Ужас: Мъж блудствал с 9-годишно момиче в Свиленград
Той е арестуван
Състав на Окръжния съд в Хасково определи мярка за неоклонение "задържане под стража" спрямо 49-годишен мъж, обвинен за блудство с 9-годишно момиченце, съобщиха от Съдебната палата.
Според съобщение на държавното обвинение от по-рано днес, мъжът от Свиленград, е бил привлечен за обвиняем за това, че от декември 2020 г. до 26 януари на пет пъти се гаврил с детето без да осъществи полов акт, като за целта употребил заплахи спрямо жертвата.
Съдът е взел предвид, че обвиняемият има утвърдени престъпни навици, включително и че последното му осъждане е отново за полово престъпление, за което е наказан с "лишаване от свобода за срок от две години", се казва в разпространените мотиви.
Съдът освен това е приел, че има достатъчно доказателства за авторството на деянието от страна на него. Определението подлежи на обжалване или протест пред Апелативен съд-Пловдив.
Мъжете от тези зодии трудно се обвързват
Чийзкейк без печене - лесен десерт стъпка по стъпка
Ръчните скорости пред изчезване
Борба с пролетната депресия: полезни храни
Рецепти без глутен - лесни идеи за всеки ден
Как да перем бели дрехи без пожълтяване
Тези 3 зодии се влюбват най-бързо
Боб чорба по български - вкусна рецепта като от едно време
Предлагат "Лада" и картофи срещу достъп до балкон за баража в Зеница
Крисия и Никола Цолов все по-влюбени
Селекционерът Димитров: У нас се изписаха глупости за Индонезия, това е значима победа
Гредите и дузпа спасиха България срещу Индонезия
