×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Гергана Гунчева искала 400 бона за къщата си от „Черешката”


18 Февруари 2021, Четвъртък, 20:00 ч.
Автор: Флагман.Бг

Обявата, че къщата на Гергана и Петър се продава, е била по всички сайтове за имоти само допреди няколко месеца

 

Близо 400 хиляди лева са искали бившата Мис България – Гергана Гунчева, и мъжът й – Петър Бакърджиев, за своята къща в софийското село Горна Малина, която показаха в „Черешката на тортата”. Домът им е бил обявен за продан, след като семейството става жертва на обир, подшушнаха пред „Уикенд” брокери на недвижими имоти. Офертата била в сила цяла година, но така и не се намерил купувач.

Обявата, че къщата на Гергана и Петър се продава, е била по всички сайтове за имоти само допреди няколко месеца. Семейството много обичало дома си, но решило да се отърве от него, след като бе нападнато от нагъл крадец навръх Нова година през 2019-а. Тогава самият Петър разказа, че селото е тероризирано от мъж, който живее там. Всички знаели кой е, бил лежал в затвора 3 години, през които нито един дом не е бил ограбен и в Горна Малина се живеело изключително спокойно. След като обаче пуснали на свобода престъпника, кражбите отново започнали.

Къщата на Гери и Петър била обрана, докато семейството посрещало Нова година извън селото.

Връщайки се в Горна Малина, родителите и двете им деца намерили дома си обърнат с главата надолу. Били изчезнали бижута на Гери, техника и дори играчки на децата. Едното от тях попитало полицаите дали ще хванат крадеца, за да му върне играчките. Къща на съседна улица също била обрана. И макар че спортният журналист разказа без притеснение за обира в дома си, повече от две години по-късно не е споменал крадецът да е заловен. Това навежда на мисълта, че е възможно престъпникът да е останал на свобода и да е продължил с набезите си в чуждите къщи. Вероятно именно това е накарало семейството да се замисли за връщане в града с идеята, че е малко по-сложно да те ограбят, ако живееш в апартамент на висок етаж, отколкото в едноетажна къща.

Според източници на „Уикенд”, Петър и Гергана месеци наред са чакали купувач за къщата, но така и не са го дочакали. От това, което показа в „Черешката”бившата Мис, която към момента е водеща на спортните новини в Нова тв, става ясно, че имотът е обширен, удобен и много уютен. Освен това е почти нов – семейството го е построило по свой план и се е нанесло в него през 2016 г. Къщата е с широка дневна, камина, приятно обзавеждане, официално е едноетажна, но подпокривното пространство е оформено като втори етаж, разделен на стаи със скосения на таваните. Заради всички удобства цената, която семейството поставило, била доста солена – близо 200 хиляди евро или почти 400 хиляди лева. Така и не се намерил купувач, готов да плати толкова много, пък макар и за нова къща, строена от две тв звезди. Към днешна дата обявата за продажбата на имота е свалена. Семейството явно най-после се е успокоило след обира и е решило да остане в селото. Нищо чудно и крадецът да е изчезнал в търсене на по-доходоносни селища. 


В категории: Лайфстайл


1
Коментара
Мария АРНАУДОВА Къде на Балканите си връзват мартеници Къде на Балканите си връзват мартеници 01/03/2026, Неделя 13:55 0
Мария АРНАУДОВА Убиват Распутин с отровен кекс, вино и 3 изстрела Убиват Распутин с отровен кекс, вино и 3 изстрела 01/03/2026, Неделя 12:40 1
Мария АРНАУДОВА DARA призна: "Bangaranga" беше фаворит и в моето сърце DARA призна: "Bangaranga" беше фаворит и в моето сърце 01/03/2026, Неделя 12:00 3
1
Коментара по темата
1.
Тъп Флегман
19.02.2021 07:41:42
2
6
Кво ни занимавате с глупости , цялата мара втасала , Вие ни занимавате с някви черешки
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Иранската национална телевизия съобщи за смъртта на Хаменей, с плач в ефир Иранската национална телевизия съобщи за смъртта на Хаменей, с плач в ефир Водещ в Иранската телевизия със сълзи на очи обяви трагичната новина за смъртта на върховния лидер  Иран обяви джихад срещу САЩ и Израел Иран обяви джихад срещу САЩ и Израел Иранските сили започнаха мащабни атаки, включително с балистични ракети и дронове, насочени към ключови военни и стратегически обекти Докато Дубай се тресе от ракети, бургаски туроператор си пуска безгрижни снимки от Емирствата Докато Дубай се тресе от ракети, бургаски туроператор си пуска безгрижни снимки от Емирствата Докато тя се наслаждава на красотите на Обединените арабски емирства, ситуацията в региона е изключително напрегната Председателят на ЦИК Камелия Нейкова: Няма проблеми с машините за гласуване  Председателят на ЦИК Камелия Нейкова: Няма проблеми с машините за гласуване  ЦИК разполага с 12 837 машини за гласуване, част от които с изтекла гаранция, но напълно изправни и готови за изборите В най-женският месец, какво ни предстои В най-женският месец, какво ни предстои Според астрологичният ни знак Стартира дългоочакваният ремонт на сградата на Районно управление - Приморско Стартира дългоочакваният ремонт на сградата на Районно управление - Приморско Ремонтът цели значително повишаване на енергийната ефективност на сградата, като се очаква да подобри условията за работа и обслужване на гражданите. Странджа е чудна планина, но знаете ли, че има и бамбукова гора Странджа е чудна планина, но знаете ли, че има и бамбукова гора Изненадващо присъствие разбуни социалните мрежи DARA призна: "Bangaranga" беше фаворит и в моето сърце DARA призна: "Bangaranga" беше фаворит и в моето сърце Певицата, която ще представи България на Евровизия, че песента носи послание, народни звуци и енергия, и как се подготвя за сцената във Виена Важна информация за българите в региона на Близкия Изток Важна информация за българите в региона на Близкия Изток Министерството на външните работи предостави важни насоки и контакти за българите в региона  в контекста на текущата ситуация Световните реакции след израело-американските удари в Иран Световните реакции след израело-американските удари в Иран Г-7, ЕС и МААЕ работят в извънреден режим
Убиват Распутин с отровен кекс, вино и 3 изстрела Убиват Распутин с отровен кекс, вино и 3 изстрела Историята за смъртта на Григорий Распутин - загадката около убийството на една от най-мистериозните личности в руската история, разказана в новата книга на историка Джоузеф Фърман Извънредно! Иран изстреля ракети срещу Кипър Извънредно! Иран изстреля ракети срещу Кипър Иранският революционен гвардейски корпус започва мащабна офанзива срещу американските и британски бази в региона Важна информация за българите в региона на Близкия Изток Важна информация за българите в региона на Близкия Изток Министерството на външните работи предостави важни насоки и контакти за българите в региона  в контекста на текущата ситуация Иран обяви началото на най-опустошителната операция в историята на страната Иран обяви началото на най-опустошителната операция в историята на страната Според местни източници, сирени за въздушна тревога са били задействани и в Израел Международната агенция за атомна енергия с извънредно заседание заради Иран Международната агенция за атомна енергия с извънредно заседание заради Иран Заседанието се свиква по искане на Русия след последните военни удари на САЩ и Израел срещу Иран Иран удари и знаменития „Бурж ал Араб“ в Дубай Иран удари и знаменития „Бурж ал Араб“ в Дубай Насоченият към него дрон „Шахед“ бе прехванат от местното ПВО, но останки все пак се стовариха върху хотела Тръмп потвърди убийството на Хаменей: един от най-злите хора в историята Тръмп потвърди убийството на Хаменей: един от най-злите хора в историята Той не успя да избегне нашето разузнаване и високотехнологичните ни системи за проследяване, написа президентът на САЩ Убит ли е лидерът на Иран Али Хаменей? Убит ли е лидерът на Иран Али Хаменей? Според информации на израелски медии, Хаменей най-вероятно е покосен днес Вместо инжекция учени разработиха таблетка за по-ефикасно отслабване Вместо инжекция учени разработиха таблетка за по-ефикасно отслабване Нова формула имитира действието на популярните GLP-1 терапии и цели по-лесен прием за пациентите Опасна тропическа болест се разпространява към Европа Опасна тропическа болест се разпространява към Европа Здравни експерти предупреждават за повишен риск от денга и чикунгуня заради климатичните промени и разширяването на ареала на тигровия комар
Росен ПЛЕВНЕЛИЕВ Росен ПЛЕВНЕЛИЕВ Кабинетът „Гюров“ е създаден, за да даде пълен комфорт на Румен Радев. Виц на деня Виц на деня - Скъпи, какъв подарък искаш за рожденния си ден?
- Не знам.
- Какво най-много ти харесва?
- Съседката от третия етаж...
Виц на деня Виц на деня В чата:
- Как да те позная?
- Ще бъда с дънки, висока съм 165 см и тежа 55...
- Добре, аз съм със светло яке, ще нося кантар и рулетка.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук "Най-опасната форма на слепота е да вярваш, че твоята перспектива е единствена реалност.." Ницше
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори