Какво е посланието на Мария Бакалова към българите
Актрисата даде интервю за Асошиейтед прес
Актрисата Мария Бакалова даде интервю за Асошиейтед прес (AP), в което споделя, че е била напълно шокирана, когато е научила, че е номинирана за „Златен глобус”, пише vesti.bg. „Това е първа номинация за актьор на Запад и носи надежда и мечти за българите и всички от Източна Европа. Много съм щастлива и благодарна”, каза тя.
Попитана как се чувства, че това се случва в толкова драматични времена, Бакалова отговаря: „Мисля, че за всяко нещо, което се случва си има причина. След като трябваше да живеем изолирани, ние хората осъзнахме, че всъщност имаме нужда един от друг, имаме нужда да обичаме и да бъдем обичани.
Имаме нужда да сме около други хора. Мисля, че това е едно от посланията на филма, как трябва да се отнасяме еднакво към всички хора – с любов и уважение. Да, мисля, че има значение, че този филм се появи точно сега”.
„Не би трябвало да има значение откъде идваш, а кой си и в какво вярваш”, каза актрисата в Мария Бакалова интервю за Асошиейтед прес.
„Тук сме за толкова малко време и светът ще продължи. Затова наистина трябва да се обичаме, да се подкрепяме”, добави актрисата, запитана за послание към сънародниците си. Тя каза, че това е посланието ѝ за всички хора.
„Трябва наистина да се опитаме да сме по-добри и да се обичаме повече. Да имаме големи мечти и да поемаме рискове, нямаме нищо за губене.
Човек може да падне, разбира се, но ако скача, може и да полети. Затова поемете риска!”, добавя тя.
Мария Бакалова изживява един от тези приказни моменти, в които младите актьори стават известни. Всички мечтаят за това, но не си представят да го постигнат, особено ако живеят толкова далече от Холивуд, колкото е България.
Сега за Бакалова, която вече живее в Лос Анджелис, говорят всички в Холивуд. Тя е номинирана за награда „Златен глобус”, както и за награда на Гилдията на актьорите и за Избора на критиците. Говори се и за номинация за „Оскар”.
Парите ще продължат да прииждат, а кариерата им ще процъфтява: 6 зодии, които ще бъдат най-щастливи през 2026 г.
Какво ядат хората в Гренландия - традиционни и местни ястия в полярната кухня
Слави Трифонов иска оставката на кмета Терзиев заради кризата с боклука в София
Култовият Марв от "Сам вкъщи" отново спипан - този път от реални полицаи
Яйцата не повишават лошия холестерол и могат да са част от здравословно меню
Засилен интерес от Турция към звезда на Левски
Дарин Ангелов се сдоби с нов луксозен автомобил
Стяга ли куфарите Мони Николов? Локомотив Новосибирск не иска да го изгуби
Спипаха с много наркотици тв любимеца на българките
Рядко астрономическо явление подреди планетите тази седмица и няма да се повтори до 2038
Иван Таков: Не знам защо Зафиров допуска, че може и да няма избор на председател на БСП
Помело плод с висока хранителна стойност и доказани ползи за здравето

ОткъдЯ толкУЗ пари $$$$$$$$$$$$$$$$$ ВЯ......мам************........
Завистта и простотията ще ни погребат като нация.....вЕрвайте ми.......