Любителите на китайската кухня в Бургас отново ще хапват вкусно при мадам Уан
Можете да поръчвате за вкъщи или работното си място на тел: 0887922784
В Бургас има много почитатели на китайските специалитети, но заради пандемията и въведените мерки срещу разпространението на К-19, почти не остана място в града от където да можеш да си поръчаш от екзотичните блюда.
От 2-ри март нещата се променят, защото след година прекъсване врати отваря „Фу Шин Лоу“. Единственият китайски ресторант в комплекс „Меден рудник“ се намира точно срещу 4-то РУ Бургас и в непосредствена близост до блок 16.
Заведението е сред предпочитаните китайски ресторанти през последните 5-години. Собственост е на мадам Уан и съпругът й, който по думите й готви страхотно. Всеки, опитал от неговото пиле сладко-кисел сос, пиле по Сечуански, ориз с къри и гъби, пиле с кашу и зеленчуци, патица по Пекински или някои от другите му специалитети, си е облизал пръстите.
„Преди, дори от центъра при нас идваха много редовни клиенти и сега се надявам отново да успеем да спечелим доверието им. Вече ще извършваме и доставки из целия град, при по-големи поръчки те ще са безплатни“, обяви работливата мадам Уан, която съвсем сама посреща клиентите, взима поръчки и сервира.
Телефоните, на които може да поръчвате за вкъщи или работното си място са: 0887922784. Заведенеието работо от 11:00 до 23:00 ч., а поръчки за доставки се приемат до 22:00ч.
Педантичната стопанка на „Фу Шин Лоу“ спазва стриктно мерките за безопасност и в деня преди откриването сама излъска до блясък и дезинфекцира целия ресторант.
Семейството, подчинило живота си на мисията да радва хората с вкусна храна и да разпространява китайската култура по света, се надява че ресторантът им отново ще е предпочитан от любителите на екзотични блюда в Бургас.
ЦСКА преговаря с бивш треньор на Барселона
Силна поличба на 30 август: Всяко зло се връща към онзи, който го е сторил
От криминалист до терзия: Иван Тонев пази 200-годишен занаят бод по бод
Хотелиери отчитат до 7% по-малко туристи и срив на приходите, Евровизия е шансът за обрат
Ретроградният Сатурн удря три зодии на 30 август: Истината вече не може да бъде отлагана
Тиквичките удариха +18%, ябълките паднаха с 13%: Голямо разместване на цените по тържищата
Какви са цените в Гърция през септември
Край на тайната на заплатите: Работодателите ще казват възнаграждението преди интервю
Шефът на ЦРУ сондирал Кремъл за среща Тръмп - Путин - Зеленски
ГЕРБ събира 700 делегати в НДК, Борисов подготвя кадрови промени и чертае битката за президент
АТВ затисна 33-годишна жена край Смолян, пожарникари я спасиха
Стрелба от черен Мерцедес в София: Деца попаднали под обстрел с еърсофт пистолет
