×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Задържаха шофьор на тир, нападнал и ранил полицай край "Капитан Андреево"
  • 16-годишни подадоха фалшив сигнал за бомба в полицията в Харманли
  • Две сгради се срутиха в Мароко, загинаха най-малко 19 души
  • В 18 часа днес в цялата страна започват антиправителствени протести
  • Археолози откриха останки от древен кораб за забавления край Александрия
  • Управляващите изобретиха нов жанр - протест в подкрепа на властта, каза президентът Румен Радев
  • И във Великобритания започва данъчно облагане на пенсиите
  • ЮНЕСКО включи българската гайда в Списъка на нематериалното културно наследство
  • Scorpions отбелязват 60 години на сцена с концерт в София
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Достойният Виктор Орбан напусна олевялата ЕНП


01 Март 2021, Понеделник, 15:25 ч.
Автор: Флагман.Бг

Отдавна се знае, че вече няма разлика между уж дясната Европейска народна партия /ЕНП/ и ПЕС – Партията на европейските социалисти. Както и да гласува европеецът, получава едно и също – безумно левичарство, краен либерализъм, глобализъм, мултикултурализъм, гей бракове, незаконни имигранти, ислямизация, зелени политики, климатични споразумения и т.н.

Затова много партии от автентичната десница, които са за националната държава, традиционното семейство и християнските ценности, влизат често в челен сблъсък с олевялото ръководство на ЕНП. Такъв пример е унгарският премиер Виктор Орбан и неговата партия ФИДЕС. Той не веднъж е бил подлаган на критики и опити да бъде опитомен или изхвърлен.

Докато накрая логичното се случи и партия „ФИДЕС“ напусна ЕНП. Ето какво написа по този повод депутатът от ГЕРБ и почитател на Орбан Георги Марков.

Трите милиона избиратели на Виктор Орбан са във възторг. Партията „ФИДЕС” напуска неолибералното и олевяло ЕНП (Европейската народна партия). Това ЕНП не е онова ЕНП. ЕНП-то на великия обединител на Германия Хелмут Кол, на Жак Ширак, на Хосе Мария Аснар, на Едмунд Щойбер. Това не е ЕНП-то, което, водено от Мартенс и Орбан - като негов заместник-председател, имаше 270 евродепутати и 16 премиери. Днес, при либерала Доналд Туск и брюкселския баварец Вебер, ЕНП има със сто евродепутати по-малко и с 10 премиери по-малко. ЕНП губи с излизането на унгарците още 13 евродепутати.
Що за християндемокрация е сегашното ЕНП, в чиито редици е бай Радан, нарекъл „бай Хуй” една от ярките фигури на ЕНП - Бойко Борисов, и гласувал заедно с комунистите вот на недоверие на кабинета на Борисов.
Какво е това ЕНП, в което има социалдемократи, като португалските, признали гей браковете, а Меркел се хвали, че ислямът е вече част от Германия. Себастиан Курц пък се е гушнал със зелените.
ЕНП остава без единствения, автентичен борец срещу комунизма – героя Виктор Орбан, изгонил съветските танкове през 1989 година. ЕНП губи борец за демокрация и остава само с наследници на демокрацията.
Европа ще има нов десен блок по линията Джонсън – Качински – Орбан - Янша.
Слава Богу, има млади надежди десничари в Европа – Марион Марешал и Франсоа Белами от Франция, Джорджия Мелони от Италия, Сантяго Абаскал от Испания, Дъглас Мъри от Англия и други.
Прав беше Стив Банън като каза: „Орбан беше Тръмп, преди Тръмп да бъде Тръмп.”
След вчерашната си реч в Америка стана ясно, че Тръмп остава лидер и президент на 75 млн. американци. Делото на Тръмп и Орбан е безсмъртно - Не на глобализма, Да на патриотизма и националната държава!


В категории: Политика


13
Коментара
Флагман.БГ Това са тайните синове на Путин Това са тайните синове на Путин 10/12/2025, Сряда 20:40 3
Тервел ИЛИЕВ Въвеждат нови правила по кафетата в Турция Въвеждат нови правила по кафетата в Турция 10/12/2025, Сряда 20:20 0
Тервел ИЛИЕВ Почина известна писателка Почина известна писателка 10/12/2025, Сряда 20:00 2
13
Коментара по темата
13.
Орбан
02.03.2021 20:32:43
0
2
Това ЕНП е на Тиквата,Сашко Мазния, агент Марков и всякакви други недоразумения.. затова си бия камшика..
12.
Димо
02.03.2021 14:30:00
0
2
Много от казаното от "дантеления" е вярно, само да го нямаше следният цитат:
"една от ярките фигури на ЕНП - Бойко Борисов"
Ярка с какво? Най-вече с простотиите си...
11.
baihui
02.03.2021 14:11:22
0
1
Може ли всички политици и народни представители да обявяват задължително религиозната си принадлежност! По това ще познаете кой колко струва !
10.
Kоджакафалията
02.03.2021 08:39:49
0
4
ВИКТОР ОРБАН финансира и контролира медии в Северна Македония, които бълват антибългарски настроения от години. ГЕОРГИ МАРКОВ като негов отявлен фен и приятел навярно знае . Така че леенето на мозък от подобни хора е чист популизъм близък до предателсво спрямо България
9.
ала бала
01.03.2021 21:58:19
1
2
ФИДЕС - основана през 1988 г. формация представляваща младежка
ляволиберална федерация към либералния Съюз на свободните демократи. Понеже Съюзът на свободните демократи бил толкова либерален, позволил на своята младежка формация да се явява на изборите през 1990 г. самостоятелно, не без финансовата помощ на един либерален чичко с унгарски произход, на унгарски се нарича Дьорд Шорош, известен на всички като Сорос.
Тръмп, преди Тръмп, а ...
Ах, да - почти по същото време, през
1991г. един млад бизнесмен с име Доналд Тръмп е заклет фен на изгряващата звезда на демократите Уилям Клинтън.
Има прилика, да.
8.
Недялко Недялков: Всички просъветски формации, дор
01.03.2021 19:36:14
5
1
Ако всички просъветски формации, казвам "просъветски", защото идеите им са сходни с комунизма, са на власт, ще има много катастрофални последствия за държавата. Това каза в студиото на "Канал 2001" собственикът на ПИК Недялко Недялков. Той изтъкна, че ДеБъ не е десница, както си определят те, защото Христо Иванов е син на най-дисидентната комунистка.
"БСП в последните години, особено при Корнелия Нинова, губи баланс и няма нито един млад човек, или по-точно роден след 10 ноември, който да е в листите за изборите", каза Недялков.
Собственикът на ПИК каза за Слави Трифонов, че шоуменът е издигнал в листите си привърженици, които дори не са изкарали шестица в училище.
"Например, Мика Зайкова е написала във Фейсбук ужасно неграмотно. Направо не мога да повярвам. Представете си България да се управлява от такива хора - всички те със сигурност не са получили добри оценки в училище", коментира Недялков.
За листите на ГЕРБ Недялко Недялков заяви, че това е може би най-силният отбор откакто Бойко Борисов е на власт.
"Изненадващото е, че в листите има изтъкнати лекари с признания от цял свят. Те са герои и те са, защото спасяват много човешки животи", каза Недялков.
Той коментира, че ГЕРБ няма да е същият без Георги Марков, който по-рано в началото на тази година реши да се оттегли от Народното събрание, но преди дни успокои електората, че остава в парламента и след изборите.
7.
Това добре
01.03.2021 18:16:07
1
5
Но от устата на един агент на ДС всичко звучи пошло.
6.
Емигрант
01.03.2021 18:13:35
10
4
Г-н Марков твоята “пропагандна ГРОБ” на кое полит-европейско семейство ближе задните части и приема безусловно техните решения??? Кой приема “човешкото полово равенство”- наречено още ДЖЕНДЪРСТВО? Коя европейска партия подкрепя шибаните глобалисти? И в коя партия членувате, която също е член на ЕНП?
Тези изказвания са много емоционално не добре подбрани!
5.
Някой
01.03.2021 17:16:33
1
11
Успех на Орбан и ФИДЕС!
4.
Дернев
01.03.2021 16:51:26
11
5
"Не на глобализма, Да на патриотизма и националната държава!" Глобализацията не може да бъде спряна, ако искаме да подпомогнем възстановяване на пораженията нанесени от човека върху природата. Ако е възможно, но поне да забавим унищожението с което тя ще ни отвърне и вече е започнало.
Националната държава за нас европейците е Европа. Загубим ли я, губим и това, което имаме сега. Тръмп говори за Америка. Нашият отговор може да е само Европа. Не Унгария, Германия, Франция или която е да е малките коя от друга по велика държава. Само Европа на европейците- СЕЩ и Русия. Приказките на Орбан и сие са само мерсак за неограничена власт.
3.
Браво на Орбан
01.03.2021 16:31:47
15
14
Но защо един доносник се цитира. Нямаше ли някой по - достоен и не заразен с вируса на герб
2.
Хм
01.03.2021 16:31:03
6
7
Но защо така удобно премълчавате, че ЕНП отдавна предупреждава Орбан, че ще го отстрани. Веднъж членството на ФИДЕС беше замразено, после Орбан се извини, за да оставят партията му в ЕНП. Сега явно е видял, че ще го изхвърлят и побърза сам да напусне, за да не се стигне до там. А може и от ЕНП да са му дали тази възможност, за да няма скандали.
1.
Марков е новият Божката
01.03.2021 16:13:34
2
11
"Орбан беше Тръмп, преди Тръмп да бъде Тръмп"

Това ще да е някаква нова форма на словесен шизофренизъм. Звучи като да е бил с Ивана преди да се срещне с Тръмп и т.н.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Новият грип H3N2: мутирал щам буди тревога сред експертите Новият грип H3N2: мутирал щам буди тревога сред експертите Вирусолози отчитат значително увеличение на случаите и предупреждават за потенциална нова пандемична вълна Времето днес: Ниски температури, но без валежи Времето днес: Ниски температури, но без валежи Ледено утро в страната, отрицателни стойности в планините 33-ма в ареста след протеста, нов опит за провокации в София 33-ма в ареста след протеста, нов опит за провокации в София Има задържани с ножове, наркотици и бомбички в столицата – полицията разследва и открити големи суми пари Асен Василев: Ако утре няма оставка, протестът ще е още по-голям и няма да си тръгнем Асен Василев: Ако утре няма оставка, протестът ще е още по-голям и няма да си тръгнем Опозицията заплаши с граждански натиск без отстъпление, ако правителството не падне след вота на недоверие Бургазлия призна за афера в Руен, съпругата му го разкри Бургазлия призна за афера в Руен, съпругата му го разкри Връзка, започнала на работа, се превръща в бурен роман с тежки последици Как да запазим паметта си с възрастта - съвети срещу когнитивен спад и деменция Как да запазим паметта си с възрастта - съвети срещу когнитивен спад и деменция Учените все още не знаят със сигурност защо паметта намалява с възрастта, но имат няколко теории за това как да се намали този риск Какво правеше тази чаша на масата на Мария Цънцарова Какво правеше тази чаша на масата на Мария Цънцарова Вместо традиционните с логото на медията, днес сутринта тя беше поставила пред себе си чаша с надпис Time to make real change (Време е да направим истинска промяна) Синя България с алтернатива на бюджета на Асен Василев: 1% дефицит, без нов дълг Синя България с алтернатива на бюджета на Асен Василев: 1% дефицит, без нов дълг Дясната коалиция предлага дългосрочна финансова стабилност без нови дългове и без данъчни увеличения Това са тайните синове на Путин Това са тайните синове на Путин Путин яростно пази в тайна предполагаемите си деца и ги държи в изолация - от страх, че може да бъдат убити Хиляди скандираха „Оставка“, „Долу мафията“ в Бургас, хвърляха и пиратки Хиляди скандираха „Оставка“, „Долу мафията“ в Бургас, хвърляха и пиратки Площад „Атанас Сиреков“ едва побра големия наплив от недоволни граждани
20 години любов: Как случайната среща на Мат Деймън и Лусиана Баросо се превърна в най-стабилния брак в Холивуд 20 години любов: Как случайната среща на Мат Деймън и Лусиана Баросо се превърна в най-стабилния брак в Холивуд Вижте тази вълнуваща история  Въвеждат нови правила по кафетата в Турция Въвеждат нови правила по кафетата в Турция Наскоро допълнителните такси, добавени към сметките в много кафенета и ресторанти, особено в Истанбул, предизвикаха критики от гражданите Почина известна писателка Почина известна писателка С разбито сърце съобщаваме за кончината тази сутрин на нашата скъпа Софи (известна още като Мади, известна още като Мама) Не съм терорист, оплака се германският принц Хайнрих XIII Ройс Не съм терорист, оплака се германският принц Хайнрих XIII Ройс Принцът отрече да е членувал или ръководил терористична организация Пробив: Комета може да е донесла живот на Земята! Учени откриха уникални градивни елементи Пробив: Комета може да е донесла живот на Земята! Учени откриха уникални градивни елементи Междузвездната комета 3I/ATLAS има безпрецедентни нива на метанол и циановодород, ключови за ДНК и РНК Учени с плашеща информация за ледник в Антарктида Учени с плашеща информация за ледник в Антарктида Става дума за най-бързото свиване на сухоземен ледник, регистрирано някога Патинсън и Зендая „обявиха годеж“, но какъв Патинсън и Зендая „обявиха годеж“, но какъв Маркетолози превърнаха романтичната си комедия „The Drama“ в истинско вирусно явление, след като двете звезди се „сгодиха“ само за нуждите на Холивуд Коя е Нобеловата лауреатка за мир и защо Тръмп не е доволен Коя е Нобеловата лауреатка за мир и защо Тръмп не е доволен Говорителят на Белия дом Стивън Чунг смята, че отличието е трябвало да бъде спечелено от президента Доналд Тръмп Салах и Ливърпул на ръба на раздяла – Арне Слот го замрази, а клубът посочи наследник Салах и Ливърпул на ръба на раздяла – Арне Слот го замрази, а клубът посочи наследник Легендата на „Анфийлд“ е извлечена от групата, готви се самостоятелно и е всичко близо до трансфера в Близкия изток, докато Ливърпул планира живота си без него. Малък самолет падна върху кола на натоварена магистрала във Флорида  Малък самолет падна върху кола на натоварена магистрала във Флорида  Драмата се разигра в час пик, но шофьорите оцеляха благодарение на секунди и добър късмет
Володимир ЗЕЛЕНСКИ Володимир ЗЕЛЕНСКИ Готов съм за избори, ако САЩ и Европа гарантират сигурността им Виц на деня Виц на деня - Добър ден! Колко струва кафето?
- 1,50 лв.
- А захарта?
- Тя е безплатна.
- Дайте ми 5 кг. захар!
Виц на деня Виц на деня Когато нещата ми вървят, решенията са си мои. Когато не - божа работа, съдба... Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако на жена ти, внезапно и се подобри настроението, значи трябва да си криеш парите на друго място!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори