Кристиян Киров повежда бургаските ресторантьори на протест в София
Той е представител на Българската асоциация на заведенията за Бургаска област
Бургаският бизнесмен Кристиян Киров, който е собственик на хитовия комплекс Утопия в Росенец, е представител на Българската асоциация на заведенията за Бургас, става ясно от съобщение на организацията. БАЗ е оглавявана на национално ниво от Ричард Алибегов.
Вчера, той и Манол Тодоров са провели среща с туристическата общност в Бургас, Асоциацията на търговците в Созопол, сватбените и парти агенции, диждеи, кетъринг фирми и парти видео фотографи.
На срещата всички те са заявили своята подкрепа да се присъединят към националния протест на 27 януари След проведените разговори, поставят следните искания:
1.Отваряне на заведенията от 01 февруари 2021г.
2.Икономическа подкрепа за колегите, които няма да отворят на тази дата, която се състои в следните мерки: програмата 20% да бъде удължена с още един месец; социалната подкрепа за служителите от 75%, също да бъде удължена с още един месец;
3. Новите фирми, регистрирани през 2020г., да имат право да участват и ползват същите мерки, при същите условия.
Смъртоносна зимна буря, която връхлетя САЩ отне живота на най-малко 29 души
Само 4 съставки и имате невероятен пухкав шоколадов мус
Австрия подготвя забрана за социалните мрежи за деца под 14 години
Звездни визии и противоречиви реакции и белязаха Седмицата на висшата мода в Париж
Служителите на ДАНС ще ходят пеша, за да поддържали форма
Азис показа мъжа до себе си в САЩ
Антиромски изказвания на унгарски министър разклащат позициите на ФИДЕС преди изборите
Бивша кандидат-кметица снима горещи сцени с трима в нова порно продукция
Кичка Бодурова с остри реплики към журито на „Евровизия“, захапа и Тони Димитрова
Арестуваха 15-годишния внук на Цветелин Кънчев за грабеж в центъра на София
Шефът на имиграционната служба ще напусне Минеаполис

Б.Б. трябва да си ходи ,малко още му остана на тоя цървул.
Бивш държавен служител на минимална заплата.
По времето на Чичко Пиночет в камионетката!
trqbwa da se otvorqt restorantite w koito trovqt horata s gadna hrana za da pe4elqt posle traurnite hahah