Зима и в Бургас: 855 снегорини почистват републиканската пътна мрежа
Дори и ниските части на морския град този път този осъмнаха със снежна покривка
Сняг, макар и ситен, вали в този момент над Бургас. За първи път от началото на зимата под бяла покривка осъмват не само по-високите части на града, но и центъра. На места е натрупало, но не много – около 2-3 сантиметра и въпреки че продтлжава да вали, според синоптиците още до обед ще е спряло. Температурата на въздуха към момента е минус 3 градуса, очаква се денят да е студен с максимални температури от 0 градуса в Бургас.
В голяма част от областта също вали сняг. Както в Бургас обаче и там той е дребен и за момента няма опасност от затваряне на пътища.
Междувременно от АПИ обявиха, че 855 машини са обработвали републиканските пътища през изминалата нощ. Няма затворени пътища на територията на областта.
Настилките и съоръженията се третират срещу заледяване и хлъзгавост, за да се осигури безопасно пътуване на шофьорите. Снегопочистващата техника на пътноподдържащите фирми е в 24-часов работен режим.
Поетапно се възстановява движението на тежкотоварните моторни превозни средства над 12 т по АМ „Тракия“ в областите София и Пазарджик. Възстановено е преминаването на МПС на 12 т по АМ „Хемус“ в област София.
Разбиха зловеща мафия, заляла пазара с милиони фалшиви презервативи от Китай
Водата крие две лица: учени откриха следи от две различни структури в молекулите й
Гърция раздава по 3000 евро за бележка от магазина, вижте как да ги вземете
Създателят на „Черна писта“ влиза с бутонките в здравеопазването с „Диагноза България“
Апелативният съд осъди Марин Льо Пен, но ѝ позволи да се кандидатира за президент
Бомба в парламента седмици преди вота: Изхвърлят изцяло хартиената бюлетина
Софийският университет избира нов ректор, трима професори влизат в битката
Кола и бус се размазаха челно край Шумен, сред жертвите има и дете (ОБНОВЕНА)
Две кучета обезобразиха жена, стопанинът избяга
Уиндсърф регатата „GRADINA OPEN“ събира любителите на морските приключения от 10 до 12 юли
Кървава трагедия! Автобус от градския транспорт прегази и уби жена на пешеходна пътека
Лили Иванова слиза от голямата сцена, обяви последното си национално турне

те тея снегорини като няма сняг тогава излизат май на обходи, а натрупа ли никви ги няма все изненадани горките!!!