Утре започва едно от най-чаканите февруарски събития в Бургас
Посетителите ще могат да закупят прекрасни подаръци по повод февруарските празници
След огромния успех на коледния базар в Utopia Forest, от хитовия бургаски хотел отново ще ни изненадат с празничен базар в гората. Този път темата е „Вино и Любов“, а в градината на хотела, ще можем да се срещнем с редица български handmade автори. Базарът „Вино и Любов“ стартира от петък (12 февруари) от 11:00 и ще продължи до неделя вечер, като всеки ден творческите къщички и външното барбекю, ще са с работно време от 11:00 до 21:00 часа.

„Във времена като днешните, когато хората са ограничени от към забавления и положителни емоции, решихме отново да зарадваме бургазлии и гостите на града, с нещо различно и същевременно обвързано тематично в предстоящите празници. Ние не разделяме „Трифон Зарезан“ и „Свети Валентин“, а решихме да обединим двата празника, защото виното върви с любов, както и обратното. Освен отбрани български творци, гостите на базар „Вино и Любов“, ще се насладят на прекрасното ни външно барбекю, което се превърна в любима зимна, уикенд дестинация на бургаските семейства“, коментираха организаторите от Utopia Forest.
Събитието, ще се проведе според всички противоепидемични мерки, а посетителите ще могат да закупят прекрасни подаръци по повод февруарските празници. Порцеланови чаши, крафт ароматни свещи, белгийски шоколад, ръчно изработени картички, къщички и чаши, ароматно вино и вкусна храна, са само малка част от изненадите, които са ни подготвили организаторите.

„Въпреки, че се очаква малко по-хладно време, уверяваме всеки посетител, че ще остане с много положителни емоции, които да ни стоплят идния уикенд. Имаме гости от цяла България, които са подготвили великолепни авторски неща, така че каним всички да посетят това дълго чакано събитие“, обобщават организаторите.
Работното време на базар „Вино и Любов“ в гората на Utopia Forest, ще бъде от петък до неделя, в часовете от 11:00 до 21:00.


Хакаинде Хичилема спечели втори президентски мандат в Замбия
Тръмп нарече Ормузкия проток нова американска територия и показа карта
Асен Василев атакува Радев за заплатите
България излезе от американския Списък 301 след ударите срещу онлайн пиратството
Минималната заплата за 2027 г. се очертава между 620,20 и 667 евро
Куриоз в Перник: Мъж с полицейска униформа видя истински полицаи и хукна да бяга
Почина Боян Христов - човекът зад някои от най-обичаните български поп песни
Огласиха има ли замърсяване на въздуха в София след пожара в Сърбия
Лекари се борят за живота на син на известни хотелиери в Благоевград
Жена с 65% изгаряния след пожар на бензиностанция в Плевен, откараха я с хеликоптер в "Пирогов"
Инфлацията или производителността на труда ще определя МРЗ?
Край на "капарирането" на паркомясто в Гърция
18/08/2026, Вторник 15:30
2
