×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Тенденцията от Несебър: Чужденците се ваксинират, местните - пас


Тенденцията от Несебър: Чужденците се ваксинират, местните - пас
Ваксинацията продължава и днес - от 12:30 до 16:30 часа без предварително записване на час
22 Февруари 2021, Понеделник, 10:20 ч.
Автор: Флагман.бг, снимка: Архив

Британци, французи, нидерландци, руснаци и германци си поставиха първата доза на "Астра Зенека"

Интересна тенденция се забеляза в първия ден на масовата ваксинация в Несебър. Вчера бяха имунизирани 178 пациенти, но любопитна е разбивката, която показва, че 94 от тях са чужденци, а 84 - български граждани.

В Несебър постоянно пребиваващи са около 1000 чужди граждани и още в неделя 10 % от тях вече се имунизираха срещу ковид. Сред имунизираните има граждани на Великобритания, Ирландия, Канада, Франция, Нидерландия, Израел, Русия, Полша, Украйна, Германия и Австрия. Най-младият ни пациент беше на 19, най-възрастният - на 80 години.

"Благодарим на нашите български и чуждестранни пациенти, че се довериха на науката! Ваксинацията продължава всеки ден от 12:30 до 16:30 без предварително записване. Само заедно можем да спрем тази пандемия и да се завърнем към нормалния си начин на живот", обявиха от ваксинационният пункт.

 


В категории: Несебър


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
10
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Мис Андреа „надебеляла“ за една нощ Мис Андреа „надебеляла“ за една нощ 14/12/2025, Неделя 21:41 4
10
Коментара по темата
10.
Голям кеф!
23.02.2021 17:50:59
0
4
Минах през Вива клиник, само англичани и германци,веднага се класирах,забавянето бе около 10мин. докато попълня формуляра!
Перфектно обслужване,чудесен персонал, а сестрата,която ми би иглата,абсолютен професионалист,почти не усетих убождането !
Браво и горещи благодарности на целия ваксинационен екип на Вива Клиник!!!
9.
comment
22.02.2021 15:31:17
1
1
Ай, що станА с опашатите лъжи за "опашките"?
8.
Sharon
22.02.2021 15:09:07
0
0
Answer to Hairdryer....Anyone can be vaccinated in any country, so long as they reside there.
7.
Да
22.02.2021 14:14:32
0
1
Някой знае ли има ли опашка и колко време се чака.Благодаря предварително.
6.
1
22.02.2021 12:31:25
0
2
Ако пребиваваш легално и имаш необходимите документи за работа, статут и т.н., разбира се. Ако си на почивка, едва ли.
5.
Ники интригата
22.02.2021 11:30:37
2
5
Ваксинирам за глупост.
4.
Кукла
22.02.2021 11:26:33
2
5
Ваканционния пункт се намира в Сл.бряг Вива клиник.
3.
До 2
22.02.2021 11:08:11
1
9
Вива клиник в Слънчев бряг
2.
Скармоз
22.02.2021 11:00:52
0
10
Писали , писали най важното пропуснали къде е ваканционния пункт не са упоменати.
1.
Фен
22.02.2021 10:49:17
8
4
А нас дали ще ни ваксинират в чужбина???? А тук може за чужденците....
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Рибари уловиха и спасиха 150-килограмова есетра край Бяла (ВИДЕО) Рибари уловиха и спасиха 150-килограмова есетра край Бяла (ВИДЕО) Гигантската риба е върната в морето от екипажа на кораб "Свети Никола", а експертите я определиха като 20-годишна есетра – застрашен и защитен вид След оставката на кабинета "Желязков": Започват консултациите при президента Радев След оставката на кабинета "Желязков": Започват консултациите при президента Радев Държавният глава ще беседва с представители на две от парламентарните групи днес Агресивен мъж вся ужас в "Овча купел", прати майка си в кома Агресивен мъж вся ужас в "Овча купел", прати майка си в кома Лицето е настанено в психиатрично заведение Убит ли е Роб Райнер? Режисьорът и съпругата му открити мъртви в дома им в Лос Анджелис Убит ли е Роб Райнер? Режисьорът и съпругата му открити мъртви в дома им в Лос Анджелис Легендарният режисьор на „Когато Хари срещна Сали“ и съпругата му са открити безжизнени в дома им – подозира се престъпление Забрани за тирове и ремонти по ключови пътища преди празниците: Ограничения към Бургас и Варна Забрани за тирове и ремонти по ключови пътища преди празниците: Ограничения към Бургас и Варна Частично заледени пътища, гъсти мъгли и ремонтни дейности затрудняват движението Кой е Свети Марин и кои българи празнуват днес - 15 декември Кой е Свети Марин и кои българи празнуват днес - 15 декември Днес Българската православна църква почита паметта на Свети Марин – мъченик, чиято непоклатима вяра вдъхновява хиляди. За имен ден може да поздравите Свобода и Марин Топъл декември до Коледа, след това – сняг и дъжд в цялата страна Топъл декември до Коледа, след това – сняг и дъжд в цялата страна В първата половина на настоящата седмица призори температурите ще са около и малко под нулата, следобед – между 7 и 12 градуса   Ако този 200-метров танкер се удари в брега, утре цялото Южно Черноморие ще е пълно с мазут Ако този 200-метров танкер се удари в брега, утре цялото Южно Черноморие ще е пълно с мазут Това е 80-хилядитонен танкер, той е с много тежко корито, хваща го вятъра. Котвата не е сигурно дали ще издържи на прибоя, казва капитан Димитър Иванов Мис Андреа „надебеляла“ за една нощ Мис Андреа „надебеляла“ за една нощ Според екипа на певицата, снимката е грубо фалшифицирана с фотошоп от анонимен профил, за да предизвика сензация Кой поръча Митко Маймуняка и защо убийството още не е разкрито Кой поръча Митко Маймуняка и защо убийството още не е разкрито Атентатът през 2002 г. поставя началото на края на ВИС-2
Защо Япония ще остане без панди за първи път от половин век Защо Япония ще остане без панди за първи път от половин век В момента тази страна има две панди, взети под наем от Китай Австралия обяви национален траур след стрелбата в Сидни Австралия обяви национален траур след стрелбата в Сидни "Злото се развихри на плажа Бонди по начин, който надхвърля всяко въображение", каза министър-председателят Кристиано Роналдо и разбитото Ferrari - инцидентът, който може да промени всичко Кристиано Роналдо и разбитото Ferrari - инцидентът, който може да промени всичко Катастрофата стана преди 17 години Откриха паметник на Левски в Италия Откриха паметник на Левски в Италия На вълнуваща церемония на площад „Сан Паоло“ в италианския град Монца бе открит барелеф на Васил Левски Слави Ангелов: Задържаха шефа на Пето районно управление заради разчистване на сметки Слави Ангелов: Задържаха шефа на Пето районно управление заради разчистване на сметки Журналистът разкри, че преди акцията е бил търсен с конкретна информация за връзки между арестувания полицай и ключова фигура в наркосредите Милиони живеят в студени домове: България е сред уязвимите страни Милиони живеят в студени домове: България е сред уязвимите страни Делът на хората в Европейския съюз, които не са в състояние да поддържат домовете си адекватно отоплявани, нарасна след енергийната криза, предизвикана от руската инвазия в Украйна Google премахна AI видеа с герои на Disney Google премахна AI видеа с герои на Disney Бе им отправено официално предупреждение 8 лъжи, в които „Сексът и градът“ ни накара да вярваме 8 лъжи, в които „Сексът и градът“ ни накара да вярваме Сериалът представя леко изкривена картина Лейди Гага спря концерт по време на порой заради танцьор, паднал от сцената Лейди Гага спря концерт по време на порой заради танцьор, паднал от сцената По време на изпълнение един от танцьорите се подхлъзва така, че изхвърча от сцената Украйна атакува още един танкер в Черно море Украйна атакува още един танкер в Черно море В неделя корабът е на около 2 мили северно от турския плаж Кисиркая
Мартин Димитров, депутат от ДБ Мартин Димитров, депутат от ДБ Шенген и еврозоната са като Шампионската лига: пускат те да играеш там, но, като имаш слабо правителство, нищо не постигаш. Виц на деня Виц на деня Доктор към пациент:
- Първо добрите или лошите новини?
- Първо добрите.
- Ще можеш да паркираш навсякъде...
Виц на деня Виц на деня - Тате, Защо в България един мъж може да има само една жена?
- Законът ни пази, синко!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако чуете, че някой си хвали комшиите, значи си продава имота.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори