×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Търсите ли работа? Вижте това предложение


01 Февруари 2021, Понеделник, 11:02 ч.
Автор: Флагман.бг, снимка: Архив

Осигуряват се 120 нови работни места

 

Община Бургас обявява конкурс за подбор на 120 специалисти на длъжността „Социален асистент“ и 2 социални работници. Те ще бъдат назначени на работа в най-новата социална услуга „Асистентска подкрепа“, разкрита към Домашен социален патронаж – Бургас на адрес улица „Иван Богоров“ № 19.

„Асистентска подкрепа“ е специализирана социална услуга, която включва ежедневна почасова подкрепа в домашна среда на лица в надтрудоспособна възраст в невъзможност за самообслужване, които нямат определена по съответния ред степен на намалена работоспособност, деца с трайни увреждания и пълнолетни лица с трайни увреждания с определена чужда помощ. Максималната продължителност за ползване на услугата от един потребител е според индивидуалната оценка на потребностите и е до 4 часа дневно всеки работен ден.

Необходимите документи, които трябва да бъдат подадени са заявление за кандидатстване по образец, документ за самоличност /за справка/, копие на документ за придобита образователно-квалификационна степен за завършено основно образование, копие на документите, удостоверяващи продължителността на професионалния опит, копие от сертификат/и за извършени обучителни курсове и декларация от лицето, че е пълнолетен български гражданин и не е поставено под запрещение.

Кандидатите за длъжността „Социален асистент“ могат да намерят всички документи по образец, които трябва да бъдат подадени на адрес: гр. Бургас, ул. „Иван Богоров“ № 19, всеки работен ден, от 08.30 до 16.30 часа и на официалната интернет страница на Община Бургас: (ВИЖТЕ ТУК)

Всички документи следва да бъдат подадени на адрес: улица „Иван Богоров“ № 19. За кандидатстване за длъжността „Социален работник“ се изисква минимална образователна степен  "бакалавър", специалност: "Социални дейности", "Социално консултиране и психология" или "Социална педагогика". Професионален опит: не се изисква. Крайният срок е до 16.00 часа на 10.02.2021 г., а изискванията може да намерите ТУК.

Подборът на всички кандидатите за работа ще бъде извършен на два етапа – допустимост по документи и чрез провеждане на интервю /събеседване/. До интервю не се допускат лица, които не са представили всички необходими документи в срок или представените документи не удостоверяват изпълнението на изискванията.

Списъците на допуснатите и недопуснатите до събеседване кандидати, както и датата, часът и мястото за провеждането му се обявяват на табло пред входа на Домашен социален патронаж Бургас- звено „Асистентска подкрепа“ и всеки кандидат се информира по телефон или имейл, които е посочил в заявлението.

С одобрените кандидати за заемане на длъжността „Социален асистент“ ще бъдат сключени трудови договори на 8 часов работен ден, като един асистент ще предоставя подкрепа на минимум трима потребители. Одобрените кандидати за социален работник ще бъдат назначени на трудов договор на пълно работно време, редовна смяна.

Капацитетът на услугата ще бъде до 355 потребители, като нуждаещите се също могат вече да кандидатстват за нея. Кандидатите за потребители трябва да заявяват желанието да ползват социалната услуга „Асистентска подкрепа” по настоящ адрес чрез подаване на заявление-декларация по образец.


