Заразените с COVID-19 в Царево продължават да се увеличават. Активните случаи са над 120
За изминалото денонощие са регистрирани нови 23 случаи в Царево
За пореден ден в данните на Регионалната здравна инспекция се отбелязва ръст на заразените с коронавирус в община Царево. През изминалото денонощие са регистрирани 23 случая. Активните вече над 120. През последните дни се забелязва значително увеличение на болните от COVID-19. Статистиката в понеделник показа, че заразени са 31, сочи справка на Флагман.бг в ежедневния бюлетин на РЗИ-Бургас.
За цялата Бургаска област са регистрирани общо 179 нови случаи на лица, които са дали положителна проба за COVID-19, от тях хоспитализираните са 5.
Отново най-много положителни проби има в община Бургас – 99. На второ място се нарежда е община Царево с 23 случая. Третото място си делят общините Средец и Айтос. 9 са новите регистрирани за последното денонощие в Поморие.
В понеделник, 22 февруари 2020г. , жертвите на коронавируса са четирима пациенти.

Добрата новина е, че няма медицински лица, при които е установен КОВИД-19 през последното денонощие. Регистрирани са двама учители и 4 ученици.
Общо за област Бургас случаите с регистрирани положителни проби за COVID-19 към момента са14469
Излекувани са10352лица.
Хоспитализирани общо216пациенти
На домашно лечение са3430лица
Починали са468лица
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“
