Елен Колева вдига паметник на гаджето си
Последният мъж когато публично показа носи името Марсел
Актрисата Елен Колева ще издигне паметник на настоящата си половинка, за да може той да й предложи брак. Това било условието му, за да може двойката да създаде семейство. Паметникът той иска да бъде издигнат в родния град на Колева в Монтана.
Това разкри актрисата при Цитиридис, който буквално бе шокиран от чутото. Брюнетката няколко пъти повтори, че изобщо не се шегува, а дори се притеснява, че това е непосилно за възможностите й в този момент, но вече е време да създаде поколение. Тя упорито крие лицето на новата си любов и го държи далеч от медийното пространство, вероятно заради лошия опит в миналото.
Последният мъж когато публично показа носи името Марсел. Преди това тя имаше връзка с бизнесмена Александър Найденов. След тежка окончателна раздяла красивата актриса се влюби в писателя Калин Терзийски, но връзката им не издържа дълго, писа Телеграф.
Арестуваха 61-годишен мъж на „Капитан Андреево“, опита да прекара марихуана за 374 000 евро през
Галена подари на Азис обувки за 3 бона
Краси Балъков: Футболът ми отне свободата, но ми даде всичко останало
Шефката на НС свиква депутатите на извънредно заседание заради кризата в Близкия изток
Съдбата на Раците се завърта на 180 градуса през втората половина на март
Българите плащат по-скъп ток от средния европеец
Поколението Gen Z иска бързо забогатяване и често сменя професията
Путин реагира след смъртта на Хаменей и призова за спиране на войната в Иран
Назначиха охрана на прокурор Теодора Георгиева след сигнал за заплахи
efbet открива 60-ата си игрална зала – нова премиум локация в София в кв. Драгалевци
Вече имаме право да знаем заплатата на колегите ни
Задържаха 17-годишен за нарязаните гуми на 14 автомобила във Варна
