Полицията във Франция и Германия развали купона на стотици, разби незаконни партита
Близо 100 души са се събрали на незаконно парти
Полицията във Франция и Германия този уикенд извърши арести и наложи редица глоби, след като затоплянето на времето накара хората да започнат да се събират, за да празнуват въпреки разпоредбите на властите, предаде ДПА.
Париж близо 100 души са се събрали на незаконно парти. Почти толкова са били хванати на събитие в Орли, южно от френската столица, съобщи полицията. Десет души са били арестувани вчера вечерта, а служителите на реда са издали поне 59 предупреждения, придружени и от глоби, цитира БТА.
Участниците в купоните са нарушили вечерния час, обявен във Франция, който започва от 18 часа и разрешава излизане само за отиване на работа. Полицията в Германия вчера е разпръснала парти с 33 участници след подаден анонимен сигнал.
Под наблюдение от известно време е била стара промишлена сграда. Вечерта полицаите забелязали "портиер", който пуснал в сградата няколко малки групи от хора. Били са иззети малки количества дрога, както и пари, за които се предполага, че са входни такси, и бухалка.
За притежание на наркотици е бил задържан диджей. Полицията е запечатала сградата след акцията и е отправила обвинения срещу участниците, нарушили разпоредбите за притежание на наркотици и защита на здравето.
Турция готви пълна забрана за домашни любимци в ресторанти и кафенета
С багер разбиха крепост на наркодилъри във Факултета, арестуваха сестрата на Гугутката
АПИ дръпна шалтера на поръчка за 1 млрд. лв.: Евтините мантинели ни излизат с човешки животи
Милошев защити Ия Петкова начело на НДК: Семейните връзки не отменят професионализма
ЕК към България: Няма напредък по ВСС, корупцията по върховете и законодателния процес
Летище Бургас влиза мощно в битката за Евровизия 2027: Готово е за 50 000 пътници на ден
България е четвърта в ЕС по брой съдии - над два пъти над средното
Огнен ад в Испания: 12 000 хектара изгоряха, над 1000 души са евакуирани
Нов смъртен случай след полицейско задържане във Варна, разследват действията на униформените
ЕИБ отпуска 800 млн. евро за още 30 години живот на АЕЦ Черна вода
Георги Татарски пое Булгаргаз преди решаващите преговори с Боташ
Царево става спортната сцена на Южното Черноморие за три дни
