×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Честит празник, бургазлии! Честит Никулден!
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Добрият пример! Този човек сам запълва дупките между две села


Добрият пример! Този човек сам запълва дупките между две села
Местни жители разказват, че бай Георги е изключителен човек и неведнъж сам правил подобри добрини
22 Февруари 2021, Понеделник, 14:52 ч.
Автор: Флагман.бг

Георги Иванов, познат в селото си като бай Георги сам е забъркал цимент и се опитва да закърпи най-големите трапове

 

Пенсионер от с.Бата сам запълва дупките по пътя към съседното Медово. За благородната постъпка разказаха случайни свидетели в социалните мрежи, а историята на доброволеца трогна стотици.

Георги Иванов, познат в селото си като бай Георги сам е забъркал цимент и се опитва да закърпи най-големите трапове, тъй като се притеснява, че може да предизвикат тежък пътен инцидент с фатален завършек.

Самият той често пътувал с колата си по този път, патил е и не иска други да си трошат автомобилите.

„Ако всеки човек направи по нещо в тая държава, ще цъфнем“, казва дядо Георги.  Местни жители разказват, че бай Георги е изключителен човек и неведнъж сам правил подобри добрини. 


В категории: Поморие


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
22
Коментара
Флагман.БГ "Игра на тронове" се завръща с нов сезон "Игра на тронове" се завръща с нов сезон 06/12/2025, Събота 21:00 0
Тервел ИЛИЕВ Добавиха 77 лв. към пенсиите Добавиха 77 лв. към пенсиите 06/12/2025, Събота 19:59 0
Флагман.БГ Ако си мъж над 40 г. - не яж това Ако си мъж над 40 г. - не яж това 06/12/2025, Събота 19:20 1
22
Коментара по темата
22.
Bravo
24.02.2021 17:04:25
0
2
Добър пример би дала общината, ако тя запълни дупките, защото това не е задължение на данъкоплатеца!
21.
Смешковци
23.02.2021 12:05:49
0
1
Добър пример ще даде прокуратурата, ако най-накрая вземе да разследва хората виновни да се стигне дотам. Не само да ми пишете, че хванали за нула време някакъв мангал който откраднал колело. Ами то с толкова камери и дете ще го намери. Пълен цирк!!!
Ебати смешната прокуратура толкова години само с клошарски разследвания се занимава да надува статистиките. А всъщност престъпниците които крадат милиони нито искат, нито могат да ги хванат!!! Малкото дето са ги арестували не са могли да съберат нужните доказателства. Или не са ги събирали правомерно и всичките осъдиха държавата в Страсбург.
Ей това се казва некадърност!!!
20.
поморие е нашта клетва
23.02.2021 00:11:30
0
4
След близо 10 години управление и възможности за финансиране по оперативните програми и при близо 30млн.лв бюджет при положение ,че през 2020 година от нашите пари бяха платени 2 700 000 лв. за ремонт и кърпене на дупки по 185 км. улици и 65 км. пътища в общината, жител на общината собственоръчно да ремонтира улици звучи повече от екзотично и показателно за провал в управлението. Обещаната „Промяна в Поморийска община” не се случва вече 10 години, отново разбити улици и общински пътища в Поморие и селата. Изпълняват се грандиозни проекти без доказана ефективност, а си караме по разбити улици. Само един нов път Поморие –Каблешково не е достатъчно за 10 години управление при положение, че в други общини ни задминаха. Адмирации за Георги Иванов, на който му е омръзнало от дупките и който показа, че лесно и без много средства може да се справи и без капиталовата програма на администрацията в Поморие да запълни дупки по пътя Медово – Бата. Случката спокойно може да влезе в рубриката „Пълен абсурд” на Румен Бахов
19.
До 15
22.02.2021 18:54:19
0
10
Не е важно колко ще изкара, важно е че, човека прави нещо с добри намерения без да има лична изгода.
18.
Haha
22.02.2021 17:22:25
0
3
Да ме говорим че лятото хиляди туристи минават по тоя път към така ресторантите в Бата за да видят тай наречената Българска вечер с вино менджйско и като видят пътя и с.Бата и едва ли ще повторят !!!
17.
Коментар
22.02.2021 16:32:02
0
10
Браво на бай Георги. Бай Иван Алексиев къде е ???
16.
Добър пример??
22.02.2021 16:31:29
0
15
Тези хора там, включително и този човечец, данъци не плащат ли?!? И защото плащат, явно се налага сами да се оправят. И въпроса е като държават е абдикирала от задълженията си там, що аджаба гърчи хората с данъци и такси?????
15.
До 11 и 2
22.02.2021 16:29:46
5
4
Колега и колко мислиш ще изкара този бетон след първия дъжт ще се изрони . човекът хвърля пари на вятъра жалко !
14.
12
22.02.2021 16:26:08
0
3
На какви наркотици си ?
13.
Силвестър
22.02.2021 16:20:38
2
14
какво означава това заглавие-да се запрятаме и да свършим работата на институциите и то безвъзмездно!
12.
АЛО тролАДМИНИСТРАТОРА
22.02.2021 16:16:47
5
0
ХАХА ВСИЧКИТЕ 11 КОМЕНТАРА СА ТВОИ !!!!!!!!!!ХАХА ЧЕ И САМ СПОРИШ СЪС СЕБЕ СИ ЧРЕЗ КОМЕНТАР 11 ДО 7 И2 ЧЕ ИВОТ СИ СЛОЖИЛ ХАХА !!!!!!!!!!ЛЕКУВАЙ СЕ ЛОГОРЕЯТА ТИ Е СИГУРЕН СИМПТОМ ЗА ШИЗОФРЕНИЯ !!!!!!!!!!!!
11.
До 7 от 2
22.02.2021 16:04:07
1
11
Разбирам, че това е логиката на много хора и съм съгласен, че парите които постъпват в бюджета не се изразходват най-ефективно.Въпреки това обаче, ако седим и се оплакваме за ситуацията няма да я променим.Единствената възможност за промяна е чрез личен пример и работа.Именно затова всеки (който може разбира се)който иска да живее в един по-добър град и по-добра държава трябва да допринася и да прави подобни неща, като тези в статията.
10.
comment
22.02.2021 15:41:10
0
22
Браво на човека! Има още хора! Но за съжаление, както вече някои са казали, най-вероятно ще си намери беля вършейки нещо благородно...
9.
Турист
22.02.2021 15:37:32
0
17
Браво за този истински родолюбец
Браво.
8.
Xaxo
22.02.2021 15:24:45
1
28
Сега ще отнесе яка глоба за самоуправство по общинските пътища.
Как така с няколко торби цемент и пясък ще оправи пътя.
Не знае ли, че за този път са приготвени 3 милиона лева за усвояване.
7.
До 2
22.02.2021 15:18:50
1
25
Затова ли плащаме винетки ,данъци ,граждански,еко такси ,акциз на горивата ами глобите по пътищата каде отиват ? И ще им запълване дупките ужас :(
6.
Петя
22.02.2021 15:12:27
1
23
Браво на добрия човечец!
5.
Емигрант
22.02.2021 15:12:27
0
37
Браво на човека! Истински родолюбец!
Сега от АПИ трябва да му падарят целогодишна безплатна винетка.
4.
Петя
22.02.2021 15:12:14
0
28
Браво на добрия човечец!
3.
Herr Strauss
22.02.2021 15:05:24
0
44
Да е жив и здрав човекът!
2.
Браво
22.02.2021 15:00:06
6
39
Браво, ако хората взимат пример и всеки сам прави дори по едно подобно нещо на ден, вместо само да се оплакват и да чакат на държавата, ще живеем в най-хубавата държава !
1.
x
22.02.2021 14:47:39
0
64
Жив и здрав да си Бай Георги. Вършиш безплатно работата на онея,които крадат милиони за тея "пътища"
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Предложение за брак на сцената на "Тройката" навръх празника на Бургас Предложение за брак на сцената на "Тройката" навръх празника на Бургас Вълнението сред хората беше осезаемо, а когато тя каза заветното „ДА!“, площадът избухна в аплодисменти Има разлика между коледния и годишния бонус Има разлика между коледния и годишния бонус А може ли да получите и двата вида бонус „Сигнал“  постави впечатляващ финал на Никулденските празници в Царево „Сигнал“ постави впечатляващ финал на Никулденските празници в Царево Коледните къщички, елхата и празничният базар донесоха уют и настроение "Игра на тронове" се завръща с нов сезон "Игра на тронове" се завръща с нов сезон В новия трейлър сър Дънкан се стреми да се докаже като рицар на турнир, надявайки се да бъде приет под закрилата на дома Таргариен Закриват кабелния завод в Карнобат, освобождават 800 работници Закриват кабелния завод в Карнобат, освобождават 800 работници Съкращенията ще се извършат на два етапа и ще приключат до март 2027 г. БГ Роналдо ще е охранител в новия сезон на "Под прикритие" БГ Роналдо ще е охранител в новия сезон на "Под прикритие" Ще пазя гърба на един от лошите герои, но не мога да издам повече, каза Даниел