Григор Димитров тренира със Серина Уилямс, Винъс ревнува
Българинът си взе почивка, за да се възстанови от травмата в гърба
Най-добрият ни тенисист и бивш номер 3 в света Григор Димитров проведе съвместна тренировка с 23-кратната шампионка от турнири в Големия шлем Серина Уилямс в Маями.
Българинът си взе почивка, за да се възстанови от травмата в гърба, която получи в Мелбърн.
На Григор му предстои участие на турнира в Акапулко, където е печелил титлата.Димитров и Серина Уилямс са близки приятели. Двамата не пропускат да се закачат в социалните мрежи. Говореше се дори, че са имали романс, но в момента сърцата и на двамата са заети.
Григор сподели видео от тренировката, като написа шеговито "Спаринг партньорът ми е по-добър от твоя, Серина". Под публикацията му се появи коментар от по-голямата от сестрите Уилямс - Винъс, която попита защо не е поканена. Малко по-късно и самата Серина отговори на Григор с комплимент, а той й пожела успех.
Габрово излезе на улицата - не заради битов скандал, а системна агресия
Как да кажеш точно какво искаш в леглото
Шестима пострадали след масовото падане на Джирото
Джамбазки: Либералният дневен ред не позволява да се показват престъпленията и изстъпленията на „малцинствата“
Подаграта се отключва от месото
Габрово завря, стотици излязоха на протест
Лукашенко: Мощното руско оръжие е зад моя гръб
Грозен скандал в ефира на Нова тв
Задържаха трима за побой в София
18-годишният Давид Иванов донесе злато за България
Зеленски: Вече сме неразделна част от европейското семейство
Съветник на аятолаха: Ормузкият проток е възможност, ценна колкото атомна бомба
