Ланд Роувър изгоря при мистериозни обстоятелства в жк. "Възраждане"
Джипът е собственост на фирма "Агро Инс" ООД
Лек автомобил Ланд Роувър изгоря като факла в събота през нощта при доста мистериозни обстоятелства. Джипът е бил паркиран на кръстовището между ул. "Дебелт" и "Цар Самуил" в бургаския жк. "Възраждане", когато около 00:40 часа избухнал в пламъци, съобщават от пресцентъра на ОДМВР-Бургас. Огънят е потушен от един противопожарен автомобил и четирима огнеборци
По информация на Флагман.бг автомобилът е собственост на фирма "Агро Инс" ООД. При извършения оглед на място не са открити следи от умишлен палеж.
От пожара е унищожен двигателният сектор в предната част на джипа, като е разтопена предната част на таблото на купето и е опушена предната част на тавана. Има вероятност да става въпрос за късо съединение.
Работата по случая продължава от служители на Първо Районно управление – Бургас.
Двама с тежки изгаряния след взрив на газова бутилка в село Глушник
Формула 1 се завръща в Турция през 2027 година
Иран осъди двойка британци на 10 г. затвор за шпионаж
Приморско събира театър, музика и карнавал в Празници на изкуствата „Арт палитра“ 2026
Започна свещеният месец Рамазан за мюсюлманите
"Пиленцето от Монако" със слабо представяне в Hell’s Kitchen още в първия ден
Александър Сано сигнализира за сметка за ток от 357 евро и обяви намерение за протест
Сметната палата наложи глоби за над 420 000 лв. за нарушения при обществени поръчки и по Изборния кодекс
Има ли България още шансове за медал в Милано Кортина и коя държава удиви на Олимпиадата
Издирват турист край връх Голям Кадемлия в Стара планина
Неспирната песен на Левски за свобода честваме днес

Както си седял и факла станал.....
Недей да използваш чужди имена за словесните си изпражнения.Защото ще ти натъртят трътката, много сериозно заради тази твоя склонност.
ай сега паркирай ве гъзар насран
Баси селчока !