Тежка битка за короната „Мис плюс размер“
Кръглите мацки ще се борят за първото място на специална церемония
Битката за короната на „Мис плюс размер“ започва. В продължение на повече от месец няколко апетитни пухкави дами живееха заедно, изпълняваха поставени от задачите жури, демонстрираха различни таланти.
Кръглите мацки ще се борят за първото място на специална церемония. Надпреварата е между скандалната интернет звезда и чалга певица Ваня Великова и първия плюс размер модел у нас Веси. Ваня, известна като жената, която сама си инжектира хиалурон в устните, е любимка на зрителите. Тя ги спечели с непринуденото си държание, чувство за хумор и самоирония
Веси Маринова има безброй почитатели в социалните мрежи и с гордост показва тялото си. Пред „България Днес“ брюнетката коментира, че отдавна е чакала подобен тип конкурс и ще се бори със зъби и нокти за победата.
Предстои церемония на която и специално жури ще си каже тежката дума. Това ще се случи когато епидемиологичната обстановка позволи конкурс на живо.
Дете в болница след смразяваща катастрофа във Варна
Момче от Балканите може да е сензацията на Световното
Кристиан Ериксен с реакция след втория шок на терена
Идеална формула за кремообразна картофена запеканка
Джокович със сензационно предположение за Мондиал 2026
Как се маха мазно петно за 5 минути
Агресивен тип влачи кучето си с кола, полицията го сгащи
Майсторски наръчник за съвършена домашна баница
11/06/2026, Четвъртък 19:21
0
Парламентът с решение за КУБ и незаконния град
11/06/2026, Четвъртък 18:59
2
Почина Алексей Измирлиев
Кънчо Стойчев: Българският производител е роб на веригите, но държавата може да свали цените
Дете в болница след смразяваща катастрофа във Варна
11/06/2026, Четвъртък 18:23
0

... Ей туй Гуси, ей този глиган....