Кои ще са водачите на листите на ГЕРБ
В Бургас – Любен Дилов, Младен Маринов – в Благоевград, Делян Добрев – в Хасково
Водачите на листите на ГЕРБ вече са утвърдени, съобщиха неофициални източници. До дни, или буквално до часове, предстои да бъдат официално обявени. Впечатление прави, че почти всички министри от настоящия кабинет повеждат в регионите, но има и няколко изненади.
В Бургас първото място е за коалиционния партньор от „Гергьовден“. Почетният председател на партията Любен Дилов-син бе утвърден за Втори МИР. В Благоевград отборът на ГЕРБ ще поведе бившият вътрешен министър Младен Маринов, който ще има тежката задача да обедини структурата, която е сериозно разцепена след неуспешния местен вот.
Бившият министър на икономиката Делян Добрев се завръща в ГЕРБ и ще е на първо място в листата в Хасково.
Премиерът Бойко Борисов ще води в лидерския 25 МИР в София и Пловдив. Томислав Дончев ще е в 23 МИР София, здравният министър проф.Костадин Ангелов – във Варна и Велико Търново, Красен Кралев – в Русе, Екатерина Захариева – в Пазарджик, Петя Аврамова – във Враца. Социалният министър Деница Сачева ще е на първо място в Добрич, Николай Нанков ще води в родния си Ловеч, Десислава Танева – в Сливен, а в Стара Загора първото място ще е за образователния министър Красимир Вълчев
Силистра ще бъде поверена на председателят на парламентарната комисия по образование Милена Дамянова. В Смолян – Даниела Дариткова, в Кърджали – Цвета Караянчева, София Област – Николина Ангелкова, а в Перник – Кирил Ананиев.
Най-точният годишен хороскоп за 2026 г.: Овен се измъква от беда, Лъв намира допълнителни доходи – а вие?
Втора Коледа без Ники, семейството от Конаре още чака отговори
Ресторанти и магазини готвят продажби само в кеш на Нова година
Помните ли бабините курабии от едно време? Трябва ви само гореща вода, малко брашно и сладко!
Експерти с тревожни данни: 26,6% от учениците у нас пушат
Диалог в живописта обединява Пиронков и Стефанов в новата изложба „Теза/Антитеза/Синтез“
Димо Алексиев рестартира кариерата си с нови роли, репетиции и надежда за по-добри дни
Четирима бургаски каратеки тръгват към световния връх в Саудитска Арабия
33,47 лв. за най-основните продукти и как живеят пенсионерите в бедните райони и защо пазарската чанта тежи все повече
След 26-годишна възраст: държавата спира да покрива здравните осигуровки на студентите
Пето дете за Джак Озбърн - светлина за семейството след смъртта на Ози
КЗК образува открити производства срещу Столична община по жалби на фирми

Прокуратурата е внесла обвинителния акт в Специализирания наказателен съд преди няколко дни - на 8 февруари, и без много шум. Името на Добрев обаче липсва.