Марияна Николова заминава на работно посещение в Полша
Предвидена е среща с държавния секретар по туризма в министерството на икономическото развитие
Вицепремиерът и министър на туризма Марияна Николова заминава на работно посещение в Полша, съобщиха от министерството. По време на визитата си тя ще участва в официалното откриване на националното туристическо представителство във Варшава.
В рамките на визитата й ще бъдат проведени поредица от работни срещи. Вицепремиерът Марияна Николова ще разговаря със заместник премиер-министъра на икономическото развитие, труда и технологиите на Полша Ярослав Говин.
Предвидена е среща с държавния секретар по туризма в министерството на икономическото развитие, труда и технологиите на Полша Анджей Гут-Мостови, както и с председателя на Полската туристическа организация Рафал Шлахта. Ще бъде проведена и дискусия с представители на туристическия бизнес.
Проф. Ангел Димитров: Антибългарската пропаганда в Скопие не спира от 1944 г., Историческата комисия буксува на празни обороти
Секс депа в Студентски град и такси за 60 евро: Шестима от "Калашниците" остават зад решетките
Паника на Световното: Отровни змии подлудиха футболни звезди
Семейна почивка се превърна в най-големия кошмар: 3-годишно момченце се удави
Пате по чорапки взриви Световното! Мерлин е новият хит (ВИДЕО)
Седмият медицински хеликоптер пристигна у нас, кацна в авиобазата в Пловдив
Правителството затяга контрола над корабите в българската акватория
Близо 25 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас
Ламинатът вече не е на мода. „Рибената кост“ отново влиза в новите домове
Удариха мащабен канал за нелегални мигранти, минавал през Бургаско. 25 души са арестувани
Протест срещу омразата в РСМ: Затварят трите гранични пункта на 21 юни
Български фирми могат да кандидатстват за 100 000 евро по програмата DIANA на НАТО
