Стрелба в US клиника, има ранени и загинал
Стрелецът е 67-годишен мъж
Един човек загина, а четирима бяха ранени при стрелба в клиника в американския щат Минесота, съобщава Нова телевизия, цитирайки Асошиейтед прес.
Драмата се разигра вчера в клиника в град Бъфало. Стрелецът е 67-годишен мъж, който бил недоволен от медицинските услуги в лечебното заведение. Мъжът е задържан. Сапьори изследват подозрително устройство, което мъжът е оставил в болницата и други - в мотела, където бил отседнал.
Говорител на клиниката съобщи, че смъртта на един от петимата ранени е била констатирана в болницата. Един ранен при стрелбата е изписан, а трима са в критично, но стабилно състояние.
Задържаният е известен на местните власти с проблемите, които е имал с лечебни заведения в района.
Остава неясно за момента дали в клиниката е избухнало взривно устройство, но телевизионни кадри показаха няколко изпочупени прозорци на болницата. Най-малко два прозореца са счупени и в мотела, където е бил отседнал задържаният.
Как да свалите килограми през пролетта: Лесна и ефективна диета
Легендата Зеедорф посочи кой е футболист номер 1 в света
Кои зодиакални знаци обичат да помагат на другите най-много?
29/04/2026, Сряда 21:20
0
Традиционен български свински бут в плик: Рецепта
Най-добрите приятели сред зодиите: Кои знаци ще ви подкрепят винаги?
Български пирог: Рецепта с фантастичен вкус
Как да освежите възглавниците и матраците си с лесни трикове
Късметът се усмихва на тази зодия през май 2026
Габриел Вълков: Лявото се променя, а с него и ние
Рецепта за вкусни палачинки с крем и орехи
70-годишен с рекорд във футбола
Как да разпознаете силните и слабите страни на всяка зодия?
