Разрешиха проблем на село Светлина
Монтираха спирка, от която се нуждаеха местните жители
В средецкото село Светлина е монтирана спирка, която ще върши чудесна работа на местните жители, информира кметският наместник Иван Айрянов. Съоръжението е доставено от общинския център Средец, а в обновяването му са се включили с дарения няколко човека.
"Спирката е монтирана, и вече си върши работата! Благодаря на общината, и в частност на г-н Жабов. Благодарност и към ОП "ОБЧ" и г-н Камалиев, за съдействието по транспортирането на същата. Сега имаме нужда от поликарбонатни плоскости, итонг, боя и винкели за да се завърши и да върши работа на жителите на селото. Лично г-н Жабов се включи с дарение на цимент за монтажа на спирката", обяви Иван Айрянов.
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър
Анелия разкри тайната за перфектна фигура

Работа, работа, работа...
Евала на адаша жабов - така са прай. Трети мандат, неуморно! Ето спирка успял да изгради. Цимент дарил. Лично. Върви напред Община Средец. Успешно управление, браво!!!
ПУЦ имам завършену-в МТУ-то. Ама искам да управлявам община!
След години борба съм наместник в с.С-на.
В 4:30 преди първи пети ставам да са възхвалявам!
И във ФБ имам 5-6 профила (със снимки на умрели).
И зад Златка беше, но тя е проста и не направи нищо... Решил ли е ще се подобри селото....
Това че се наема с такава работа за минимално заплащане, от което отделя да върши работа е похвално!
Много по-добре от хора трупащи стаж за пенсия!
Пък кой знае, може някой ден да е в управлението на Средец?
Всеки летателен апарат е оборудван лостове за управление и от двете страни, следователно могат да се обучават нови летци, или да се сменят двама пилота?
Поне така съм виждал в гражданската авиация.
Единия почива другия управлява и обратното!
Взимайте пример!
Вместо да хабите енергия в глупости, ако сте от там се включете.
Или ако не, следвайте примера и направете същото във вашето населено място.
Пишеш му името там и изкачат!
Явно и лети и върши повече от вас зад клавиатурата на компютъра!
Монтирал е спирка, почистили са много струпани драки и боклуци по улиците.
Сега събират пари за камери и допълнително улично осветление.
Евала!
Че предходната 10 години абсолютно нищо!
Познаваше само улицата от входа на селото, до центъра и даже и нея не потдържаше!
А сега още първия месец се видя че визията на селото се променя!
в кой век живеем, че това се превръща в медийна сензация, че и хвалби все едно е първата в света! В тази община все повече нередности изскачат