Циганинът рецидивист Росен призна за още откраднати луканки
Мъжът тарашил хранителен магазин в бургаския кв. Рудник и отмъкнал хранителни продукти за около 300 лв.
Циганинът рецидивист, който изглежда е фен на традиционната българска луканка и обича да краде такава от различни магазини и къщи, е откраднал още от същия продукт. Това става ясно след допълнителните разпити на задържания вчера 31-годишен помориец Росен Якимов, който е стар познайник на полицията и бе задържан след кражбата на 22 луканки от скалдовите помещения на местна фирма.
Младият мъж е разкрит като извършител на още две престъпления в края на миналата година, за които е признал пред полицаите. Първото е извършено в частна къща в бургаския кв. Рудник, откъдето циганинът откраднал тонколона и аудио уредба.
Второто е извършено на 13 или 14 декември, когато чрез счупване на стъклото на външната входна метална гаражна врата Росен проникнал в магазин за хранителни стоки и си „набрал“ различни хранителни продукти, сред които, разбира се, луканки, на стойност около 300 лева.
Припомняме, че 31-годишният крадец бе спипан вчера за кражбата на LCD телевизор, три неразпечатани бутилки с алкохол от различни марки, 22 луканки, макара, ел. кабел, и други ел. уреди, осъществена в края на ноември 2020 г., както и за кражбата на сумата от 360 лв. от кутия за дарения в храм „Св. Георги“ в Поморие – деяние, извършено през февруари т.г.
Крадецът Росен разби 3 магазина за нощ в Поморие
Мъжът е направил пълни самопризнания за извършените престъпления и е върнал част от откраднатите вещи. Луканките вероятно обаче е изял. Работата по цялостното документиране на престъпната дейност на циганина продължава от служители на ОДМВР-Бургас.
Отиде си видна световна личност
ВКП се самосезира заради кадри със заплахи на зам.-шефката на Военно-окръжна прокуратура (ВИДЕО)
През първите дни на април НАП провери близо 150 хранителни магазина, пекарни и месарници
Експлозии отекнаха в Бахрейн часове след обявеното спиране на огъня между САЩ и Иран
31 кандидат-депутати са с досиета от бившата ДС
Франция изтегли златните си резерви от САЩ, спечели 13 млрд. евро
Скандал в хотел: Мъж посегна на 10-годишния си син
Калушев и приятелите му имали 60 банкови сметки в испанската банка „Сантандер“
Доходът на домакинствата ще определя кои са енергийно бедни и кои са „уязвими клиенти“
Без синя и зелена зона в София на великденските празници
Нова мода: Хора си инжектират мазнина от трупове, за да не ходят на фитнес

И периодично си краде по 22 луканки!
А някой вестник "24 часа" да си завива в тях луканките не е ли откраднал?
Ами смени си расатъ ве циганин ........