Златков Екипажът на корабът "Кайрос" иска евакуация, но бурното море спира спасителната операция Екипажът на корабът "Кайрос" иска евакуация, но бурното море спира спасителната операция За нас беше неясно как турският влекач се завръща в базата си в Инеада, а свободно оставения танкер продължава към бреговете на България , сподели вицеадмирал Румен Николов – директор Главна дирекция „Аварийно-спасителна дейност“ Ако си мъж над 40 г. - не яж това Ако си мъж над 40 г. - не яж това Специалисти посочват пет храни, които е добре да се ограничат, за да се запазят доброто здраве и мъжката потентност Бургас засия като Коледната столица на България! Бургас засия като Коледната столица на България! Тържественото запалване на елхата събра хиляди и постави началото на коледния месец Тежка катастрофа на бургаския бул. „Христо Ботев“, има пострадали Тежка катастрофа на бургаския бул. „Христо Ботев“, има пострадали Уточнява се кой е виновник за ПТП-то
Булката беглец и в реалния живот - ето кои звезди избягаха пред олтара Булката беглец и в реалния живот - ето кои звезди избягаха пред олтара Сватбата на Суифт и Келси е най-чаканото светско събитие в САЩ и е нормално да има промени в редица детайли по самата брачна церемония Може ли работодателят да те уволни, ако си в болничен Може ли работодателят да те уволни, ако си в болничен Срокът за изпитване не може да бъде по-дълъг от 6 месеца, а когато за работата е определен срок, по-кратък от една година – срокът за изпитване е до един месец Илон Мъск иска Европейският съюз да бъде премахнат Илон Мъск иска Европейският съюз да бъде премахнат „ ЕС трябва да бъде премахнат, а суверенитетът да бъде върнат на отделните страни, за да могат правителствата да представляват по-добре своя наро д“, написа Мъск на страницата си в социалната мрежа Х Илон Мъск иска Европейският съюз да бъде премахнат Илон Мъск иска Европейският съюз да бъде премахнат Бюрокрацията на ЕС бавно до смърт задушава Европа, коментира предприемачът Седем загинали и 11 ранени при катастрофа между автобус и камион в Турция Седем загинали и 11 ранени при катастрофа между автобус и камион в Турция Шофьорът на камиона е задържан от полицията САЩ предложили на Полша 250 бронетранспортьора Stryker за 1 долар САЩ предложили на Полша 250 бронетранспортьора Stryker за 1 долар Варшава обаче не бърза да приеме подаръка Унгария блокира резервния план на Еврокомисията за финансиране на Украйна Унгария блокира резервния план на Еврокомисията за финансиране на Украйна Будапеща е отхвърлила идеята за емитиране на съвместни облигации, обезпечени с пари от седемгодишния бюджет на ЕС Защитният саркофаг на АЕЦ Чернобил е повреден Защитният саркофаг на АЕЦ Чернобил е повреден От Украйна обвиняват Русия за атака с дрон, Москва отрича Макрон бяга в костюм в Китай: Дипломатически жест или зрелище за мрежите? Макрон бяга в костюм в Китай: Дипломатически жест или зрелище за мрежите? Френският президент изненада китайските студенти с неформално поведение, но визитата му имаше сериозен политически и икономически подтекст Седем дела срещу OpenAI: Семейства твърдят, че ChatGPT е допринесъл за психични сривове и самоубийства Седем дела срещу OpenAI: Семейства твърдят, че ChatGPT е допринесъл за психични сривове и самоубийства Продължителното използване на чатбота е довело до разрушителни делюзии у жертвите и причиняване на емоционални вреди
Бойко Борисов Бойко Борисов Изнасям три деца по комшиите. Те комшиите се възмущават вече. Виждам, че другите партии мълчат, но животът е колело и ще дойдат и пред техните къщи Виц на деня Виц на деня - Докторе, вярно ли е, че здравето не се купува с пари?
- А бе кой ви пълни главите с тези глупости?!
Виц на деня Виц на деня Едно време жените готвеха като майките си, но днешно време пият като бащите си! Статус във фейсбук Статус във фейсбук Тези мъже, които се имат за много хитри, да не забравят, че и на дявола някой е сложил рога!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори