×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Васил Божков не успя да се регистрира за изборите, оферира Слави: Да се обединим!


Васил Божков не успя да се регистрира за изборите, оферира Слави: Да се обединим!
"Предлагаме участие с общи листи на Избори2021. Слави, ако наистина искаш да спасим България - да се обединим"
18 Февруари 2021, Четвъртък, 09:16 ч.
Автор: Лъчезар ЛИСИЦОВ

Много от целите на "Българско лято" и ”Има такъв народ” съвпадат, политиките също, аргументира се бизнесменът "в изгнание"

Бизнесменът „в изгнание“ Васил Божков отправи оферта към Слави Трифонов.

„Много от целите на Българско лято и ПП ”Има такъв народ” съвпадат. Политиките също. Предлагаме участие с общи листи на #избори2021. Слави, ако наистина искаш да спасим България - да се обединим“, написа Божков във „Фейсбук“.

Припомняме, че „Българско лято“ не успя да се регистрира като партия за тези избори след обструкции от прокуратурата. Съдебната процедура продължава.

Очакваше се формацията на Божков да се включи на вота, ползвайки формално други съществуващи политически брандове. И това обаче явно не се е случило по една или друга причина. Вчера изтече срокът за регистрация на партиите и коалициите в Централната избирателна комисия.

Затова и следва офертата на Божков към Слави, която обаче едва ли ще бъде приета предвид имиджа на бизнесмена, който е с близо 20 повдигнати обвинения от прокуратурата и от около година се намира в Дубай.




