×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Започна евакуацията на българи от Оман, Дубай и Абу Даби
  • „Луфтханза“ отмени полетите си до Кипър до 6 март
  • ПП-ДБ се регистрира за участие в предстоящите парламентарни избори
  • 280 000 къса цигари в два товарни автомобила откриха на „Лесово“
  • Партия МЕЧ се регистрираха за изборите, Радостин Василев все още е в Дубай
  • Виктор Папазов се закле като депутат от „Възраждане“ на мястото на Славчо Крумов
  • Запрянов е разрешил преминаването през въздушното ни пространство на чужди въоръжени сили
  • Започва тридневно поклонение за аятолах Хаменей
  • САЩ разрешиха на част от персонала на посолството си в Кипър да напусне страната
  • Моджтаба Хаменей начело на Иран - вторият син на Али Хаменей е новият върховен лидер
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Първо във Флагман.бг: „Нефтохимик“ с нов борд, Коце Джамбазов и феновете - аут от управата


Първо във Флагман.бг: „Нефтохимик“ с нов борд, Коце Джамбазов и феновете - аут от управата
Манол Иванов от днес поема и официално оперативното управление на клуба
18 Февруари 2021, Четвъртък, 10:40 ч.
Автор: Флагман.бг

Към клуба се присъедини швейцарски нападател

 

ПФК „Нефтохимик Бургас 1962“ АД от снощи има нов Съвет на директорите, съобщи за Флагман.бг изп.директор Манол Иванов.

В СД влизат мажоритарният собственик Анелия Златкова, Манол Иванов, Асен Димитров, който има солиден бизнес в сферата на рекламата и до 2016 година той отгаваряше за рекламата на БФС, има солидни позиции във футбола. Другите членове са бургаският бизнесмен Живко Андреев и Димитър Стойчев от София.

Оперативното ръководство от днес официално поема Манол Иванов, а първият му ход е много силен. Към клуба се присъединява 24-годишният швейцарски нападател Раел Лалола, който е юноша на Ксамакс, играл е и в Торонто Канада.

Задачата пред „Нефтохимик“ изглежда почти невъзможна, тъй като „зелените“ изостават на 5 точки от 15-ото място, а програмата е доста тежка, но въпреки това селекцията на Диян Дончев ще се опита да направи подвиг и да спаси професионалния си статут.

При всички положения, дори и това да не се случи от днес започва цялостното преструктуриране на клуба, а амбициите му са дори и да изпадне светкавично да се върне във Втора лига.

Интересен факт е, че в Борда не попадат представители на сдружението на феновете, както и Костадин Джамбазов, които също са акционери.

По информация на Флагман.бг събранието е било изключително тежко. Много сериозен дебат имало по точката за освобождаване на отговорност на досегашния УС, който бе представляван от Джамбазов. От него не е снета отговорността за извършените плащания. 


В категории: Спорт


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
23
Коментара
Флагман.БГ Най-честите грешки при пране Най-честите грешки при пране 04/03/2026, Сряда 20:18 0
23
Коментара по темата
23.
До 18
19.02.2021 16:26:37
1
1
Що така е батко ние също сми фенове и на цска е маняк, недей така ако не е нафтата ши е цска-то е .
22.
Бургас
19.02.2021 15:20:14
1
3
Тия вече цяла България им се смее.
21.
До 19 и не само
19.02.2021 13:11:25
1
3
Ти недей философства ма, отговори на човека кога,не се услушвайте зелени розови женички. В нета сте много силни,а реално никви ви няма се едно не сте съществували, мишки. Те и цаците ви пердашат,но те поне не се правят на файтъри като вас и после да се услушват с наведени глави.
20.
Пейчо Т.
19.02.2021 12:16:35
1
4
Колко жалко е да си фен на тая сбирщина!
19.
...... Краси Денев го набута.
19.02.2021 11:12:56
1
2
Искаш да кажеш - "оранжев", в ловешкия контекст.
18.
GF кога и къде
19.02.2021 10:05:49
1
2
Зелените жечички кога ще мерим сили?
Бургас е Червен!
17.
бай Оня
19.02.2021 01:04:43
0
1
И за какъв "подвиг" за спасяване говорите. 3 отбора се отказаха. Остана да задминете само още един. 5 победи до края ще са достатъчни. Остават 15 мача. Нищо героично няма.
16.
бай Оня
19.02.2021 00:53:33
0
3
Хубави приказки. Ама нещо за финансирането на отбора? Какъв ще е бюджета? Кой ще го осигурява? Срещу какво? Най-важното - коректни ли бяхте, платихте ли неплатенете заплати на предишния отбор? Или викате - то с пари всеки може. Тези новите да не се окажат поредните тото бизнесмени, дошли да изкарат малко пари на гърба на Нефтохимик един или половин полусезон и после - кой откъде е.
15.
Феновете били аут
18.02.2021 22:06:13
1
9
Те пък едни фенове пародия на фенове.И като бяха " феновете" в клуба,какво направиха за него? С какво помогнаха на клуба? Това да си подариш клуба на някой който не искаш,преди това да си го клеветил,че е негоден и мошеник и пак да си го дадеш клуба без условно,що за фенове биха го направили това,това не е фенско това е интересчийско ,това е за далаверата за личната облага. Какви фенове са това,които си зарязват клуба в окръжните групи и отиват да викат за чужд клуб с друго име и цветове? Какви фенове са това,които взимат пари от клуба за да бъдат фенове и да си сменят мнението за политиката на клуба,щото са стимулирани от клуба финансово и тези същите да саботирате протест на другите фенове. Фенове ,които припознаха сумати чужди клубове за техени,що за фенове са това? Ако бяха истински фенове нямаше тези неща да се получават. Ако бяха фенове и виждат,че не върви така, щяха да тръгнат от Б окръжна сами,а не да подаряват,припознават и какво ли не. Това не са никакви фенове,заради такива като тях думата фен стана мръсна. Това не са фенове,това са меко казано боклуци. Не ги наричайте фенове те нямат нищо общо с фенове.
14.
Мм
18.02.2021 17:08:08
0
5
Голяма крадене ще е било
13.
Ники Тодороу
18.02.2021 16:09:56
0
9
Ще направя нов отбор. Аз, Джамбаза и другите пак ще се съберем и другото Ники дето мрънка и него ще вземем.
12.
До 11
18.02.2021 15:29:11
4
5
На табла може и да ни биете. Но за футбол не говоре. Мирише като си отваряте устите.
11.
до 10
18.02.2021 14:04:31
12
6
вие и меси да докарате винаги ще ви бием където ви хванем ,10 човека комлушки боклуци
10.
Синя акула
18.02.2021 13:50:00
5
12
И Роналдо да докарате,ще си останете прости,крадливи,корумпирани мазути. Тва е. Зоните и...Каблешково.
9.
Цеко сифоня
18.02.2021 13:10:19
4
15
Една молба,нека Тодоров да е на километри от стадиона и клуба.тоя паразит ни съсипа.
8.
!:
18.02.2021 12:47:31
2
8
Най-накрая нещо в правилната насока.... тоя мазния каква управленска фигура може да бъде?! Сега може и да тръгнат нещата....
7.
Green S
18.02.2021 12:44:51
1
15
Крайно време беше Джамбазов и другите отрепки като него да бъдат премахнати. За толкова години в управлението на този клуб, той абсолютно нищо не направи. В същност имаше по срамни моменти от периода на "Нафтекс". Посрещам с удоволствие промяната и се надявам на по-добри моменти с новите в управата. Стигнахме до момент, в който е по-добре да се рискува с нови и неизвестни от колкото да пеем старата песен на нов глас.
6.
az
18.02.2021 12:03:32
8
11
Aко фенчетата на това подобие на отбор бъдат освободени, това нещо може да се нарече клуб. сега е хранилка на неандерталци, пръкнали се от незнайно къде и взели се за футболни администратори. Поне малко този отбор да заприлича на истинския бургаски и ще е що годе прилично за западащ Бургас,
5.
Нафтата
18.02.2021 11:35:55
2
22
Вънка паразитите,който дава парите той ще командва!
4.
до 3
18.02.2021 11:29:42
9
10
закривай таранките,само псфк!
3.
голямо тегло бате
18.02.2021 11:26:31
11
15
Стига повече мъки. Закривай.
2.
бургас
18.02.2021 11:21:02
3
29
Крайно време беше НЕФТОХИМИК да се освободи от кърлежа ТОТОдоров
1.
Нафта
18.02.2021 11:15:03
3
41
Дръжте Тодоров и Джамбазов далече от клуба и стадиона.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Ще гръмне ли балонът на недвижимите имоти? Два фактора движат цените нагоре Ще гръмне ли балонът на недвижимите имоти? Два фактора движат цените нагоре Ако лихвите по кредитите се задържат на тези нива - пазарът на имоти ще продължи да расте, прогнозира брокерът Ирина Генова 5-месечната Сияна стана най-малката кукерка на празника в Бургас 5-месечната Сияна стана най-малката кукерка на празника в Бургас Бебето от ж.к. Меден рудник участва в кукерската група „Козият рог“ на Кукеровден Цанко Цанков постави нов световен рекорд на Световното първенство в Оулу Цанко Цанков постави нов световен рекорд на Световното първенство в Оулу Победата му на 450 метра свободен стил и вицешампионската титла на 200 метра го поставиха на върха Няма опасност общините Созопол, Приморско, Царево и Средец да останат без вода! Няма опасност общините Созопол, Приморско, Царево и Средец да останат без вода! Яз. Ясна Поляна е запълнен на 100% Румен Радев залага на харизматичния адвокат Георги Маджаров за свой човек в Бургас Румен Радев залага на харизматичния адвокат Георги Маджаров за свой човек в Бургас Юристът е разпознаваема фигура в професионалната си общност, но е напълно ново име за политиката в града  Напрежението в парламента расте заради войната с Иран, Костадинов щял да ни спасява от ракетите Напрежението в парламента расте заради войната с Иран, Костадинов щял да ни спасява от ракетите Депутати изразиха загриженост за сигурността на страната след ескалацията на конфликта в Близкия изток и предложиха различни мерки за справяне със ситуацията Бананови кифлички без брашно – лесен и здравословен десерт Бананови кифлички без брашно – лесен и здравословен десерт Вижте как се приготвят България е с най-ниска безработица в еврозоната през януари България е с най-ниска безработица в еврозоната през януари Безработицата в ЕС и еврозоната продължава да намалява, като България е на върха с 3,1% Кметът на Стара Загора остава в ГЕРБ, само празнувал с Радев Кметът на Стара Загора остава в ГЕРБ, само празнувал с Радев Той направи много за Стара Загора. Това са нормални неща, всеки е добре дошъл на празника, каза Живко Тодоров Избираемите услуги Select на A1 вече ще са част и от плановете за интернет услуги Избираемите услуги Select на A1 вече ще са част и от плановете за интернет услуги Клиентите на А1 вече ще могат да персонализират не само мобилните и ТВ услугите си, а и тарифите си за домашен интернет
Полк. Дъглас Макгрегър: Въвлечени сме в дълга война с Иран, а ракетите ни свършват Полк. Дъглас Макгрегър: Въвлечени сме в дълга война с Иран, а ракетите ни свършват Остават ни 40 000, а на режима в Техеран – 45 000, каза бившият съветник на американския министър на отбраната  Али Лариджани: 500 американски военни загинаха след убийството на Хаменеи Али Лариджани: 500 американски военни загинаха след убийството на Хаменеи След изказването на секретаря на Върховния съвет за национална сигурност на Иран американският сенатор Ед Марк коментира, че загиват американци заради лъжите на Тръмп Кърваво отмъщение: Потопиха ирански кораб и ликвидираха организатора на покушението срещу Тръмп Кърваво отмъщение: Потопиха ирански кораб и ликвидираха организатора на покушението срещу Тръмп Командирът на специалните сили на Корпуса на стражите на ислямската революция, който се смяташе за основния организатор на атентата срещу US президента, е убит Марк Зукърбърг купи имение за 170 милиона долара на частен остров в Маями Марк Зукърбърг купи имение за 170 милиона долара на частен остров в Маями Основателят на „Фейсбук“ се присъедини към елита на милиардерите, купувайки имот на остров Indian Creek Иран клекна - иска преговори за край на войната Иран клекна - иска преговори за край на войната Мракобесният ислямистки режим е отправил предложението чрез разузнавателна служба на трета държава Свалените от приятелски огън изтребители F-15 в Кувейт не са губили въздушен бой Свалените от приятелски огън изтребители F-15 в Кувейт не са губили въздушен бой F-15 Eagle имат впечатляваща бойна история, с над 100 въздушни победи и нито една загуба в класически въздушен бой самолет срещу самолет Турция към Иран: Въздържайте се от действия, които биха могли да разширят обхвата на войната Турция към Иран: Въздържайте се от действия, които биха могли да разширят обхвата на войната Ракета е била свалена от сили на НАТО Турция прехвана иранска балистична ракета, насочена към нейното въздушно пространство Турция прехвана иранска балистична ракета, насочена към нейното въздушно пространство Отломки от прехващащия боеприпас са паднали в района на градчето Дортьол в турския окръг Хатай Иран: Няма да преговаряме със САЩ и можем да водим войната колкото е нужно Иран: Няма да преговаряме със САЩ и можем да водим войната колкото е нужно Техеран „няма доверие на американците и няма основа за каквито и да било преговори с тях“, заяви Мохамад Мохбер, високопоставен съветник на покойния върховен лидер аятолах Али Хаменей Земята се отваря в Турция: близо 700 гигантски пропадания поглъщат ниви Земята се отваря в Турция: близо 700 гигантски пропадания поглъщат ниви Сушата и кладенците сриват Коня
Борислав Гуцанов, депутат от БСП Борислав Гуцанов, депутат от БСП Правителството се държи като туроператорска компания Виц на деня Виц на деня - Жена, налей ми водка и по-бързо!
- А не може ли по-ласкаво?
- Жена, налей ми водчица, и по-бързо!
Виц на деня Виц на деня - Здрасти, братле! Как си?
- Жена ми ме напусна!
- Боже, вземи си някакъв алкохол, да удавиш мъката...
- Няма да стане!
- Нямаш пари?!
- Пари има, мъка няма.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Пернишка конвенция: "Ако първият пол не бие втория пол, значи е трети пол."
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори