Става напечено! Нови 262 с ковид в Бургаска област, заразени са 10 учители
Трима лекари също са сред новозаразените
Крайно притеснителна е днешната справка на Регионалната здравна инспекция в Бургас. През уикенда са регистрирани 262-ма новозаразени с коронавирус. Сред тях 10 учители, 6 ученици и 3 лекари.
Най-много са случаите в Община Бургас – 158, бележи се сериозен ръст на заболелите и в Царево – 31, а след това са Средец, Айтос и Несебър – 16,13 и 12 случая.
Лошата новина е, че има още трима починали, с което броят на жертвите на пандемията вече е 464.
До момента за област Бургас случаите с регистрирани положителни проби за Ковид-19 са 14 256, излекувани са 10 322, на домашно лечение са поставени 3246 човека, а в болница са приети 224 пациенти.
Положителната тенденция е, че през уикенда се имунизираха над 1000 души в региона, а ваксинацията продължава и днес с отлични темпове. Създадена е перфектна организация, за да няма големи опашки.
Реалният ефект от имунизацията ще се види след около седмица-две категорични са медицински специалисти.
Баскетболен кош падна върху момче
Ангажирани и доволни служители – как да създадем силни екипи?
Пеевски взима почти 3 пъти повече гласове от Доган в Турция
Двама шофьори се скараха на АМ "Тракия", единият напръска другия с лютив спрей
Първи вълни цунами достигнаха източното крайбрежие на Япония
Отиде си летописецът на прехода Джони
Извънредно! Тежка катастрофа между патрулка и лека кола, полицай лежи на земята (СНИМКИ)
Той е абсолютният рекордьор по преференции
Ученици от Математическата гимназия проследиха в реално време съдебно заседание в Апелативен съд-Бургас
Най-богатите държави в Европа до 2030 г.: къде се нарежда България
Община Царево представя културната и фестивална програма за месец май
Дежавю от 1997 г.: Същата дата, същият сценарий – към еднолично управление

нека да се похвали с адекватните мерки, които взема за борба с Ковид-19 !
Сега пак ще има „ама защо така се получи“
То не беше скимтене, то не беше квичене, то не беше реване, че учениците (моля ви се) получавали дискомфорт от отсъствието им от училище. Ами не получават ли "дискомфорт" лигльовците на мама и тати, като откажат да им дадат пари за поредната глупост, която са си наумили?
Явно даскалите имат финансов интерес от присъственото обучение! И хич не им пука, че заради няколко припечелени "сребърника" ще превърнат учениците в убийци на дядовците и бабите си. Но, майната му, пара да пада!
Затова - халал да им е заразата на даскалите! Казано е - каквото сам си направиш, и Господ не може да ти го направи.
P.S. Освен даскалите, рев надаваха и "мамите", защото им е по-лесно да си изпратят лигавите деца в училище - за да се отърват от тях, и защото там ги хранят без пари, а вкъщи бъркат в хладилника, че и замърсяват на това отгоре.
Той уж обеща да си взима редовно хаповете,но ...