Освен в Царево, бум на новите случаи в Несебър и Средец
За последното денонощие са регистрирани 4 заразени учители, починали са общо 4 пациенти
Бум на новите случаи бележат още две общини на територията на Бургаска област освен Царево. В Несебър и Средец са регистрирани по 12 нови положителни проби за последните 24 часа, като така по брой нови случаи те се нареждат директно след Бургас и Царево.
През последното денонощие на територията на областта има вписани 191 нови случая на коронавирус. От тях близо около 55% или 105 са в община Бургас. Добрата новина обаче е, че няма нито един в тежко състояяние, а едва 8 са хоспитализирани. В останалите общини разпределението е както следва:
Царево (17), Несебър (12), Средец (12), Карнобат (7), Поморие (7), Созопол (6), Руен (6), Приморско (6), Айтос (5), Сунгурларе (5), Камено (3), Малко Търново (0).
Сред заразените за последните 24 часа са четирима учители, един ученик и едно медицинско лице. Починалите пациенти са общо 4.
От началото на пандемията до сега в Бургаска област са регистрирани общо 14 868 положителни проби за коронавирус. От тях оздравелите са 10 428, а починалите са 480.
Към момента хоспитализираните са общо 237, а тези, които са на домашно лечение са 3723.
България представи в Анкара възможностите си за СПА и здравен туризъм
Употребата на алкохол повишава опасността от онкологични заболявания с до 50%
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
