59-годишен е в болница след мелето между Пежо и Фолксваген до „Кроношпан”
Той се возел в Пежото, което предприело ляв завой, без да пропусне правомерно движещия се Пасат
59-годишен мъж е настанен в „Неврохирургия” на УМБАЛ-Бургас след катастрофата между Пежо и Фолксваген вчера около 17,30 часа, за която Флагман.бг съобщи от мястото. /ВИЖ ТУК/
Припомняме, че инцидентът стана на кръстовището на бургаските улици „Одрин“ и „Проф. Яким Якимов“ – до пътен възел „Запад“. Товарен автомобил „Пежо Партнер“, с бургаска регистрация, управляван от 38-годишен мъж от Средец предприема ляв завой, като не пропуска и блъска правомерно движещия се в права посока „Фолксваген Пасат“, с бургаска регистрация, управляван от 27-годишен бургазлия.
Пострадалият 59-годишен мъж е пътувал в лекия автомобил „Фолксваген“. С фрактура на първия вратен прешлен, без опасност за живота, той е настанен за лечение в отделение „Неврохирургия“ към УМБАЛ - Бургас.
Парадоксът България: Първи сме по раждаемост, но се топим най-бързо в ЕС
Приеха инвестиционната програма на ВиК-Бургас
Министерството на туризма и университетите обединяват усилия за подготовката на кадри за сектора
Скандал в bTV: Шефът на новините ли спря Мартин Атанасов от ефир (СНИМКИ)
Палестина насрочи първите си парламентарни избори от 20 години
САЩ удариха Иран, Техеран отвърна по американски бази в Залива
Жена спечели 12 млн. от лотарията, но касиерът изхвърлил билета ѝ в коша
БНБ влиза в нов режим: служители и шефове ще декларират имущество и инвестиции
Италиански шпиони продавали тайни на НАТО на Русия за по 4000 евро
Пустеещите оранжерии показват другата истина за българското земеделие
Осъдиха Тръмп да плати над 5 млн. долара по дело на Е. Джийн Каръл за сексуално посегателство
Знаков бизнесмен изчезна - колата му е паркирана, вещите му са вътре, а него го няма

Имам 3 апартамента, в три различни комплекса. В кооперациите на всеки от тях, селяндур до селяндура- наематели. Познайте от къде?
Не ги знам за какво идват тук? Бачкат за макс 1000 лв, плащат наеми и режийни, нямам идея, как изкарват?
Имам 3 апартамента, в три различни комплекса. В кооперациите на всеки от тях, селяндур до селяндура- наематели. Познайте от къде?
Не ги знам за какво идват тук? Бачкат за макс 1000 лв, плащат наеми и режийни, нямам идея, как изкарват?