59-годишен е в болница след мелето между Пежо и Фолксваген до „Кроношпан”
Той се возел в Пежото, което предприело ляв завой, без да пропусне правомерно движещия се Пасат
59-годишен мъж е настанен в „Неврохирургия” на УМБАЛ-Бургас след катастрофата между Пежо и Фолксваген вчера около 17,30 часа, за която Флагман.бг съобщи от мястото. /ВИЖ ТУК/
Припомняме, че инцидентът стана на кръстовището на бургаските улици „Одрин“ и „Проф. Яким Якимов“ – до пътен възел „Запад“. Товарен автомобил „Пежо Партнер“, с бургаска регистрация, управляван от 38-годишен мъж от Средец предприема ляв завой, като не пропуска и блъска правомерно движещия се в права посока „Фолксваген Пасат“, с бургаска регистрация, управляван от 27-годишен бургазлия.
Пострадалият 59-годишен мъж е пътувал в лекия автомобил „Фолксваген“. С фрактура на първия вратен прешлен, без опасност за живота, той е настанен за лечение в отделение „Неврохирургия“ към УМБАЛ - Бургас.
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него

Имам 3 апартамента, в три различни комплекса. В кооперациите на всеки от тях, селяндур до селяндура- наематели. Познайте от къде?
Не ги знам за какво идват тук? Бачкат за макс 1000 лв, плащат наеми и режийни, нямам идея, как изкарват?
Имам 3 апартамента, в три различни комплекса. В кооперациите на всеки от тях, селяндур до селяндура- наематели. Познайте от къде?
Не ги знам за какво идват тук? Бачкат за макс 1000 лв, плащат наеми и режийни, нямам идея, как изкарват?