Молове, фитнеси, спортни зали отварят, ето при какви мерки
Работното време на големите търговски центрове ще бъде намалено
В моловете тече подготовка преди официалното отваряне в понеделник. В очакване на първите клиенти, търговците вече подреждат витрините. Работното време на големите търговски центрове ще бъде намалено. Те ще работят от 10.00 ч. сутринта до 21.00 ч.
“На всеки час се извършва дезинфекция. Инсталирали сме система за пречистване на въздуха в асансьорите. Имаме охрана, която да следи за струпване на хора", заяви в ефира на "Събуди се" Силвия Чапарова, маркетинг мениджър в столичен мол.
В същия ден отварят и фитнесите у нас.
“Капацитетът на обектите е намален на 50 %. Това означава, че се изчислява колко хора могат да посетят мястото в един й същи час според квадратурата на сградата. Не е задължително хората да тренират с маска. Дезинфекция ще се прави всяка сутрин. Държим клиентите да почистват уредите след ползване”, заяви Иво Митков, управител на фитнес център.
Скандален случай: Задържаха 41-годишен мъж за блудство с малолетна и детска порнография
НАП и КЗП провериха близо 1000 бензиностанции
Показана или заснета бюлетина се обявява за недействителна
Жалко, няма да ни заместят: Роботите са пълен провал в домакинската работа
Застреляха съдия по време на футболен мач
Лекарите се борят за живота на жената, запалена от мъжа си в Ситово
Симулативен процес с ученици в Съдебната палата на Бургас
Разследват Кейти Пери по обвинения в сексуално посегателство
Важна информация за АМ "Тракия": На тази дата се ограничава движението към Бургас
Експертност и опит в името на регионите: Коя е Фатме Рамадан от „Прогресивна България“
Нова стрелба в турско училище,четирима са загинали
Пламен Карашев превърна будителството в лична кауза
