Нова мода след гонките: Бургаски батки си спретнаха невиждан купон в подземния паркинг на мола
Не ги притесни и фактът, че е неделя и обичайно търговският център е пълен в почивния ден
Заведенията са затворени, но млади мъже от Бургас намериха начин да отпразнуват повод, при това го направиха на обществено място. Около 70-80 души – мъже и жени, си спретнаха невиждан купон в подземния паркинг на търговски център в неделния следобед, алармират наши читатели в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН.БГ“.
„Днес времето в Бургас беше кофти за разходки навън и решихме да посетим мола, за да купим някои неща. Влязохме в подземния паркинг, за да оставим колата, но останахме потресени от гледката. Млади хора, повечето здрави мъже, бяха се събрали и очевидно празнуваха нещо. Имаше много силна музика, дим, крясъци и какво ли не. Всичко това се случва в късния следобед. Не беше ги притеснил фактът, че е почивен ден и е пълно с хора“, оплака се бургазлийка, посетила търговския център със семейството си.
Бургаските младежи отдавна превърнаха подземния паркинг на мола в място за автогонки. Очевидно организиране на парти на това място е новата мода сред тях.
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
3
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

Ма що им са връзвате да ги коментирате .......
Деца, ша са събират събират ....... ще им омръзне. Гледайте по мащабно на нещата, УСМИХВАЙТЕ СЕ ПО ЧЕСТО.
.... Наясно ли сте , ако написаното е вярно и нарушавате обществения ред?!... Там в Европата, какво щеше да ви се случи?!...
.... Щото съм я обикалял! ... Ако си пълнолетен- поне солидна глоба евентуално + общественополезен труд , евентуално нещо се "направиш" на полицаите... И си дотам с така познатия ти живот!
.... Ако си непълнолетен- ще глобят родителите ти, ако не е първа такава глоба... Ти обикаляш в приемни семейства... И НЕ Е като в порнхъба stepmom, stepson, stepdaughter... и си дотам с така познатия ти живот!
.... Наясно ли сте , ако написаното е вярно и нарушавате обществения ред?!... Там в Европата, какво щеше да ви се случи?!...
.... Щото съм я обикалял! ... Ако си пълнолетен- поне солидна глоба евентуално + общественополезен труд , евентуално нещо се "направиш" на полицаите... И си дотам с така познатия ти живот!
.... Ако си непълнолетен- ще глобят родителите ти, ако не е първа такава глоба... Ти обикаляш в приемни семейства... И НЕ Е като в порнхъба stepmom, stepson, stepdaughter... и си дотам с така познатия ти живот!
Имам колело със два педала!
БМВ-то скъса верига Оеее!
316is e46
Спрях му тока от скреч и клипове в Бронкс(Сл.бряг) до кашата.
О ее
Това е ужасно!
Да се забрани със закон!
Пееш? ГЛОБА!
Второ РПУ защо не вземат отношение ?
Пътна полиция КАТ защо не вземат отношение ?
Какво работитееее ?
1. Къде е охраната на МОЛ - а, да сигнализира на полиция.
2. Къде са милиционерите, РЗИ и т.н да санкционират събирането.
Най - вероятно на всички не им пука, докато малките кретенчета не се избият и няма някой умрял и т.н., тогава селчоци и по БТВ - то ще Ви дават.
1. Къде е охраната на МОЛ - а, да сигнализира на полиция.
2. Къде са милиционерите, РЗИ и т.н да санкционират събирането.
Най - вероятно на всички не им пука, докато малките кретенчета не се избият и няма някой умрял и т.н., тогава селчоци и по БТВ - то ще Ви дават.
Мохамед си ти и бегай в сирия кат си голяма битка
Просто това че сте дошли от Граматиково в мола в неделя не ви дава основание са смятате че това е нещо нередно.
#stoitesinaselo