Разрешиха проблем на село Светлина
Монтираха спирка, от която се нуждаеха местните жители
В средецкото село Светлина е монтирана спирка, която ще върши чудесна работа на местните жители, информира кметският наместник Иван Айрянов. Съоръжението е доставено от общинския център Средец, а в обновяването му са се включили с дарения няколко човека.
"Спирката е монтирана, и вече си върши работата! Благодаря на общината, и в частност на г-н Жабов. Благодарност и към ОП "ОБЧ" и г-н Камалиев, за съдействието по транспортирането на същата. Сега имаме нужда от поликарбонатни плоскости, итонг, боя и винкели за да се завърши и да върши работа на жителите на селото. Лично г-н Жабов се включи с дарение на цимент за монтажа на спирката", обяви Иван Айрянов.
Ректорът на Художествената академия проф. Георги Янков представя необичаен арт експеримент в Бургас
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“

Работа, работа, работа...
Евала на адаша жабов - така са прай. Трети мандат, неуморно! Ето спирка успял да изгради. Цимент дарил. Лично. Върви напред Община Средец. Успешно управление, браво!!!
ПУЦ имам завършену-в МТУ-то. Ама искам да управлявам община!
След години борба съм наместник в с.С-на.
В 4:30 преди първи пети ставам да са възхвалявам!
И във ФБ имам 5-6 профила (със снимки на умрели).
И зад Златка беше, но тя е проста и не направи нищо... Решил ли е ще се подобри селото....
Това че се наема с такава работа за минимално заплащане, от което отделя да върши работа е похвално!
Много по-добре от хора трупащи стаж за пенсия!
Пък кой знае, може някой ден да е в управлението на Средец?
Всеки летателен апарат е оборудван лостове за управление и от двете страни, следователно могат да се обучават нови летци, или да се сменят двама пилота?
Поне така съм виждал в гражданската авиация.
Единия почива другия управлява и обратното!
Взимайте пример!
Вместо да хабите енергия в глупости, ако сте от там се включете.
Или ако не, следвайте примера и направете същото във вашето населено място.
Пишеш му името там и изкачат!
Явно и лети и върши повече от вас зад клавиатурата на компютъра!
Монтирал е спирка, почистили са много струпани драки и боклуци по улиците.
Сега събират пари за камери и допълнително улично осветление.
Евала!
Че предходната 10 години абсолютно нищо!
Познаваше само улицата от входа на селото, до центъра и даже и нея не потдържаше!
А сега още първия месец се видя че визията на селото се променя!
в кой век живеем, че това се превръща в медийна сензация, че и хвалби все едно е първата в света! В тази община все повече нередности изскачат