×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Тръмп отмени ударите срещу Иран, ще има ли ядрена сделка
  • Кабинетът "Радев" се цели в дефицит под 3%
  • Петролът скочи до двуседмичен връх след атака с дрон в ОАЕ
  • Тристранката обсъжда законодателни промени срещу поскъпването
  • Трайчо Трайков се регистрира като кандидат за кмет на столичния район "Средец"
  • Президентът открои дейността на Фондация „Радостина Константинова“
  • Непълнолетен стреля с газов пистолет в центъра на Павликени
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Гала чукна 54 в планината


21 Февруари 2021, Неделя, 19:45 ч.

В понеделник пък колегите й в студиото на „На кафе” я изненадаха с цветя, картички и песни

На 13 февруари Гала навърши 54 години. Емблематичната водеща и дългогодишният й приятел Стефан Николов се възползваха от хубавия повод и заминаха за Банско, където посрещнаха празника. Там отбелязаха и деня на влюбените Свети Валентин. В понеделник пък колегите й в студиото на „На кафе” я изненадаха с цветя, картички и песни.

„Минус десетка, но нас ни грее любовта! И виното!”, написа Стефан в инстаграм и пусна няколко снимки с жена си. Той публикува и кратък клип, от който се вижда, че Гала е заложила на бляскав златист тоалет в празничния ден, а телефонните поздрави към нея валят като дъжд. „Ще ти звънна след малко, че Стефан ме снима и ме дразни!”, шегува се блондинката във видеото.

От кадрите на Николов става ясно, че двойката е отседнала в една от луксозните вили на скъп комплекс в близост до Банско. Цените на къщите там са около 1000 лв. на вечер.
По нищо не личи, че Гала страда от напредването на възрастта. Тя изглежда с десетина година по-млада, защото полага старателни грижи за външния си вид. Неотдавна водещата разкри на почитателите си как поддържа добрата си форма. „Не пия газирано, избягвам захар и бяло брашно. Ако през уикенда прекаля с храната, после 2-3 дни съм на салати”, обяснява блондинката за режима си. Що се отнася до спорта – тя се опитва да намира време и за тренировки, защото смята, че като популярно лице има задължение към зрителите да изглежда добре.

Звездата от години опъва лицето си с ботокс, поставяла си е и дермални филъри. В тази връзка плевенчанката признава, че преди време е имала доста неприятни преживявания, въпреки че се доверява само на най-добрите специалисти. „Попълних си назолабиалните гънки около устните. Тогава, понеже много се усмихвам и смея, филърите се изместиха встрани и станаха като две подути въжета. Беше най-кошмарното ми преживяване. Масажирах мястото всеки ден по един час, за да накарам подутините да изчезнат по-бързо. Аз съм човек, който се грижи за кожата си, не съм против филърите – ако някой има нужда, нека си сложи, но внимателно и по малко", съветва Гала всички дами, любителки на разкрасяващите интервенции.

Преди година и половина се заговори, че Гала си е правила и други подобрения – не само по лицето, но и по тялото. Тогава мъжът й Стефан публикува, уж без да иска, нейна снимка без горнище от Малдивите. Мнозина заподозряха, че тя има силикон в бюста, защото гърдите й изглеждаха неествествено стегнати и големи. Водещата обаче мълчи на въпроса дали си е правила операция. Преди време тя бе категорична, че много се страхува от хирургични интервенции, но може и да е размислила по темата.

Въпреки че много хора критикуват Гала по една или друга причина, тя все още е сред любимките на зрителите, които живо се интересуват не само от разкрасителните й процедури, но и от личния й живот Всяка година се появяват слухове, че предаването „На кафе” ще бъде свалено от екран, или че ще има нова водеща, но плевенчанката сякаш е бетонирала мястото си. Дори и да има рокади, тя не се притеснява, че ще остане без работа. „Получавала съм оферти от почти всички телевизии у нас”, хвали се звездата.

В разговор с феновете си в инстаграм Гала разкри, че през годините е имала много предложения за работа от различни електронни медии. Тя твърди, че  телевизията е най-голямата й любов, но ако вече няма възможност да се изявява като водеща, би желала да се развива в козметичния бранш, писа Уикенд.

През 2018 г. блондинката пусна на пазара крем и серум против бръчки със своето име и промотира продуктите като уникални. Тя със самочувствие заяви, че формулата им е революционна за българския пазар. Въпреки гръмката реклама обаче, Гала често прави промоционални разпродажби, за да се отърве от залежала стока.

