×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Любен Дилов-син май измества Тома Биков за първото място в Бургас


Любен Дилов-син май измества Тома Биков за първото място в Бургас
56-годишният общественик Любен Дилов-син може да поведе листата като гражданска квота, той вече е водил такава на парламентарния вот през 2005 г.
08 Февруари 2021, Понеделник, 16:36 ч.
Автор: Флагман.бг, снимка: Архив на Флагман.бг

Кандидатурата на журналиста се обсъжда към момента на централно ниво в ГЕРБ

Журналистът Любен Дилов-син, който е познат на широката общественост у нас повече като сценарист-сатирик, писател и медиен предприемач, може да измести политолога Тома Биков от първата позиция в листата на ГЕРБ за Бургас. Това е вариант, който се обсъжда в настоящия момент от тесен кръг в изпълнителната комисия на ГЕРБ в столицата.

Докато за по-голямата част от избирателните райони водачите вече са ясни, за Бургас енигмата става по-сложна за решаване. Току-що източник от висшите кръгове на ГЕРБ довери, че вариантът с Дилов-син е по-вероятен, отколкото тук да изпратят отдавна разделилия се с родния си град политолог Тома Биков. Имало предложение и за един от министрите като водач, но регионът като цяло се приема за бохемски и с широкоскроени по дух жители. Смята се, че Дилов е добре приет, тъй като Созопол е второто му родно място. Когато е в България, той прекарва по-голямата част от времето си именно край нашето Черно море. Популярен е не само като изследовател на морското дъно, но и като политик.

Става ли Бургас гореща точка в предстоящия вот? Прогноза на Флагман.бг за водачите на листите

През 2005 година журналистът водеше листата на СДС в коалицията с Гергьовден за парламентарните избори. Определено има опит в политиката, а и през последните година-две публицистичните му изяви са свързани с майсторска защита на настоящото управление на държавата.

Самият Дилов-син не вдига телефона си. Очаквайте подробности около обсъждането на кандидатурата му.

От днес, почувствали се свободни, от НФСБ приемат покани за коалиция, след като ВМРО взе окончателно решение в петък за самостоятелно явяване. Валери Симеонов не отрича, че би влязъл в съюз с партия или движение, които се родеят с идеалите на неговата патриотична формация. Не е изключено НФСБ да бъдат поканени за по-широка коалиция заедно с ГЕРБ в настоящия вот.

Ако Любен Дилов-син води в Бургас, той ще бъде със статут на представител от гражданската квота.

Неизвестна досега пикантна подробност е, че при обсъждането на формата за явяване на този вот, в националното ръководство на ВМРО, Каракачанов е бил против самостоятелно излизане чрез напускане на коалицията с НФСБ.

От петък се носят неприятни слухове, че срещу него отдавна има настроения за свалянето му от лидерския пост, формулирани вече ясно от младото попълнение в ръководството. Именно оттам идвало голямото самочувствие, че ВМРО е в растящ по доверие тренд и са настояли за вземане на смелото решение. Тенденцията е Каракачанов да бъде принуден да отстъпи лидерското място на някой от новите амбициозни активисти на ВМРО. 




