Романтик изненада любимата си с невероятно предложение за брак на плажа в Бургас
Помогнаха му творците Пол и Реми Хогард, които изваяха сърце от пясък
Бургазлия изненада любимата си с най-романтичното предложение за брак. Неизвестният към този момент мъж е поискал ръката на жената на живота си с уникално предложение - сърце от пясък с големия въпрос. "Ще се омъжиш ли за мен?".
Помощ на романтика са оказали добре известните в Бургас творци Пол и Реми Хогард, които радват окото на бургазлии с невероятни шедьоври от пясък. Флагман.бг разказа историята на двамата им. (ВИЖТЕ ТУК)
Пол и Реми се върнаха в Бургас преди няколко дни, за да изненадат бургазлии за 14-ти февруари. Те са подготвили нещо много интересно, което ще стопли сърцата на всички, но какво е то - остава изненада.
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци

Съответно някой от компанията го пита:" Ми тя малка?"
А той отговори:" Нашия обичай е да ги вземаме малки, тъкмо майка ще си я възпита и двете ще си се разбират."
Това никой няма да го каже защото хората си правят бизнеса, една сватба е 4-5000 евро , печелят сватбени агенции, ресторанти, цветари, шивачи, рекламни агенции, оператори , фотографи, фотомонтажисти, диджеи, певачки, водещи на шоута и т.н. и т.н.
всички тези хора ще поддържат до края идеята че сватбата е нещо много хубаво за теб, защото от това зависи хляба им
Това е положението.
Трябва да живеете като цигани , те не си припознават децата и вземат детски и кандидатстват за общински имоти, припознаеш ли детето ти е е.ана мамата, ще ти бият шута и ще плащаш 18 г, а пък да се ожениш това е най голямата грешка
Не се подлъгвайте на манипулациите -" ама ти къв мъж си що не и предложиш", "ама ти не си мъж " и т.н. тея манипулации са за да ви карат да си мислите че сте длъжни с нещо защото си роден мъж, не си длъжен на никой нищо, живота си е твой и си го живееш както искаш
Трябва да живеете като цигани , те не си припознават децата и вземат детски и общински имоти, припознаеш ли детето ти е ебана мамата, а пък да се ожениш това е най тъпото нещо което можеш да направиш в живота си
следващото е вземане на кредит и дете и жена ти почва да се пляка с когото си иска , ако даже си позволиш да и кажеш нещо - ХОП - вербално насилие , да не говорим да и посегнеш , и те гонят от апартамента ти , жена ти и детето остават там ама ти плащаш ипотеката , пък жена ти ще се пляка в собствения ти апартамент докати ти се утрепваш от бачкане да плащаш целия купон
не се подлъгвайте по фейсбук и не се влияйте от чуждото мнение или родители
обществения строй не е както беше преди 89та , тогава мъжа беше цар на собственото си царство и пресече ли прага на къщата си , там той казва какво да се прави
сега мъжа е един роб за жената и детето и е безгласна буква