Никол Станкулова се изгаври грозно с Гала в ефир
Хубавицата с буклите удари 54-годишната блондинка по най-уязвимата за всяка жена тема - възрастта
Синоптичката Никол Станкулова, която се изявява и като коментаторка в предаването „На кафе”, допусна гаф в ефир. Без да се усети, тя обиди водещата Гала.
Хубавицата с буклите удари 54-годишната блондинка по най-уязвимата за всяка жена тема - възрастта. В предаването стана дума за лагерите на смъртта по времето на Адолф Хитлер, а синоптичката веднага коментира колко интересен за нея е този етап от историята:
„Никога не съм била там и има някаква мистика. По-различно е, вие не го усещате така, Гала, защото сте го преживели", каза Станкулова, а блондинката се изцъкли. „Не, аз по това време не съм живяла, не съм го преживяла!", сопна се обидената водеща, която е родена доста по късно – през 1967 г. Никол се опита да замаже положението, но уви – гафът й предизвика много смях у зрителите.
Флорентино Перес подготвя огромна трансферна бомба
"Магазин за хората" с фурор до Пловдив
Започна историческо издание на "Сурва"
Млада американка остана без око след грешна диагноза
Три зодии, за които краят на януари 2026 ще бъде съдбоносен
Фенове на ЦСКА събраха 10 хиляди евро за Любо Пенев
България пред мач с държава с население от 50 хиляди души
Обир на инкасо близо до столицата
Най-добрата година за автомобилния пазар в България
Бивша звезда на Левски стана наркопласьор?
Нафтата е на 1/2-финал за Купата на България
Шефът на Мосад по спешност в САЩ, ЦРУ - във Венецуела