Що се отнася до личния живот на водещата – в него няма промяна повече от 10 години. Приятелят й Стефан Николов е неотлъчно до нея, макар че периодично се появяват слухове за негови забежки с други жени. Запознати издават, че имало момент, в който Гала копнеела да забременее от бизнесмена, но той порязал мераците й. В началото блондинката посърнала от думите на любимия си и опитала да го разубеди, той обаче бил непреклонен. Имали сериозни пререкания по темата, ала постепенно звездата свикнала с мисълта, че Стефан не иска наследник от нея. Плевенчанката вече е преминала приемливата възраст за зачеване, така че вероятността да забременее в бъдеще е нулева.
„Доволна съм от живота си! Приела съм се такава, каквото съм! Може да не съм перфектна, но това съм аз и се харесвам с всичките си недостатъци! Изминах дълъг житейски път, допускала съм грешки като всеки нормален човек, но развносметката е, че съм щастлива от постигнатото – обожавам работата си, заобиколена съм от любими хора, които ме обичат, ценят и уважават! Не искам нищо повече!”, обобщи Гала навръх рождения си ден.


В категории: Лайфстайл


4
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Манчестър Сити има нов мениджър Манчестър Сити има нов мениджър 19/05/2026, Вторник 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Рут Колева със силен коментар за Дара Рут Колева със силен коментар за Дара 19/05/2026, Вторник 21:30 2
Тервел ИЛИЕВ Как танцува всяка зодия на парти Как танцува всяка зодия на парти 19/05/2026, Вторник 21:00 0
Тервел ИЛИЕВ Съкрушителен удар в Джирото Съкрушителен удар в Джирото 19/05/2026, Вторник 20:00 0
Тервел ИЛИЕВ Голяма драма с Гришо на "Ролан Гарос" Голяма драма с Гришо на "Ролан Гарос" 19/05/2026, Вторник 18:40 3
Тервел ИЛИЕВ Дара с изненадващ ход след "Евровизия" Дара с изненадващ ход след "Евровизия" 19/05/2026, Вторник 18:20 9
4
Коментара по темата
4.
По(ЕТ) Алън
22.02.2021 01:30:56
1
2
На Гала да ѝ го бях погалил, клиторът ѝ Стефан да бе забравил.
Тази пуста, сочна, дащна булка, бих през радост и сълзи лакатушкал.
Така ми се плюска от дърта минджа, ама на - да бухам дебелата съпруга постигнах.
Къде Гала, къде Мари, ръчичката ми яре и крава да шамари.
Ако трябва и Стефчо ще клатушкам, като манаф чобанин.
3.
Гала чукна 54 в планината
22.02.2021 00:15:18
2
4
Как звучи само, а? Хахаха
Що само 54 е чукнала? И що в планината, а не на полето примерно?
2.
чУкнат
21.02.2021 20:18:00
2
7
Ако може аз да съм 55-тия който го чука Гала, моля!
1.
Milf
21.02.2021 20:01:11
2
11
Гала е милф икона.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Путин в Пекин със смели планове за бъдещето, подписват със Си Дзинпин търговски споразумения Путин в Пекин със смели планове за бъдещето, подписват със Си Дзинпин търговски споразумения Русия и Китай уверено гледат в бъдещето и уверено развиват контактите си в политиката, икономиката, отбраната, каза той Кметът на София използва „Бангаранга“ шоуто за да си пробута домакинството на Евровизия Кметът на София използва „Бангаранга“ шоуто за да си пробута домакинството на Евровизия Къде искаме да се проведе Евровизия догодина, попита той от сцената многохилядната публика Дара: Ще преобърнем света! Не е ли време да повярвате в чудеса, след като спечелих „Евровизия“ Дара: Ще преобърнем света! Не е ли време да повярвате в чудеса, след като спечелих „Евровизия“ Сбъднахте мечтата ми, да ви видя обединени, каза на феновете си, препълнили площада пред двореца Пълен площад пее и танцува Бангаранга, посрещнаха Дара като националните ни през 94-та Пълен площад пее и танцува Бангаранга, посрещнаха Дара като националните ни през 94-та Благомир Коцев е в столицата, за да поздрави лично варненката, превзела европейския връх  от името на всички от морския град Бургас е най-музикалният град в България, заслужава да бъде домакин на Евровизия 2027 Бургас е най-музикалният град в България, заслужава да бъде домакин на Евровизия 2027 Имаме много ценни уроци от посрещането ни на Джиро, които биха ни помогнали и в организирането на други мащабни събития, например "Евровизия 2027" Румен Радев към големите вериги: Искаме изсветляване на цялата верига на ценообразуване Румен Радев към големите вериги: Искаме изсветляване на цялата верига на ценообразуване Срещата идва на фона на подготвяните законодателни промени срещу спекулата и прекомерните надценки Локърите превзеха България, ето как автоматичните шкафчета ще променят куриерската индустрия Локърите превзеха България, ето как автоматичните шкафчета ще променят куриерската индустрия До 2028 г. почти всяка втора онлайн поръчка ще пристига в метална кутия, отключвана с код от телефона Двама откраднаха 100 000 евро и ги изхарчиха за кредити и дрога Двама откраднаха 100 000 евро и ги изхарчиха за кредити и дрога Парите са били в каса на автокъща в Банкя, извършителите са арестувани, но парите ги няма Бъдещи пожарникари мериха сили в Карнобат на XXV-ото областно състезание „Млад огнеборец“ Бъдещи пожарникари мериха сили в Карнобат на XXV-ото областно състезание „Млад огнеборец“ 12 отбора от 11 общини показаха умения, бързина и дисциплина в пожароприложните дисциплини Турчин опита да прекара близо 200 пистолета и боеприпаси през Лесово в кашони с бои и авточасти Турчин опита да прекара близо 200 пистолета и боеприпаси през Лесово в кашони с бои и авточасти
Две теории за произхода на училищния звънец Две теории за произхода на училищния звънец Училището сякаш не може да съществува без своя емблематичен звънец, но откъде всъщност идва той Сграда се срути в Германия, издирват български гражданин под развалините Сграда се срути в Германия, издирват български гражданин под развалините Заедно с него под руините се издирват и две млади жени на възраст 25 и 26 години Заради домакинството на „Евровизия“: БХК атакува България пред датско издание Заради домакинството на „Евровизия“: БХК атакува България пред датско издание Това една от по-консервативните европейски страни, основана на традиционни семейни ценности, приеха закон срещу LGBT литературата в училищата, оплакват се от БХК Уби ли баща си наследникът на империята Манго заради 4,5 милиарда евро Уби ли баща си наследникът на империята Манго заради 4,5 милиарда евро Магнатът загина след падане в 100-метрова пропаст - сам ли е полетял, или някой му е помогнал От Борoвец до Евровизия: как се роди хитът „Бангаранга“ От Борoвец до Евровизия: как се роди хитът „Бангаранга“ Само дни след победата видеото от изпълнението на DARA събира милиони гледания в YouTube, а „Бангаранга“ буквално експлодира в TikTok  Путин отива на двудневно посещение в Китай Путин отива на двудневно посещение в Китай Путин ще бъде посрещнат на летището от министъра на външните работи на КНР Ван И Стилиян Петров ще се срещне с феновете в Бургас Стилиян Петров ще се срещне с феновете в Бургас Официалната среща ще се проведе на 2 юни 2026 г. (вторник) от 17:00 до 19:00 Според "Политико" Тръмп скоро ще нападне Куба Според "Политико" Тръмп скоро ще нападне Куба Представител на Белия дом повтори твърденията на Тръмп, че Куба скоро ще „падне“ и „ние ще бъдем там, за да им помогнем“ Румъния вдигна два изтребителя F-16 заради руска атака с дронове край границата Румъния вдигна два изтребителя F-16 заради руска атака с дронове край границата Задействана е била и системата Ро-Алърт Свикваме щаб за Евровизия, заяви Евтим Милошев Свикваме щаб за Евровизия, заяви Евтим Милошев Освен столицата, още три големи града вдигнаха ръка и заявиха: "Искаме това домакинство". Това показва мащаба и значението на Евровизия за България, каза министърът
Васил ТЕРЗИЕВ, кмет на София Васил ТЕРЗИЕВ, кмет на София София има преднина за Евровизия заради по-големия капацитет на летището и по-удобни полети Виц на деня Виц на деня Майката пита Иванчо:
- Защо не си играеш с Петьо?
- А ти искаш ли да си играеш с някой, който лъже, бие и псува?
- Не!
- Еми и Петьо не иска.
Виц на деня Виц на деня Влиза мъж в аптека и пита:
- Имате ли капут с дъх на ракия?
- Имаме, но днес не дойде на работа...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Никога не е късно да поумнееш
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори