Ветроходни лодки за хиляди левове изгоряха в Приморско
Пламъците лумнали вчера след полунощ в Общинския морски клуб по ветроходство
Ветроходни лодки и оборудване за хиляди левове изгоряха при мистериозни обстоятелства в Приморско. Сигнал за пожар в Общинския морски клуб по ветроходство е подаден вчера около 00.30 ч. в Районо управление-Приморско. Клубът се намира на крайбрежната алея в района на пристанището
Огънят е потушен от служители на Районна служба „Пожарна безопасност и защита на населението“ – Приморско.
Установено е, че изцяло изгоряла дървена постройка с намиращите се в нея четири ветроходни лодки и оборудването за седем ветроходни лодки /рулове, швертове, платна/, собственост на Сдружение „Общински морски клуб – Приморско“. Частично обгорели са три фургона и намиращите се в тях ветроходни лодки и оборудване за тях.
При извършения първоначален оглед не са открити следи от умишлен палеж. Причините за пожара, както и стойността на нанесените щети са в процес на изясняване.
Зрелищна катастрофа на Подбалканския път, кола е обърната по таван
Представят изложбата - "Бургас - вълнуващ и артистичен"
Теодор Салпаров се включва в Мача на надеждата
ПП при президента: Нужен е преглед на заплатите в държавната администрация и намаляване броя на министерствата
АПИ с важна информация, променят движението на АМ Тракия
Румен Радев готви кабинет със сливане на министерства
„Демократична България” пред президента: До края на юли трябва да изберем нов ВСС
Примирието между САЩ и Иран се пропука след атаката на Техеран
С ритуал и музикален поздрав от ПФА „Добруджа" празнуваме Гергьовден в Бургас
Бургас посреща мощи на свети великомъченик Георги Победоносец
Бургас осигурява два големи LED екрана за излъчване на Giro dItalia

Аз печката не мога да си запаля без допълнителни средства за разпалване.