Хилда, Фънки и Вергов ще оценяват в "Капките"
В продължение на няколко месеца тримата даваха експертната си и забавна оценка за изпълненията на участниците и не спираха да носят усмивки на зрителите
Хилда Казасян, Фънки и Юлиан Вергов ще заемат отново позициите на жури в “Като две капки вода“ – сезон 9 All Stars. Триото, което и миналата година имаше тежката задача да дава оценки на преобразяванията на всеки участник, ще заеме местата на журиращата маса от 22 февруари.
След като Хилда Казасян и Фънки се превърнаха в незаменима част от журито на любимото шоу, през изминалия сезон звездният екип беше допълнен от обичания актьор Юлиан Вергов.
В продължение на няколко месеца тримата даваха експертната си и забавна оценка за изпълненията на участниците и не спираха да носят усмивки на зрителите. Тази година тяхната задача става още по-трудна, тъй като ще видят едни от най-добрите звезди-имитатори в предаването досега – Фики Стораро, AZIS, Софи Маринова, Михаела Маринова, Къци Вапцаров, Рафи Бохосян, Поли Генова и Милица Гладнишка.
„Като две капки вода“ е спектакъл, приключение, което започва всеки път с настаняването ни на журиращите места! Тази година ще видим отново едни от най-запомнящите се участници – всеки един от тях има появи на сцената, които никога няма да забравим. Невероятно е как шоуто ме провокира, разсмива и изненадва. Толкова съм щастлива, че ще изживеем отново толкова истинско и вълнуващо приключение!“, сподели Хилда Казасян за предстоящия сезон на шоуто.
В Полша състраданието към украинците се превърна в презрение: Какви ще са последиците?
Мечка откъсна бронята на кола, малките ѝ били край пътя
50-тонен турски автовоз се заклещи на булевард в Русе
Приморско отново дава старта на голямата колоездачна обиколка: Пелотонът поема към Бургас
Търговската война удря и тоалетната хартия: Цените в САЩ удариха тавана
Разследват длъжностно престъпление в МЗ заради лиценза на дентална клиника, в която почина дете
Община дава до 10 000 евро за трето и всяко следващо дете в битка с демографската криза
Малко Търново събира рок, спорт и Странджа: Сигнал дава тон на тридневния празник
Стюардеса на Air France спечели знаково дело: Съдът призна рака ѝ за професионално заболяване
БАБХ потвърди антракс във ферма с 205 говеда край Ловеч
Гръцката сензация Константинос Аргирос разтърси Бургас с най-големите си хитове (СНИМКИ/ВИДЕО)