Лъчезар ЛИСИЦОВ Автор
Лъчезар ЛИСИЦОВ
18
Коментара
Георги РУСЧЕВ Скрит риск дебне Черноморието под земята Скрит риск дебне Черноморието под земята 21/06/2026, Неделя 19:30 2
Георги РУСЧЕВ Гръцки остров пусна първия AI туристически гид Гръцки остров пусна първия AI туристически гид 21/06/2026, Неделя 18:30 0
18
Коментара по темата
18.
до 17 трол АДМИНИСТРАТОРА
18.02.2021 11:40:00
22
2
ТЕЗИ ""ОПОРКИ"" ЛИ ТИ СПУСНАХА !!!!!!!!МНОГО ТЪПО НАИВНИ АРГУМЕНТИ КАТО ЗА ИДИОТИ
17.
Мутрите на Радев и Черепа
18.02.2021 11:11:22
3
16
Търсят как да получат депутатски имунитет, за това са бесни!
Радев пак ще се изцепи,че няма демокрация,защото Черепа не може да се имунизира депутатски!
Няма завършени дела на спонсорите и приятелите му,за това не може да ги амнистира!!!
Няма време,минута е много!!!
16.
*********
18.02.2021 10:35:52
22
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
15.
Гошо
18.02.2021 10:16:20
6
13
Педеругата с големите букви, като види статия за Учиндолския каун и му се отварв халката. Сигурно, тайничко си мечтае да му лапа макарите. Не нападайте Дългия, че големобуквеца избеснява и ще ви налети с дупето. Явно снощи е заработил слабичко щом днеска се пени толкова. Мръсн манаф!!
14.
ДО 10 тролАДМИНИСТРАТОРА!!!!!!!!!!!!!!
18.02.2021 10:13:34
27
2
БРАВО ТОВА ВЕЧЕ Е ПРОСТАШКО еНТеЛеГЕНТЕН """АРГУМЕНТ"""ХАХА
13.
До 9
18.02.2021 10:09:33
2
16
Шибан педал , ходи на околовръстното да ти го слагат загорелите водачи на МПС. И когато се уригваш на сладолед с тази гнусна уста недей да приказваш много. Манго църен
12.
До7
18.02.2021 10:08:51
4
13
А е куче умряло продал си душата за жълти стотинки ходи да лижеш насраните гащи на твоя президент За разлика от теб аз работя и честно и достоино си изкарвам парите
11.
ало ТРОЛА –АДМИНИСТРАТОР
18.02.2021 10:08:43
25
4
ТОЧНО ТАКА ПОСТАВЯЙ ОТРИЦАТЕЛЕН ВОТ """""""ПОЧТИ"""""НЕЗАБЕЛЕЖИМО !!!!!!!!!!СВЪРШИ С ТАЗИ ЛЪЖА ВЕЧЕ ВСИЧКИ СА НАЯСНО ЧЕ ТИ ПОСТАВЯШ ВОТ НА КОМЕНТАРИТЕ СПОРАЕД ""ОПОРКИТЕ""
10.
ПАРТИЯТА Е САМО ЕДНА!!!!!!!!!!!!!!
18.02.2021 10:06:22
37
4
""ИМА ТАКЪВ НАРОД""/////////////АЗ И МОЯТ ПРИЯТЕЛ ЩЕ ГЛАСУВАМЕ ЗА Г-Н ТРИФОНОВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ЗАЩОТО ОБЕЩА ЧЕ ЩЕ НАПРАВИ МНОГО ЗА ГЕЙ ОБЩНОСТТА В БЪЛГАРИЯ""РАЗБРАХТЕ ЛИ БЕ????????????ВСИЧКО ДРУГО Е ПУНТА МАРА""
9.
ДО 8 ТРОЛА ????????????
18.02.2021 10:03:13
27
2
ТОВА Е СТРАХОТЕН """АРГУМЕНТ""БРАВО ПРОСТАКО!!!!!!!!!!!ОЧАКВАМ НЕЩО ОЩЕ ПО ПРОСТАШКО !!!!!!!!!!!!!!!ХАХА
8.
Муахахаха
18.02.2021 09:55:34
9
5
Шибах с 350 педалчета от катуна на Славун , психясъл мангал от Долно Езерово. Моа да му го туря през шортичките
7.
ДО 5 1111 ТРОЛА
18.02.2021 09:54:38
31
10
НИЕ МУТРИТЕ ГИ ЗНАЕМ КОИ СА ?????????ТЕ ВСИЧКИ СА ОКОЛО ""КОКЪЛА""НАЧЕЛО С ВИНЕТУ !!!!!!!!!МУТРИ ВЪН!!!!!!!
6.
хаха ТРОЛЕ ?????????????
18.02.2021 09:50:10
27
2
СВЪРШИ ЛИ ТИ РЕПЕРТОАРА ОТ ПЛЮНКИ ИЛИ ЧАКАШ ДА ТИ СПУСНАТ НОВИТЕ ""ОПОРКИ""АААААААААААА????????????
5.
1111
18.02.2021 09:46:45
11
17
Мутрите ще се съберат и ще оправят България Съединението прави силата Наистина няма такава държава
4.
ДО 2 ХАХА ИЗБУХА ТИ 9 ОТРИЦАТЕЛНИ!!!!!!!!!!!!!!!!!
18.02.2021 09:46:07
24
3
КАТО ЗА НАЧАЛО ХАХА !!!!!!ДАВАЙ ПО НА ЕДРО БЕ ТРОЛ
3.
до 2 АДМИНИСТРАТОРА Е ??????????
18.02.2021 09:42:24
29
9
ГРОБАРСКИ ТРОЛ!!!!!!!!!!!!ПЛЮЕНЕТО ДА ЗАПОЧНЕ СЕГА !!!!!!!!ХАЙДЕ БЕ ТРОЛЕ СПИШ ЛИ????????????ДАВАЙ БЪРЗО ДВАЙСТИНА ПЛЮНКИ
2.
Продажни флагманчета
18.02.2021 09:32:42
34
19
колко пари взехте да осерете "Има такъв народ"
1.
ПП ИТН
18.02.2021 09:23:44
4
22
Нема да стане
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Матурите в Бургас под лупа: ПМГ и Немската са недостижими, Карнобат изненада всички Матурите в Бургас под лупа: ПМГ и Немската са недостижими, Карнобат изненада всички Вижте официалния списък на ТОП 10 и ДЪНОТО 10 в регионалното класиране по Български език и литература Кметство по наследство: Осъденият бивш кмет на Бата се върна на власт чрез дъщеря си Кметство по наследство: Осъденият бивш кмет на Бата се върна на власт чрез дъщеря си Златина Петрова спечели извънредния вот в поморийското село, но реалните лостове остават в ръцете на татко