Освен в Царево, бум на новите случаи в Несебър и Средец
За последното денонощие са регистрирани 4 заразени учители, починали са общо 4 пациенти
Бум на новите случаи бележат още две общини на територията на Бургаска област освен Царево. В Несебър и Средец са регистрирани по 12 нови положителни проби за последните 24 часа, като така по брой нови случаи те се нареждат директно след Бургас и Царево.
През последното денонощие на територията на областта има вписани 191 нови случая на коронавирус. От тях близо около 55% или 105 са в община Бургас. Добрата новина обаче е, че няма нито един в тежко състояяние, а едва 8 са хоспитализирани. В останалите общини разпределението е както следва:
Царево (17), Несебър (12), Средец (12), Карнобат (7), Поморие (7), Созопол (6), Руен (6), Приморско (6), Айтос (5), Сунгурларе (5), Камено (3), Малко Търново (0).
Сред заразените за последните 24 часа са четирима учители, един ученик и едно медицинско лице. Починалите пациенти са общо 4.
От началото на пандемията до сега в Бургаска област са регистрирани общо 14 868 положителни проби за коронавирус. От тях оздравелите са 10 428, а починалите са 480.
Към момента хоспитализираните са общо 237, а тези, които са на домашно лечение са 3723.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
