кой цвят предпочитат мъжете, беше проведено интересно изследване на цветните стереотипи. То включваше две снимки на една и съща жена. На една снимка тя беше облечена в синьо, а в другата - в червени дрехи. Според резултатите картината на жена в червено е оценена като по-привлекателна и сексуално желана. Освен това, участниците в проучването отбелязват, че е по-вероятно да се срещнат с жена в червени дрехи и дори да харчат повече пари за нея. Синият ансамбъл няма никакъв шанс. 

Езикът на тялото
Ако седите в един бар, обърнете се малко към човека, който ви интересува. Опирайки се, хвърляйки главата си назад и насочвайки краката си към човека, ще покажете своя интерес и откритост към запознанствата. В допълнение, лек руж по бузите също ще ви помогне да изглеждате по-привлекателни, Така че, ако отивате на парти и планирате да флиртувате с мъже, не забравяйте да си сложите малко руж преди да излезете.

Симетрия на лицето
Според експертите, най-важната характеристика, която привлича мъжете, е тази, която не зависи от нас: симетрия на лицето - когато лявата страна на лицето ви изглежда точно същата като на дясната. Повечето знаменитости и модели имат правилните симетрични лица. Вие не можете да промените симетрията на лицето без пластична хирургия, и ние не предлагаме да го правите. Ако имате късмет със симетрията, благодарете на гените си за помощта. Но ако лицето ви не е перфектно, вярвайте, че има много по-важни неща, които можете да направите, за да привлечете някого.

Самочувствието е от ключово значение
Самочувствието не се определя само от външния вид. Има много други черти, които ви правят привлекателни. Любовта към самите нас, например, може значително да увеличи вашата сексуалност. Уверените хора са по-склонни да изпращат сигнали за интерес. Дори и да не сте най-привлекателният човек, ако сте доволни от това, което сте, можете да направите по-добро впечатление от момиче с параметри на модела, но с ниско самочувствие.