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
24
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Какво време ни чака в последния ден на 2025-а Какво време ни чака в последния ден на 2025-а 31/12/2025, Сряда 08:00 0
Тервел ИЛИЕВ Владимир Кличко: Сърцето ми е с Антъни Джошуа Владимир Кличко: Сърцето ми е с Антъни Джошуа 30/12/2025, Вторник 21:22 0
24
Коментара по темата
24.
Пламен
09.02.2021 19:12:59
0
0
Ще зарива лайната дето Георги Маринчев ги насра ли? Успех му желая - ще се омаже целия.
23.
Бургаски
09.02.2021 10:47:24
1
1
И двамата не стават.Значи без ГЕРБ.
22.
Цветан 7ап
08.02.2021 23:39:45
0
1
Търся двустаен в Меден рудник.
21.
*********
08.02.2021 23:15:06
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
20.
*********
08.02.2021 22:55:18
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
19.
*********
08.02.2021 21:28:23
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
18.
До Антон
08.02.2021 21:09:25
1
5
Дилов не е добре приет и всеки, който го сложи за водач тук, ще си набие голям кол.
Много добре помним предишния път, в който влезе от Бургас.
Сложи едни огромни билбордове със своя телефон. На разположение съм на всички бургазлии, демек. Като стана депутат, изключи телефона и кракът му не стъпи тук.
Гербаджии ако позволят такава подигравка с тях, кьорав глас в Бургас няма да видят.
17.
Любеница
08.02.2021 21:01:47
1
4
От трън на пън.Все едни и същи лай.а...Жалко за народа ни.
16.
Антон
08.02.2021 20:22:00
13
3
Защо да не бъде Любен Дилов - син? Интелигентен и умен със свое собствено мнение и позиция. Няма да се поддаде на шуробаджинащината в Бургас. Да изберем някой местен ,който дори едно изречение не може да каже и ще защитава не нашите интереси бургазлии, а на тези ,които са му осигурили топлото местенце. Пример сегашния общински съвет,където всички са от една партия!
15.
*********
08.02.2021 19:58:40
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
14.
Разбирач
08.02.2021 19:49:48
2
8
Който и да сложат начело на листите си ГЕРБ, НФСБ и ВМРО са свършили с голямата политика. Последните две партийки ще се борят за 1% след голямото крадене.
13.
Гербаджия
08.02.2021 19:33:15
1
15
Биков е политическа ... знаете какво.... За никой не е тайна аман от такива интересчиии... Куче което лае не хапа а той е с заешко сърчице... Милия
12.
*********
08.02.2021 18:34:45
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
11.
Зарко
08.02.2021 17:53:22
3
18
Започна се.Защо не се предлагат местни хора,които познават проблемите на хората?Пак парашутисти спуснати от София.Ако един бургазлия стане водач на листа в София ще има голямо реване.Пак да се наредят на хранилката.Този път обаче на народа му писна.Ще има смях.На 04.04 народа ще се забавлява.
10.
висок
08.02.2021 17:52:03
7
7
ББойко е решил да продаде изборите в Бургас на БСП?!
9.
Кака Мара
08.02.2021 17:48:55
3
24
От днес от НФСБ чакали покани за коалиция! И кой, ще си сложи таралеж в гащите? Сами и вънка!
8.
ХХ
08.02.2021 17:46:12
1
10
Всите - политически пенкилери.
7.
,Dick
08.02.2021 17:32:03
5
19
Любен Дилов ,кореняк Бургазлия ,,милее,, за родната стряха...
6.
*********
08.02.2021 17:28:27
0
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
5.
Пиарът на ГЕРБ
08.02.2021 17:24:42
2
17
А такаааа! Значи уж се обсъжда в тесен кръг в София, пък вие вече имате информация.
Как стават тези работи?
Нали уж сте независима медия?
Еййй тези пусти пари. С платени репортажи журналистика не се прави.
4.
Кондйо
08.02.2021 17:11:24
3
29
Кой от тия синковци е бургазлия и въобще с нещо допринесъл лие с нещо зада води в листите на града ни мен ме е срам това са политически назначения от банкя срам за бургас са кандидатите им на герб
3.
As
08.02.2021 16:49:26
9
42
Тома Биков , Любен Дилов ,Иван Вълков ,ония от Несебър , Василева някоя си . Ще повърна
2.
As
08.02.2021 16:49:19
10
44
Тома Биков , Любен Дилов ,Иван Вълков ,ония от Несебър , Василева някоя си . Ще повърна
1.
Мутри вън
08.02.2021 16:42:57
11
50
Мутри вън
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Кражба на автомобил в Несебър: откриха "Фиат" за часове, арестуван е 26-годишен рецидивист Кражба на автомобил в Несебър: откриха "Фиат" за часове, арестуван е 26-годишен рецидивист Полицията действа светкавично с координация между няколко дирекции Двама току-що освободени рецидивисти с нови жертви Двама току-що освободени рецидивисти с нови жертви И двамата са оставени в ареста от Окръжния съд на Бургас Созопол посреща 2026 под звездите с музика, шампанско и морска магия Созопол посреща 2026 под звездите с музика, шампанско и морска магия Морският град ще отброи последните секунди на 2025 година с празничен концерт, фойерверки, шампанско и традиционно Дунавско хоро под звъна на обновената часовникова кула. Поморие влиза в 2026-та с музикален ураган и безплатни