Валери Симеонов посреща в Народното събрание важни гости от Унгария
Държавният секретар на Унгария и знакови лица на българската общност там ще посетят страната ни
Зам.-председателят на българския парламент Валери Симеонов ще посрещне в Народното събрание делегация от Унгария, водена от държавния секретар Миклош Шолтес. Заедно с него у нас пристигат българският застъпник в Унгарския парламент Симеон Варга, д-р Данчо Мусев – председател на Българското Републиканско самоуправление и представители на Министерски съвет на Унгария.
Валери Симеонов и унгарските гости ще дадат пресконференция на 2 март 2021 г. от. 11.00 ч. в зала 3 на Народното събрание. Предвижда се церемония по връчването на награда на заместник-председателя на 44-ото Народно събрание Валери Симеонов от името на българската общност в Унгария.
На 3 март 2021 г. делегацията ще присъства на прояви в унгарското посолство, свързани с честването на Националния празник на Република България.
Преди да отпътуват от страната – на 4 март 2021 г. в 9.30 часа членовете на делегацията ще разговарят със заместник-председателя на 44-то Народно събрание Валери Симеонов. Те ще бъдат приветствани в пленарната зала на българския парламент.
Истината за връзката между Киара и Краси след финала на "Ергенът: Любов в рая"
Грипът удари Европа по-рано от обичайното с нов щам
Дженифър Анистън разкри тайната си срещу остаряването
Форбс отличи младия рефер и финансист Геро Писков в престижната класация "30 под 30"
Скандал в Барселона: Играч издал тайна информация на журналисти
Благомир Коцев обвини системата в репресии срещу опозицията след ареста си
5 често срещани родителски грешки по празниците и как да ги избегнем
Мали кипи: Мустафа Сангаре от Левски не е повикан за Купата на Африка
Може ли да печем замразени пържоли на скара: какво да знаем преди да опитаме
Последното Новолуние на 2025 носи неочаквано чудо за тези 5 зодии
Орлин Колев: Президентът няма срок за третия мандат, изборите остават неясни
Директорът на 138-мо училище: Не съм слагал камерите в тоалетните

-Имам гости от Маджарско.Хубави хора!Дошъл съм за нещо сухо.