Теодора Бургазлиева страдала от липса на самочувствие
Бях много срамежлива, споделя красавицата, родена в Поморие
Една от най-красивите ни миски призна нещо покъртително наскоро, което възпламени социалните мрежи за минути. Става въпрос за Теодора Бургазлиева, която се окичи с короната за най-красива българка през 2002 г., съобщава БЛИЦ.
Оказва се, че красавицата от Поморие е страдала от... липса на самочувствие. Колкото и безумно да звучи, това е факт, за който самата тя разказва в детайли.
"Когато бях дете страдах от липса на самочувствие. Аз бях много срамежлива, тиха, винаги се опитвах да се впиша. Гледах готините деца с уважение и любопитство. Мислих си, че самочувствието е нещо, с което се раждаш. По-късно осъзнах, че това е нещо, което можеш да изградиш", пише Теди в профила си и добавя, че й е отнело години, докато придобие нужното самочувствие.
Както е известно манекенката живее в Ел Ей, където е безкрайно щастлива с мъжа и децата си. Преди години тя се разведе с Александър, големият син на футболната легенда Стойчо Младенов, но по всичко изглежда, че е открила голямата любов в лицето на настоящата си половинка.
Бурна радост и масови безредици в Париж след финала на Шампионската лига
Правя сладко от ягоди без желиращи добавки и без консерванти: Винаги става гъсто и не се разтича
Голяма изненада от Стилиян Петров за четирима младежи от Нефтохимик
Москва краде поголовно западна технология
Жена е обгазена при пожар в жилищен блок във Варна
И тази година ранното пенсиониране е хит
230 000 души поискали 20-те евро за скъпите горива
Военни колони и техника на САЩ ще преминат през България на 1 и 2 юни
Нередовни пътници в градския транспорт на Атина и Солун вече "кихат" по 100 евро глоба
В какво се крие тайната на щастието?
"Росатом": Украински дрон е ударил Запорожката АЕЦ
Синя Луна ще бъде пълнолунието довечера
