Жена върна откраднатите кучета на Лейди Гага
Засега не е ясно как булдозите са се оказали при нея
Двата откраднати френски булдога на Лейди Гага, отвлечени при въоръжен грабеж в средата на седмицата, бяха върнати вчера в полицейски участък в Лос Анджелис, а след това - на представители на поп певицата, съобщи полицейски говорител, цитиран от Ройтерс.
Около 18 ч. вчера кучетата са били доведени от жена в полицейски участък близо до централната част на града, каза капитан Джонатан Типет, началник на елитния отдел за разследване на грабежи и убийства.
Представители на Лейди Гага и детективи са отишли в участъка и е било удостоверено, че това са откраднатите домашни любимци, предава днес.бг. Капитан Типет каза, че жената, довела кучетата, не е свързана с кражбата им. Засега не е ясно как булдозите са се оказали при нея.
Човекът, който разхождал кучетата на Лейди Гага - Райън Фишър, е бил прострелян веднъж. На видеоматериал се вижда бял седан, от който изскачат двама мъже. Те се боричкат с Фишър, той оказва съпротива, след това единият вади оръжие и стреля веднъж, преди да избяга с две от кучетата.
На видеото се чува как Фишър казва, че е прострелян в гърдите. Капитан Типет каза, че се очаква служителят на Лейди Гага да се възстанови, предаде Асошиейтед прес.
С много емоции и зрелищни мачове приключи големият футболен уикенд в Приморско
Километрично задръстване по АМ "Тракия" в посока Пловдив заради продължаващите ремонти
Цените на Световното - 14,99 долара за 1 бира, вода - 5,99 долара, паркинг - 20 долара
Uber в Пхенян и BMW по улиците: Как Северна Корея се превърна в неочакван икономически хит
Илюзия за милиарди: Как Brexit сви британската икономика и загроби растежа
Куриозен инцидент в Пловдив: Шофьор забрави пистолета и отнесе колонка на метанстанция
Доналд Тръмп се скара на Израел заради атаката срещу Ливан
Скритата схема „Баба Алино“: Бойко Рашков осветли дубайска връзка, наркотрафик и разследване за милиони
Оръжия и списъци с проститутки: Какво откри МВР при зрелищната акция срещу „Калашниците“
МВР удари „Калашниците“ при зрелищна акция
38-годишен преби жестоко приятелката си, а после взе трион и...
Не стигат ремонтите и катастрофите, ами и разсипан асфалт ограничава движението по магистралата
