И тотомилионерът от Пловдив потъна вдън земя
Малко след като прибрал първия транш от 200 бона, близките му подали жалба в МВР, че роднината им е безследно изчезнал
Тежката прокоба, която тегне над българските тотомилионери, не дава никакви изгледи да се вдигне скоро. 31-годишният пловдивчанин, който грабна рекордните 8,5 млн. лева преди две седмици, е потънал в дън земя, твърди мълвата Под тепетата.
Малко след като прибрал първия транш от 200 бона, близките му подали жалба в МВР, че роднината им е безследно изчезнал, разказват местни. Фамилията се притеснявала, че мъжът е отвлечен, а парите му - взети насила. Случаят се пази в тайна, за да не се всява паника.
По-вероятната версия обаче е, че милионерът си е жив и здрав, просто е имал далновидността да се покрие веднага, след като прибрал парите. Той хукнал в чужбина под фалшива самоличност, без да се обажда на никого и без да оставя дири след себе си.
За момента липсвали данни той да е преминавал границата, ползвайки своето име и своята лична карта, но пък скоро си е правил PCR-тест, което намирисва на подготовка за пътуване.
Ченгета признават на ухо, че големите печеливши от лотарийни игри у нас наистина са поставени в риск. Преди време имало дори съмнения, че от тотализатора изтичала вътрешна информация, обаче проверките не открили нищо.
Миналата година само за няколко седмици загубихме двама тотомилионери. Пернишката легегнда Росен Русимов - Джуджето умря при неизяснени обстоятелства, а дни по-рано "колегата" му Румен Пеовски от Благоевград се самоуби.
Съвсем не са един и двама тотомилионерите, които имаха твърде нерадостна съдба след печалбата. Безспорно най-емблематична сред тях е драмата на Валентин Асенов, с прякор Апти. Циганинът, когото повечето познават като продавач на семки пред градския стадион в Хасково, става милионер като в приказките буквално за един ден. През 90-те циганинът взима от свой познат стотинки, за да пусне фиш за тото и печели над 3 млн. лева. Той решава да си поживее като баровец, купува си мерцедес, огромна къща, обзавежда се и с бодигардове, на които плаща по 20 хиляди тогавашни марки на месец. След като урежда с имоти и домочадието, Апти отпрашва към морето приказно богат с убеждението да харчи още пари.
Красивата приказва свършва за няколко дни. Апти внезапно изчезва за няколко седмици. Когато го откриват, той е полужив, захвърлен в дере. Мерцедесът и парите липсват. Самите полицаи предполагат, че Апти е станал жертва на собствените си охранители, но така и не успяват да разкрият наглата кражба.
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
