Разбиха бардак в Пловдив
Двама сводници са в ареста
Пловдивската полиция разби поредния бардак в града под тепетата и задържа двама сводници. Мъжете са задържани на 26 февруари при специализирана полицейска под надзора на Районната прокуратура.
В хода на акцията е извършено претърсване и изземване в апартамент на ул. „Райна Княгиня“, където са били установени сутеньори и две проститутки, съобщава "Марица".
Като обвиняеми са привлечени 54-годишния Николай Димитров от София и Георги Найденов на 34 г., също от столицата. Двамата са действали в съучастие и принуждавали две жени да проституират. Това е ставало от януари до настоящия момент.
От жилището на страстта са иззети множество мобилни телефони, както и наркотици, предава lupa.bg. По делото са извършени процесуално-следствени действия. Установени са клиенти, които са разпознали сводниците. Те са задържани за срок от 72 часа с постановление на наблюдаващия прокурор.
В понеделник прокуратурата ще поиска постоянното им задържане в ареста.
В кръвта на Ивайло Калушев е установен фенобарбитал, токсиколог дава обяснение
Валя Балканска с награда за духовен лидер на Women Leaders Awards 2026
Криза при „Пиленцата от Монако“?
Цакаме китайците със знамето за 3 март
Ардино отново в бедствено положение, мост край Китница прекъсна връзката към шест села
Двама възрастни и дете пострадаха при верижно меле на АМ „Тракия“
ИТН подадоха сигнал срещу новия МВР-шеф заради „Петрохан“
Сняг и навявания на Шипка и Прохода на Републиката, тировете с ограничения край Котел
Река Янтра се покачи с 2 метра във Велико Търново и доближи критично ниво
Сняг и поледици в Северна България, валежите продължават и през нощта
„Другая Украина“ с разкритие за грабежи и отвличания от бойци на „Азов“ при мобилизация
CNN: Руски агенти подготвяли покушение срещу Зеленски от наети жилища до резиденцията му
