Крими тийнейджъри пребиха бургазлия от кв. Горно Езерово за 100 лв.
Извършителите са на възраст между 11 и 18 години, някои имат и досиета
Четирима тийнейджъри пребиха и ограбиха 68-годишен мъж в дома му в бургаския кв. "Горно Езерово", съобщават от пресцентъра на ОДМВР. Инцидентът е станал на 25 януари, когато коло 01.00 часа в Четвърто районно управление е подаден сигнал за грабеж, извършен спрямо бургазлията в къщата му, намираща се на ул. "Каваци" в квартала.
Установено е, че около 00.40 часа, чрез взлом, четирима младежи от квартала (на възраст от 11 до 18 години) са проникнали в дома и са нападнали собственика. Отнели са му сумата от около 100 лв. - във вид на монети и банкноти с различен номинал. Жертвата не е получила сериозни травми.
Извършителите на деянието вече са установени и задържани – трима от тях са криминално проявени. Младежите направили пълни самопризнания. Работата по цялостно документиране на престъпната им дейност продължава.
Бургаският дует Paradox с два хита в новогодишното шоу на БНТ
Любовен хороскоп за седмицата: Нова страст за Овен и Близнаци, изпитание за Водолея
Жената на Боби Михайлов: Ние предполагаме, а Господ разполага
Мария Бакалова с послание: Българското кино заслужава световно признание
Епичен кадър от Мирноград! Дядо Мраз се завърна, за да развее руското знаме
Проф. Николай Овчаров: България стои достойно сред великите цивилизации на света
Пампорово посрещна първите скиори: пистите са отворени, а празничното настроение вече е по склоновете
Радослав Ревански за Бриджит Бардо: Тя е жената, прославила Белица с Парка за мечки
Мирът е близо! Тръмп май постигна договорка с Путин, чака се тази вечер думата на Зеленски
Спокойна и ясна новогодишна нощ: слаб сняг само в планините и Североизточна България
Пожар в Русе: Лек автомобил пламна пред блок в квартал „Здравец-Изток“
18-годишен младеж е задържан за шофиране след употреба на кокаин
