Мая Илиева скри трите си деца в България
В момента семейството е във Варна, но иначе времето им е разделено между морската столица и в София, където живеят
Вдовицата на разстреляния бос на ВИС-2 Жоро Илиев - Мая прибра трите се осиновени деца от Виена, където учат в престижни частни училища. Заради пандемията Австрия е в пълен локдаун и това е причината Илиева да прецени, че е по-добре да бъдат с нея в България и да учат дистанционно, пише „Галерия“.
В момента семейството е във Варна, но иначе времето им е разделено между морската столица и в София, където живеят. Интересна е съдбата на трите дечица, осиновени от Мая и Георги Илиеви. Момичетата Криста и Андреа са взети от италианско сиропиталище преди повече от 16 години. Момчето бе осиновено вдовицата на Главния след смъртта му през 2005 година и то не случайно носи неговото име.
Мая упорито крие децата от медиите и досега никога не са излизали снимки на порасналите й вече за деца.Преди да учат във Виена, те живееха в Барселона. Илиева имаше намерение да заживее завинаги в столицата на Каталуния, но после промени решението си. Остана в България и премести децата в едни от най-добрите училища във Виена.
Родени за пари? Тези 14 дати се свързват с най-силен финансов потенциал според нумерологията
Двама полицаи спасиха бебе: Майката ще разкаже за драмата с щастлив край
Къща в Сицилия за 1 евро: Наро отвори офертата и за чужденци, но истинската сметка идва после
10 години след смъртта: Ексхумираха бивш турски министър, проверяват дали е бил отровен
Меган и Хари се връщат във Великобритания, хора на Тръмп твърдят: Заради него е
Вода разцепи асфалта във Варна, улици в ж.к. "Бриз" се превърнаха в реки
Шокиращи данни: 10-годишно дете е бременно, най-младата родилка у нас е била на 11
Тежка катастрофа край Крайморие с няколко пострадали
Близо 7000 зрелостници отново на матура по БЕЛ
Удар по търговците на Юндола: Над 2 тона храни без произход отиват за унищожаване (СНИМКИ)
BG-Alert в Сливенско: Горски пожар между Медвен и Градец вдигна два военни хеликоптера
ОДБХ-Пазарджик иззе над 2 тона храни от бабите на пазара на Юндола
20/08/2026, Четвъртък 17:00
4