В категории: Лайфстайл


1
Коментара
Тервел ИЛИЕВ И Джош Кавало поздрави Дара И Джош Кавало поздрави Дара 20/05/2026, Сряда 21:30 1
Тервел ИЛИЕВ Звезда от "Американски пай" се разведе Звезда от "Американски пай" се разведе 20/05/2026, Сряда 21:00 0
Флагман.БГ Как да сварите перфектни яйца всеки път Как да сварите перфектни яйца всеки път 20/05/2026, Сряда 20:20 0
Тервел ИЛИЕВ Фон дер Лайен с предупреждение към Кремъл Фон дер Лайен с предупреждение към Кремъл 20/05/2026, Сряда 20:00 2
Тервел ИЛИЕВ Скандал и оставка след "Евровизия" Скандал и оставка след "Евровизия" 20/05/2026, Сряда 19:33 2
1
Коментара по темата
1.
Брус Ли от Меден Рудник
03.03.2021 07:11:43
1
3
Аз и Салито полудяваме по чертата дето дели гъзъ на две
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
„Най-наивният мъж в България“: Позлатих Оксана, а сега се страхувам за живота си, тя заплаши, че ще ме поръча „Най-наивният мъж в България“: Позлатих Оксана, а сега се страхувам за живота си, тя заплаши, че ще ме поръча Пенсионираният офицер Дончо Каличин твърди, че живее в страх след скандали, жалби и битка за имоти Таванът на цените невъзможен, но как ще върнем българските стоки в магазините – с нови ТКЗ-та ли Таванът на цените невъзможен, но как ще върнем българските стоки в магазините – с нови ТКЗ-та ли Разчитам на подкрепа от медиите, защото няма ли доверие, магията се чупи, коментира депутат Закопчаха мъж, задигнал три мотоциклета за броени дни Закопчаха мъж, задигнал три мотоциклета за броени дни Оказа се преквалифициран каналджия на нелегални мигранти с присъда Високо напрежение в парламента: Опозицията тръби за репресии Високо напрежение в парламента: Опозицията тръби за репресии Неограничен брой пъти премиерът и министрите ще могат да отлагат отговора на депутатски въпроси Бургас показа дух с най-дългото хоро в детска градина Бургас показа дух с най-дългото хоро в детска градина ДГ „Ханс Кристиан Андерсен“ превърна двора си в сцена на традиция, общност и български дух Ротари клуб Бургас приключи проект „Класна стая сред лехите“ Ротари клуб Бургас приключи проект „Класна стая сред лехите“ Проектът „ Класна стая сред лехите – запознаваме се с природата “ запозна деца от ОУ "Васил Априлов", гр. Бургас с  устойчивото земеделие и пермакултурата. Укрепването на велоалеята към „Сарафово“ напредва Укрепването на велоалеята към „Сарафово“ напредва Около 1,3 км. е дължината на трасето, по което се работи, като вече са поставени 400 изливни пилота, които укрепват ската и дават ниво на велоалеята Орелът на Айтос стана трибагреник и разбуни града Орелът на Айтос стана трибагреник и разбуни града Едни видяха родолюбие, други поискаха символът да бъде върнат в автентичния му вид Политици и артисти помагат на Дара да си сбъдне мечтата с Fred Again Политици и артисти помагат на Дара да си сбъдне мечтата с Fred Again Продуцентът, който е работил със звезди като Ед Шийрън, Деми Ловато, още не е отговорил на поканата й Мъж се самоуби в ж.к. "Меден рудник" Мъж се самоуби в ж.к. "Меден рудник" Той се е обесил в жилището си
Близо 15 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас Близо 15 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас Над 186 000 дружества и еднолични търговци от цялата страна са направили това пред приходната агенция Тайланд върна визите за българските туристи Тайланд върна визите за българските туристи Решението поставя страната ни в периферията на тайландската визова политика Шер навършва 80 години днес, планира да се омъжи за трети път Шер навършва 80 години днес, планира да се омъжи за трети път Певицата остава провокативна и готова да експериментира Защо Михаела Маринова не поздрави Дара Защо Михаела Маринова не поздрави Дара Някои коментиращи сравняват ситуацията с тази между Лили Иванова и Йорданка Христова, които обтягат отношенията си още през 70-те години заради турне в Япония и това продължава десетилетия наред. Почина 31-годишният моторист Ивайло Почина 31-годишният моторист Ивайло Той загина при катастрофа на Искърското дефиле  Белгия заплашва да се оттегли от „Евровизия“ в България догодина Белгия заплашва да се оттегли от „Евровизия“ в България догодина Напрежението около конкурса се засили след бойкоти на Испания и Ирландия и критики към EBU за различното отношение към Русия и Израел Три мита за чая, които експерти съветват да не приемаме за истина Три мита за чая, които експерти съветват да не приемаме за истина Умерената консумация може да има ползи, но чаят не е универсално решение за отслабване, отоци и хранителен режим Променят правилата за европейските средства с по-строг контрол и нови изисквания Променят правилата за европейските средства с по-строг контрол и нови изисквания Европейският съюз поставя акцент върху прозрачността, дигитализацията и реалните резултати при финансирането на проекти Две теории за произхода на училищния звънец Две теории за произхода на училищния звънец Училището сякаш не може да съществува без своя емблематичен звънец, но откъде всъщност идва той Сграда се срути в Германия, издирват български гражданин под развалините Сграда се срути в Германия, издирват български гражданин под развалините Заедно с него под руините се издирват и две млади жени на възраст 25 и 26 години
Васил ТЕРЗИЕВ, кмет на София Васил ТЕРЗИЕВ, кмет на София София има преднина за Евровизия заради по-големия капацитет на летището и по-удобни полети Виц на деня Виц на деня - Тате, аз с теб няма да ходя вече в парка!
- Стига си мрънкал бе Гошко, ами ме люлей!
Виц на деня Виц на деня Майка пита детето си:
- Защо плачеш?
- Защото татко си удари пръста!
- Ох, милото ми. И ти веднага се разплака?!
- Не, преди това много се смях.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всеки истински джентълмен трябва да има неизчерпаем запас от комплименти за дамата, в случай че парите му свършат...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори