Спипаха с 20 грама марихуана Йоан от жк „Меден рудник”
Полицаите от Четвърто РУ работели по сигнал, нахлули в апартамента на 30-годишния мъж в бл. 513
Полицаи от бургаското четвърто РУ спипаха 30-годишен бургазлия с 20 грама марихуана. Акцията е осъществена преди броени дни.
Ченгетата работели по сигнал и рано сутринта нахлули в апартамента на Йоан Т., намиращ се в бл. 513 в жк „Меден рудник”. Там, след кратко претърсване открили наркотиците.
20 грама звучи като малко количество на пръв поглед, но всъщност то е достатъчно за направата на между 20 и 40 цигари с марихуана. Така реално 30-годишният мъж може да се озове в съда не по обвинение за държане на наркотични вещества, а по такова за разпространение.
Наказанието за това престъпление обаче зависи много от количеството на наркотика, от съдебното минало на арестувания, а от особено значение са събраните доказателства по наказателното производство.
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Идеален плажен уикенд, но с калпак: Събота ни пържи с температури до 36°С
Не се стряскайте, ако видите военна техника по пътищата у нас
Историческата жега в Европа: Германия счупи абсолютния си температурен рекорд с 41,3°C
Дневен хороскоп за 27 юни 2026: Скорпионът печели с щедрост, а Лъвът да не дава празни обещания
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе

В "Под прикритие" точно за такива героични акции се разказва.
Напред, към нови рискувайки живота героически акции.
А вие тук незабавно ги отразявайте, информирайте ни за тези смели мъже.
Отиваш при Йоан искаш му 20 кантар, излиза да ги даде и е притежател на 2 сребърни гривни.
Има босове защото има ей такива говна дето са на последно ниво. Честито една петичка с кур в гъза в пангото
А тук в, Малта хванаха двама с марихуана и им дадоха 14 месеца. Министърът се вдигна и каза: " Това са пълни глупости, трябва да я легализираме!"
И представяте ли си, съграждани, до края на месеца става легална!
НЯМАМ ТЪРПЕНИЕ ДА СЕ ВЪРНА В БЪЛГАРИЯ, само там чувствам сигурност.
,, престъпници пушещи трева,,,
хващайте повече с пикото, че то еб.. мама та на доста народ, от тревата несъм чул никой да е превъртял или буийствал !!!