Тихото време в неделя предвещава затопляне
Прогноза за времето - 21 февруари, неделя
Максималните температури в страната днес ще са предимно между 5° и 10°. През деня ще е почти без валежи, а след обяд и облачността ще се разкъса и намалее. Ще се задържи почти тихо.
Над Черноморието преди обяд облачността ще е значителна, след пладне ще намалее до предимно слънчево. Вятърът ще е слаб от източната четвърт. Максимални температури на въздуха 6°-8°, приблизително колкото е и температурата на морската вода. Вълнението на морето ще e предимно 2 бала.
Над планините облачността ще е значителна и на отделни места преди обяд ще прехвърча слаб сняг. След обяд над масивите от Западна България облачността ще намалее. Вятърът ще е слаб от югозапад, по най-високите части от изток. Максималната температура на 1200 метра ще е около 5°, на 2000 метра - около 0°.
В началото на новата седмица бързо ще се затопли. Ще преобладава слънчево време. Сутрин на места в равнинната част от страната ще има ниска облачност, намалена видимост и мъгли. Временни увеличения на облачността, предимно средна и висока, ще има над Източна България в сряда. През първите дни ще духа слаб до умерен северозападен вятър, в сряда - североизточен; тогава и дневните температури слабо ще се понижат.
Проверяват отново законността на комплекс "Астория" в "Елените"
Мощен скандал във Варна заради Русия и Украйна
Ще шашнете гостите с този десерт
Поставиха 10-дневен срок за премахване на огражденията в "Баба Алино"
Хърватия въвежда строги ограничения за продажбата на алкохол заради пияни туристи
Снимат сериал за Селин Дион
Всяка жена трябва да има от този мехлем с коприва по рецепта на баба ми
Запазете си 6 юни в календара – пред зала „Младост“ ви очакват спорт, музика, активности и много забавления
Папи Ханс е специалният музикален гост на "Мача на Надеждата" в Бургас
Най-цветното място в България оживява това лято край София
Николай Димитров: Пенсионерският клуб в с. Кошарица е пример за сплотеност, позитивна енергия и активен социален живот
Внимание! Въвеждат временна организация на движението в Бургас утре