В категории: Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
9
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Властта се срива, Радев излиза напред Властта се срива, Радев излиза напред 13/12/2025, Събота 20:40 1
9
Коментара по темата
9.
Илияна
02.11.2023 14:22:36
0
0
Няма що,голяма професия,чак и конкурс,за миене на задници за без пари,има много да търсите за тия мижави пари.
8.
Илияна
02.11.2023 14:20:05
0
0
Няма що,голяма професия,чак и конкурс,за миене на задници за без пари,има много да търсите за тия мижави пари.
7.
Калина
02.11.2023 14:10:56
0
0
Как не ви е срам,не стига че Бургас е града в който не се предлага нищо добро за за работа,за хора с висше образование и владеещи два езика,освен да обикалят по домовете на болни ,възрастни хора ,рискувайки своето здраве за смешно ниско заплащане за да ви вадят заплатите,без да имате никаква представа от тая работа.По добре тръгнете вие по адресите,а не да стоите по цял ден без работа и да предявявате само претенции
6.
Ннякой
01.02.2021 13:55:16
0
1
За длъжността "социален асистент" се иска само основно образование. Кои са хората с основно образование у нас сами можете да прецените. И ще ги пращате в домовете на възрастни безпомощни хора? На назначаване на гласоподаватели за изборите ми мирише цялата работа.
5.
КолЬО
01.02.2021 13:43:27
0
1
И за санитари ли се иска професионален опит и обучителни курсове? Ужас, то все по-трудно става човек да започне работа!
4.
Vishkata
01.02.2021 13:30:41
0
1
Кви пари?
3.
Кирилова
01.02.2021 12:14:59
0
4
Закривай тая общинска аминистрация и им давай метли и брасторези да почистят, че тези които са назначени за това не са свършили нищо с години. А тези които ги назначават и трябва да следят за изпълнението още по-малко си гледат работата, а това са точно административните хрантутници. Бегом да минете по "тророара" от МБАЛ към Аква и в отсечката преди прелеза клоните на драките дане ви одерат дрехи, чанти и да не ви извадят очите. Престъпници общински! !!
2.
Стоимена
01.02.2021 11:37:12
0
2
Абсолютно съм съгласна с коментар1-предложение.
Разформираха много социални домове, университетите ежегодно произвеждат специалисти по социални дейности.
Но каква работа имат в чуждите домакинства и чуждите собствености?
1.
Топ позиции са, ще искате ли 2 езика?
01.02.2021 11:26:57
0
12
Търсят някой да сменя подлоги и да обръща стари и болни хора за минимална заплата. Това ли ви е работата? Не че не трябва да има и такива хора, но близките на хора с такива проблеми със сигурност биха искали да им заплащате за това, че са социални асистенти на деца, майки, съпрузи и т.н. и не могат да започнат никаква друга работа. Защо не им плащате, те се грижат за близките си и ви освобождават от отговорността за това. Но вие искате да назначите хора, които да обикалят като цветарки по адреси и да вършат работа като за 10, но на минимална заплата. Това е общината, това е работата, която може да осигури, а за обещаните работни места от чуждестранни инвеститори просто забравете
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Gen Z на кръстопът: Защо Лекси Фльор предизвиква тревога сред политолозите Gen Z на кръстопът: Защо Лекси Фльор предизвиква тревога сред политолозите Оказва се, че непознаването на родината и историята ни е далеч по-опасно от политическата нестабилност Русе грее с 900 метра празнична светлина и нова коледна магия Русе грее с 900 метра празнична светлина и нова коледна магия Коледният дух завладя Русе с хиляди светлини, ефектни декорации и 16-метрово виенско колело с изглед към празничния Дунав Лекари без договор, пациенти без сигурност – защо бюджетът за 2026 е решаващ Лекари без договор, пациенти без сигурност – защо бюджетът за 2026 е решаващ Българският лекарски съюз алармира, че без приет бюджет за 2026 г. няма да има нов рамков договор, а болниците и пациентите ще понесат тежките последици Открит опасен микроорганизъм в мляко за кърмачета, изтеглят партиди от пазара Открит опасен микроорганизъм в мляко за кърмачета, изтеглят партиди от пазара Наличие на Bacillus cereus в производствена линия доведе до предпазно изтегляне на няколко популярни марки адаптирано мляко от българския пазар Ще загуби ли Бургас подземния си чар? Графитите на подлез в ж.к. „Славейков“ може да се затрият Ще загуби ли Бургас подземния си чар? Графитите на подлез в ж.к. „Славейков“ може да се затрият И възможно ли е обектът да бъде преобразен без да загуби арт облика си Властта се срива, Радев излиза напред Властта се срива, Радев излиза напред Политическата криза се задълбочава, а президентът Радев може да използва ситуацията за ново начало Селска или коледна е новата атракция, която се появи на площад „Тройката“? Селска или коледна е новата атракция, която се появи на площад „Тройката“? Така нареченият „паратропер“ пред паметника „Альоша“ предизвика бурни реакции сред бургазлии Протест в Смолян срещу фотоволтаична централа: Жителите се опасяват за домовете и гората Протест в Смолян срещу фотоволтаична централа: Жителите се опасяват за домовете и гората Общинско решение за изграждане на соларна централа доведе до напрежение сред живеещите в подножието на Родопите Тези хора да забравят за джинджифил, въпреки че се води суперхрана Тези хора да забравят за джинджифил, въпреки че се води суперхрана Растението е ценено заради своите противовъзпалителни, антибактериални и тонизиращи свойства, но има и скрити опасности Нова горивна схема затяга коланите: Бензинът в Иран вече не е даденост Нова горивна схема затяга коланите: Бензинът в Иран вече не е даденост Исторически всяко поскъпване води до социално напрежение, което е риск на фона на международните санкции и обезценяването на риала
Живот след смъртта: Жена видя Рая, срещна загубеното си дете и се върна да разкаже Живот след смъртта: Жена видя Рая, срещна загубеното си дете и се върна да разкаже Шарлот Холмс описва как в продължение на 11 минути е пребивавала в Рая, срещнала е своето неродено дете и е получила мисия да предаде послание от Бога. Руските милиарди в Европа блокирани, битката започва Руските милиарди в Европа блокирани, битката започва Редица страни и институции настояват за право върху замразените пари Мистерията с бетонираните тела, изплували от Дунав, свързана с изчезналите милиони от Белград Мистерията с бетонираните тела, изплували от Дунав, свързана с изчезналите милиони от Белград Криминален трилър по действителен случай – осакатени тела, пропаднали милиони и мистериозно изчезнали хора продължават да тревожат Балканите повече от две десетилетия Шамани се опитаха да предскажат победителя в изборите в Чили, но духовете мълчат Шамани се опитаха да предскажат победителя в изборите в Чили, но духовете мълчат Източни ритуали и политически напрежения се преплитат в Латинска Америка преди балотажа между комунист и крайнодесен кандидат Крал Чарлз III с обнадеждаваща новина за битката си с рака Крал Чарлз III с обнадеждаваща новина за битката си с рака Британският монарх с публично послание на надежда, част от национална кампания за борба с рака Турски ферибот горя след руска атака в Одеса – има ранен Турски ферибот горя след руска атака в Одеса – има ранен Руска атака с дронове и ракети засегна три турски кораба в украински пристанища, въпреки призивите на Ердоган за спиране на огъня Ще се сбъдне ли пророчеството на Ванга за извънземни на световното по дартс в Лондон Ще се сбъдне ли пророчеството на Ванга за извънземни на световното по дартс в Лондон Световен спортен форум, пророчества на Ванга и мистериозна комета... Дали предстои историческа среща с извънземен разум? Блокадата на Кулата продължава: Гръцките фермери не отстъпват, България иска намеса от ЕК Блокадата на Кулата продължава: Гръцките фермери не отстъпват, България иска намеса от ЕК Тежка техника и блокади задръстват ключов граничен пункт, транспортният министър настоява за спешна реакция от ЕС Вълна от протести разтърси Румъния: Народът иска край на корупцията и справедливо правосъдие Вълна от протести разтърси Румъния: Народът иска край на корупцията и справедливо правосъдие Трети ден на масови демонстрации в Букурещ с искане за реформа на компрометираната съдебна система и отговорност от управляващите Почина звездата от „Криминале“ и „Маската“ Питър Грийн Почина звездата от „Криминале“ и „Маската“ Питър Грийн Един от най-запомнящите се екранни злодеи в Холивуд си отиде внезапно – без официална информация за причината
Мартин Димитров, депутат от ДБ Мартин Димитров, депутат от ДБ Шенген и еврозоната са като Шампионската лига: пускат те да играеш там, но, като имаш слабо правителство, нищо не постигаш. Виц на деня Виц на деня Доктор към пациент:
- Първо добрите или лошите новини?
- Първо добрите.
- Ще можеш да паркираш навсякъде...
Виц на деня Виц на деня - Тате, Защо в България един мъж може да има само една жена?
- Законът ни пази, синко!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако чуете, че някой си хвали комшиите, значи си продава имота.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори