Опашки на границата с Гърция заради тестовете за COVID-19
Забавянето води до сериозни загуби и неустойки
Отново опашки на "Кулата" - повече от три километра достигна колоната от тежкотоварни автомобили по обяд. По думите на шофьори тестването за Ковид-19 на границата е започнало около осем сутринта. За да се премине граничният пункт, са необходими от два до три часа, което води до сериозни загуби и неустойки, предаде Bulgaria ON AIR.
Българското външно министерство поиска спешно обяснение от Атина за въведените бързи антигенни тестове за шофьори на тирове, които преминават българо-гръцката граница. От няколко дни с решение на гръцките здравни власти пробите се взимат на границата от 7 сутринта до 22 часа, а през нощта тестове не се правят.
След поисканото обяснение от страна на посланика ни в Атина гръцките власти се поели ангажимент за решаване на проблема.
Астролозите посочиха 5 идеални двойки според зодията
Таксиметров шофьор обижда момиче на „овцо“ и „селянка“
„Върви, народе възродени“ и „Бангаранга“ прозвучаха в Япония за 24 май (ВИДЕО)
Още три звезди от Висшата лига ще играят на "Лазур" в "Мача на Надеждата"
Желирана торта с ягоди: става бързо, а изглежда като от най-добрата сладкарница
Вашингтон и Техеран продължават преговорите, блокадата в Ормузкия проток остава
Александър Везенков и Олимпиакос триумфираха с титлата в Евролигата
Двама задържани в Благоевград: Как се е стигнало до фаталния инцидент с падналите младежи
Връчиха Наградите „Аскеер”
Внимание, шофьори: възможни затруднения с винетки и маршрутни карти
Виждали ли сте я? Полицията издирва изчезнала жена
Tермометърът скача до 27 градуса днес