автобуси Поморие влиза в 2026-та с музикален ураган и безплатни автобуси Заедно с енергията, която имаме, ще направим така, че градът и всички населени места от общината да ги превърнем в едно по-добро място за живеене, каза кметът Звънът на джамалите ще събуди Сакар – Орешник посреща Новата година с древен ритуал Звънът на джамалите ще събуди Сакар – Орешник посреща Новата година с древен ритуал Мъжете от тополовградското село ще облекат овчи кожи и ще обиколят домовете в първите часове на 2026 година, за да прогонят злото и да благословят новото начало. Не се напивайте на Нова година, защото може да се разболеете от супергрип, предупреди проф. Кантарджиев Не се напивайте на Нова година, защото може да се разболеете от супергрип, предупреди проф. Кантарджиев Ако случайно пийнете повече не пропускайте туршията, каза епидемиологът Забавни късмети за новогодишната баница, които гарантират смях около трапезата Забавни късмети за новогодишната баница, които гарантират смях около трапезата Как да направим празничната трапеза още по-весела Близo 1,5 млн. eвpo ще ни струва yнищoжaвaнe нa лeвoвeте и cтoтинĸите Близo 1,5 млн. eвpo ще ни струва yнищoжaвaнe нa лeвoвeте и cтoтинĸите Бюджетът на централната банка предвижда и инвестиции за нови емисии, колекционерски монети и увеличени възнаграждения на ръководството Един новогодишен тих ритуал за доверие, който можем да направим с децата Един новогодишен тих ритуал за доверие, който можем да направим с децата Ритуалът с буркан за желания и как да го превърнем в семеен момент Съдът реши: празничен домашен арест за директора, наблюдавал  учениците в тоалетните Съдът реши: празничен домашен арест за директора, наблюдавал учениците в тоалетните Евтимов съхранявал 3840 видео файла от 16 камери, разположени пред и вътре в тоалетните в училището от първия до третия етаж
Без гориво в полунощ на 31 декември: Бензиностанции затварят заради еврото Без гориво в полунощ на 31 декември: Бензиностанции затварят заради еврото Преходът към еврото изкарва бизнесът извън строя Медведев със смразяваща фраза за Зеленски Медведев със смразяваща фраза за Зеленски "Трябва да се крие до края на живота си", твърди руският висш политик Стилът на Донал Тръмп превърна хаоса в метод, а обидата - в стратегия Стилът на Донал Тръмп превърна хаоса в метод, а обидата - в стратегия Той не събира съюзници, не строи блокове и не кове дългосрочни планове. Той тества, натиска, разклаща – и гледа кой оцелява Руски олигарх се спаси с 10 млн. евро глоба - германската прокуратура слага край на делото Руски олигарх се спаси с 10 млн. евро глоба - германската прокуратура слага край на делото Металургичен магнат бе заподозрян, че е прехвърлил около 1,5 милиона евро чрез чуждестранни компании за управлението на два имота край Мюнхен и че не е декларирал ценности като бижута, картини и вина Отмъкнати са ценности за 30 млн. евро, при един от най-големите банкови обири в Германия  Отмъкнати са ценности за 30 млн. евро, при един от най-големите банкови обири в Германия  Разбити са над 3200 сейфа, а хиляди клиенти остават в неизвестност за съдбата на ценностите си Травмите на Джошуа от катастрофата може да се окажат доста по-сериозни Травмите на Джошуа от катастрофата може да се окажат доста по-сериозни Потенциални вътрешни наранявания и психологическа травма от смъртта на близки Перуански шамани виждат край на войната в Украйна през 2026 г. Перуански шамани виждат край на войната в Украйна през 2026 г. По време на традиционен новогодишен ритуал духовните водачи направиха прогнози за войни, лидери и глобални сътресения Тръмп гневен на Зеленски: Путин ми се оплака, че бил нападнат, спрях ракетите "Томахоук" Тръмп гневен на Зеленски: Путин ми се оплака, че бил нападнат, спрях ракетите "Томахоук" Според Москва са били използвани 91 дрона с голям обсег, насочени срещу държавна резиденция на Путин в северозападния руски регион Новгородска област Какви са последните думи на Бриджит Бардо Какви са последните думи на Бриджит Бардо Актрисата от "И Бог създаде жената" почина на 91-годишна възраст в неделя сутринта в прочутата си резиденция "Ла Мадраг" в Сен Тропе САЩ удариха пристанище във Венецуела САЩ удариха пристанище във Венецуела Потвърждението идва на фона на засилващия се натиск на Вашингтон срещу левия президент на Венецуела Николас Мадуро
Венци Стефанов, президент на Славия Венци Стефанов, президент на Славия Повече няма да позволя да ми се качват на главата. Виц на деня Виц на деня - Докторе, поисках самостоятелна стая! Защо до мен има някакъв човек?
- Госпожо, току що го родихте!
Виц на деня Виц на деня На 99% от жените започва да им се прави с*кс когато са на яхта! Статус във фейсбук Статус във фейсбук Изкуство е да намериш доброто в хората.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори