Поредна смърт съсипа Лео Бианки! Баща му си отиде от Ковид-19 след месеци борба за живот
Въпреки усилията на лекарите и молитвите на семейството той напусна този свят в съботния следобед, 13 февруари – малко преди Деня на влюбените
Този февруари се очертава като най-черният в семейството на Лео Бианки досега. Бащата на италианеца – Адалберто, бе един от последните роднини, които смъртта все още не му бе отнела. Възрастният мъж бе приет в болница с усложнения от Ковид-19 още през декември.
Въпреки усилията на лекарите и молитвите на семейството той напусна този свят в съботния следобед, 13 февруари – малко преди Деня на влюбените, след който е рожденият ден на половинката на Лео – Лучия. Кулинарят публикува в социалните мрежи снимка с баща си отпреди две години, която е заснета в шоуто „Мастършеф”.
Бианки бе част от журито в сезон 4 и направи мастърклас заедно с Адалберто. На всички тогава направи впечатление силната връзка между бащата и сина. Прегръдката от снимката не е била излъчена в ефир – камерите не работели в онзи момент, пише „Уикенд“.
„Това беше най-красивата прегръдка, която получих от теб, усещах сърцето ти и любовта ти, която ме прегръща! Спомням си, че искаха да го повторим за камерите и не го приех, защото нямаше да е същото!! Днес в 17:41 ти остави мълчалив, на пръсти... ти винаги си бил моят гръбнак, винаги си ми показвал пътя, който да следвам, и пътя, който да избягвам, баща, присъстващ и в минало, и в настоящето. Ти ще бъдеш за цялото ми бъдеще!! От днес ще говорим чрез молитви и ще имам нужда от теб! Но едно нещо е сигурно - никога няма да те разочаровам! Почивай в мир, татко”, написа Лео.
Родителите на италианеца се разделят още когато той е дете. Баща му създава друга връзка, но никога не изоставя своите наследници. „Той вече не беше мъж на майка ни, но остана наш баща”, спомня си след години Бианки. Майка му си отива от този свят преди близо 8 години. Боледува от рак. Малко преди да издъхне, говори със сина си по телефона и му казва, че се чувства много добре. Планира да лети от Италия за София, за да се видят. Смъртта идва няколко часа по-късно.
Малко преди да навърши 20 години, Лео губи и по-голямата си сестра. Жената умира на 39-годишна възраст от свръхдоза кокаин. Много по-късно италианецът разказва, че и брат му е посягал към наркотиците. Самият той също опитвал, но това било в „един друг живот”. Към момента бил трезвеник, посветен на работата и 7-годишните си близнаци, които отглежда заедно с Лучия.
Двойката е заедно от близо 17 години. Лео не пропусна да изкаже своята обич и признателност към жена си на рождения й ден – 15 февруари. „Днес е важен ден за теб и за цялото ни семейство Винаги си била там... и ние винаги ще бъдем до теб! Благодаря ти, миличка! Честит рожден ден, „Светлина” на живота ми!”, написа той в социалните мрежи.
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
3
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои
