Пак много заразени с коронавирус ученици и учители в Бургас
Починали са двама пациенти
Отново има ръст на заразените с коронавирус в Бургаска област. Това сочат данните за вчера на Регионалната здравна инспекция-Бургас. 156 са положителните проби, от които 13 са настанени в болничнни заведения.
Сред заразените има три медицински лица, четирима учители и седем ученици. Починали са двама пациенти.
Най-много случаи има в община Бургас – 90, община Несебър – 13, Средец и Царево – по 11, общините Карнобат, Камено – по 6, Поморие – 5, Айтос – 4, Приморско и Созопол – по 3, Руен – 2, Малко Търново и Сунгурларе – по 1.
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки
Дневен хороскоп за 28 юни 2026: Овенът да избягва конфликтите, а Рибите да действат смело
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас

От името на колко човека споделяш мнение ?
заболелите с корона вирус стават все по-малко и за това Решавам да отворя всичко
от 1 Март !
Докога ще се играе на руска рулетка с живота и здравето на хората?
Кога Щабът ще направи всичко възможно и необходимо за ограничаване на риска?
Кога ще се вземе необходимото решиние учениците да се обучават дистанционно?
Кога? Не остана време!
Ако си мъж в което се съмнявам много кажи къде и кога да се видим и да ти разбия мръсната уста
Напълно съм сериозен само посочи мястото и часът