ѝ Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06) Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06) Испания, Белгия, Аржентина, Франция, Португалия, Англия, Бразилия и Германия излизат в следващите дни Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини Внезапна смърт покоси собственика на „Пацони“ Пламен Здравков Бургазлии посочиха фаворитите си за Световното: Германия и Франция са на челните места (ВИДЕО) Бургазлии посочиха фаворитите си за Световното: Германия и Франция са на челните места (ВИДЕО) Изминаха близо десет дни от дългоочаквания старт на Световното първенство по футбол през 2026 година Екшън край Варна! Бой, клане и стрелба в плажно заведение пратиха двама в болница Екшън край Варна! Бой, клане и стрелба в плажно заведение пратиха двама в болница Младежи на 19 и 24 години берат душа във Варна след брутален скандал, завършил с куршуми и ножове Ремонтите на „Тракия“ са песен: Пътят за Гърция счупи рекордите по шосеен ад Ремонтите на „Тракия“ са песен: Пътят за Гърция счупи рекордите по шосеен ад Най-критичната точка в държавата се оказва пътният възел край Симитли Търсят нов и грижовен стопанин на емблематичната Гъбка в Бургас Търсят нов и грижовен стопанин на емблематичната Гъбка в Бургас Търгът ще започне с начална цена от 1000 евро на месец "Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син "Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син Организатор и домакин на събитието е Регионална библиотека „Пейо Яворов“, а инициативата се реализира с подкрепата на кмета Димитър Николов и в партньорство с писателя Марин Трошанов Сериозни трусове в либералната общност, всички загърбиха ПП в плановете за обща кандидатура за президент Сериозни трусове в либералната общност, всички загърбиха ПП в плановете за обща кандидатура за президент Велислав Величков от ПП се накара на Атанас Атанасов от ДБ заради това, че избързал да обяви Инициативния комитет за номинацията на Гюров
Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ „Ако го затворите, няма да имате държава“, каза Тръмп Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Спортът и националният музикален фестивал са засегнати, като се очаква температурите за някои да достигнат 42°C от понеделник Кардашиян вече е Ким Монро Кардашиян вече е Ким Монро Резкият завой в имиджа на звездата обаче веднага породи сериозни съмнения и дебати дали става въпрос за перука или за радикална промяна Плениха внука на Брежнев на фронта Плениха внука на Брежнев на фронта Информацията е потвърдена от редакцията на Би Би Си в Украйна от източник на военната разузнавателна служба на Министерството на отбраната на Украйна Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад Любимият сериал от прехода остана само с един жив актьор, след като трагичната участ покоси почти цялото семейство Танер   Интимните тайни на Рупърт Мърдок излязоха наяве: Джери Хол проговори за петгодишния брак без секс и скритите камери в спалнята Интимните тайни на Рупърт Мърдок излязоха наяве: Джери Хол проговори за петгодишния брак без секс и скритите камери в спалнята Модната икона разкри отвратителните странности на 95-годишния медиен магнат, след като изтече договорът ѝ за конфиденциалност От калта на Четвърта дивизия до върха на Световното: Невероятната история на Дениз Ундав От калта на Четвърта дивизия до върха на Световното: Невероятната история на Дениз Ундав Хронологията на един закъснял, но заслужен триумф Тийнейджърски банди превърнаха Нотингам в бойно поле Тийнейджърски банди превърнаха Нотингам в бойно поле   Първият град на Острова забранява „ски маските“ след кървави атаки с мачете Чуждестранни туристи се отказват от България, защото се пуши навсякъде Чуждестранни туристи се отказват от България, защото се пуши навсякъде Дори не знаем колко туристи губим от това. Докато това не започне да се променя, ние ще продължим да губим, каза Лияна Панделиева  
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня Двама във фитнеса.
- С колко клякаш?
- С триста.
- Килограма ли?
- Зора.
Виц на деня Виц на деня Две змии си говорят.
- Ние отровни ли сме?
- Защо?
- Прехапах се.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Спри да гледаш назад, там няма нищо за теб.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори