Шампионска титла и бронз за борците от Бургас
Първото място на Димитър Атанасов му гарантира участие на Европейското първенство в тази възраст, което ще се проведе от 27 до 30 май в Бургас
Титла, бронзов медал и едно пето място, това е равносметката от участието на клуб по борба "Бургас" на държавния лично-отборен шампионат за момчета до 15 години, който завърши днес в Сливен.
Димитър Атанасов триумфира в категория до 62 килограма. Нашето момче постигна 4 победи над съперниците си с технически туш. Бронзов медалист в категория до 57 кг е Димитър Амелев. Малко не достигна за отличие на Жоан Пол Кръстев, който при 75-килограмовите зае пето място.
"Първото място на Димитър Атанасов му гарантира участие на Европейското първенство в тази възраст, което ще се проведе от 27 до 30 май в Бургас", заяви треньорът и президент на клуба Николай Дачев. Утре и в неделя на тепиха в Сливен ще излязат борците в свободния стил, с участието на състезатели от "Бургас" и "Черноморец".
Какво време ни очаква в седмицата от 8-ми до 14-ти декември, ще завали ли сняг в страната
Даниел Митов отговори дали се опасява от гражданска война
Осъдиха мнима хазяйка, ужилила студенти
Какво най-много се е търсило в Wikipedia през 2025 г.
Мощна подкрепа за Любо Пенев във Валенсия
Ландо Норис ликува в инфарктен сезон на Формула 1
България няма шанца, но има Зографски - нашенецът отново впечатли за СК
Ивайло Мирчев: Този бюджет е по-лош
Фатална катастрофа на пътя Севлиево-Габрово
