Разрешиха проблем на село Светлина
Монтираха спирка, от която се нуждаеха местните жители
В средецкото село Светлина е монтирана спирка, която ще върши чудесна работа на местните жители, информира кметският наместник Иван Айрянов. Съоръжението е доставено от общинския център Средец, а в обновяването му са се включили с дарения няколко човека.
"Спирката е монтирана, и вече си върши работата! Благодаря на общината, и в частност на г-н Жабов. Благодарност и към ОП "ОБЧ" и г-н Камалиев, за съдействието по транспортирането на същата. Сега имаме нужда от поликарбонатни плоскости, итонг, боя и винкели за да се завърши и да върши работа на жителите на селото. Лично г-н Жабов се включи с дарение на цимент за монтажа на спирката", обяви Иван Айрянов.
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки

Работа, работа, работа...
Евала на адаша жабов - така са прай. Трети мандат, неуморно! Ето спирка успял да изгради. Цимент дарил. Лично. Върви напред Община Средец. Успешно управление, браво!!!
ПУЦ имам завършену-в МТУ-то. Ама искам да управлявам община!
След години борба съм наместник в с.С-на.
В 4:30 преди първи пети ставам да са възхвалявам!
И във ФБ имам 5-6 профила (със снимки на умрели).
И зад Златка беше, но тя е проста и не направи нищо... Решил ли е ще се подобри селото....
Това че се наема с такава работа за минимално заплащане, от което отделя да върши работа е похвално!
Много по-добре от хора трупащи стаж за пенсия!
Пък кой знае, може някой ден да е в управлението на Средец?
Всеки летателен апарат е оборудван лостове за управление и от двете страни, следователно могат да се обучават нови летци, или да се сменят двама пилота?
Поне така съм виждал в гражданската авиация.
Единия почива другия управлява и обратното!
Взимайте пример!
Вместо да хабите енергия в глупости, ако сте от там се включете.
Или ако не, следвайте примера и направете същото във вашето населено място.
Пишеш му името там и изкачат!
Явно и лети и върши повече от вас зад клавиатурата на компютъра!
Монтирал е спирка, почистили са много струпани драки и боклуци по улиците.
Сега събират пари за камери и допълнително улично осветление.
Евала!
Че предходната 10 години абсолютно нищо!
Познаваше само улицата от входа на селото, до центъра и даже и нея не потдържаше!
А сега още първия месец се видя че визията на селото се променя!
в кой век живеем, че това се превръща в медийна сензация, че и хвалби все едно е първата в света! В тази община все повече нередности изскачат