СЗО: Пандемията ще приключи през 2022-ра
Според Ханс Клуге и тази година коронавирусът ще доминира в дневния ред на обществото, но ще бъде по-управляем
Пандемията ще приключи през 2022 г. Това заяви регионалният директор на Световната здравна организация за Европа. Според Ханс Клуге и тази година коронавирусът ще доминира в дневния ред на обществото, но ще бъде по-управляем.
По думите му най-лошото вече е минало, защото и лекари, и учени разполагат с информация. Ханс Клуге обаче предупреди, че гаранции как ще се развие пандемията не могат да бъдат дадени. Един от основните фактори за справянето с нея е ваксинирането, допълни регионалният директор на СЗО.
Поетапно започва облекчаване на мерките във Великобритания, учениците се връщат в клас в Германия, Испания започва масово тестване на учители.
В Гърция започват подготовка за летния туристически сезон – в страната ще се влиза с ваксинационен паспорт или отрицателен PCR.
Арктически сблъсък: Дания отряза Тръмп за Гренландия, островът не е за продан
АПИ за скъпия ремонт на пътя към Слънчев бряг: Нямаме „любимци“, спазваме закона
Огнен ад край Стара Загора: Гори регионалното депо за отпадъци до село Ракитница
Фери, който спря Гришо на Уимбълдън, син на мултимилионер
Как да почистим загоряла фурна без търкане
23-годишна българка намерена мъртва в Солун
Бърза пица на тиган за 10 минути: Гениална рецепта без месене и чакане
Хичо загря в бургаска компания за ключов мач на Левски
Адска зима удари съседна Турция насред юли, тежка техника рине преспи
Half-Life 3 отново разпали слуховете, но Valve още мълчи
Разбиха зловеща мафия, заляла пазара с милиони фалшиви презервативи от Китай
Водата крие две лица: учени откриха следи от две различни структури в молекулите й

През меча на Исус задължително и спонсорите на СЗО както и техните слуги
Ха на бас ,че ще повторят!